Рубрика: Політика

19 березня

Через США міністри G20 не домовилися про захист вільної торгівлі

foto

Минулоріч представники G20 обіцяли "протистояти усім формам протекціонізму".

Міністри фінансів країн "Великої двадцятки" на щорічній зустрічі не змогли домовитися про ‎захист вільної торгівлі і боротьбу із протекціонізмом після того, як США відмовилися підписувати ‎документ.‎

Про це повідомляє ВВС Україна.

У комюніке, опублікованому за підсумками зустрічі у Баден-Бадені, не було слів ‎про те, що країни беруть на себе зобов'язання у боротьбі із протекціонізмом.‎ При цьому минулоріч представники G20 обіцяли "протистояти усім формам протекціонізму".‎ 

За даними AFP, міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що Сполучені Штати не виключають перегляду угоди Світової організації торгівлі. 

Як повідомляє DW, за підсумками дводенної зустрічі учасники ухвалили лише заяву про намір зміцнювати роль міжнародної торгівлі в економіці.

Ряд учасників заходу, зокрема, представники Франції, Італії, Китаю та Бразилії наполягали на збереженні попередніх правил ведення міжнародної торгівлі. Німеччина запропонувала натомість компроміс, що містив пропозицію внести в заключне комюніке формулювання про "справедливі" торговельні відносини замість абсолютного неприйняття протекціоністських обмежень. 

Як відомо, президент США Дональд Трамп заявляв про необхідність зменшити торговельний ‎дефіцит країни. Після інавгурації Трамп одразу ж підписав наказ про вихід США із Транстихоокеанського партнерства. 

Окрім питань вільної торгівлі та захисту клімату учасники дводенної зустрічі у Баден-Бадені обговорювали такі проблеми, як створення нових робочих місць, регулювання міжнародних фінансів та боротьбу з ухиленням від сплати податків. Зустріч відбувалася в рамках підготовки до саміту G20, що відбудеться у Гамбурзі 7-8 липня.

Українська правда


19 березня 2017, 12:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Юні закарпатські дзюдоїсти привезли 7 медалей із міжнародного дитячого турніру "Кубок Святого Миколая"

У 4-х злочинців, які намагалися викрасти ужгородця, вилучили зброю (ФОТО)

На вулиці міста Ужгород затримали наркомана

Суд обрав запобіжний захід 67-річній підозрюваній в умисному вбивстві

Угорщина заборонила ввезення м'яса з України

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину