Рубрика: Політика

19 березня

Через США міністри G20 не домовилися про захист вільної торгівлі

foto

Минулоріч представники G20 обіцяли "протистояти усім формам протекціонізму".

Міністри фінансів країн "Великої двадцятки" на щорічній зустрічі не змогли домовитися про ‎захист вільної торгівлі і боротьбу із протекціонізмом після того, як США відмовилися підписувати ‎документ.‎

Про це повідомляє ВВС Україна.

У комюніке, опублікованому за підсумками зустрічі у Баден-Бадені, не було слів ‎про те, що країни беруть на себе зобов'язання у боротьбі із протекціонізмом.‎ При цьому минулоріч представники G20 обіцяли "протистояти усім формам протекціонізму".‎ 

За даними AFP, міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що Сполучені Штати не виключають перегляду угоди Світової організації торгівлі. 

Як повідомляє DW, за підсумками дводенної зустрічі учасники ухвалили лише заяву про намір зміцнювати роль міжнародної торгівлі в економіці.

Ряд учасників заходу, зокрема, представники Франції, Італії, Китаю та Бразилії наполягали на збереженні попередніх правил ведення міжнародної торгівлі. Німеччина запропонувала натомість компроміс, що містив пропозицію внести в заключне комюніке формулювання про "справедливі" торговельні відносини замість абсолютного неприйняття протекціоністських обмежень. 

Як відомо, президент США Дональд Трамп заявляв про необхідність зменшити торговельний ‎дефіцит країни. Після інавгурації Трамп одразу ж підписав наказ про вихід США із Транстихоокеанського партнерства. 

Окрім питань вільної торгівлі та захисту клімату учасники дводенної зустрічі у Баден-Бадені обговорювали такі проблеми, як створення нових робочих місць, регулювання міжнародних фінансів та боротьбу з ухиленням від сплати податків. Зустріч відбувалася в рамках підготовки до саміту G20, що відбудеться у Гамбурзі 7-8 липня.

Українська правда


19 березня 2017, 12:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Чисельність населення Закарпаття продовжує зменшуватись

Тариф на вивезення сміття хочуть підняти удвічі

Другого референдуму щодо Brexit не буде - Мей

Іршавська поліція розшукує зниклого безвісти чоловіка (фото)

У Словенії тисячі вчителів оголосили страйк, вимагаючи підвищення зарплати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину