Рубрика: Суспільство

11 березня

Тереблянська долина Міжгірщини – потужний рекреаційний ресурс

foto

Потенціал – гори!

Тереблянська долина Міжгірщини – це гірський ландшафт, який надзвичайно сприятливий для розвитку рекреації. Сюди вже зараз приїжджають туристи з різних куточків світу, щоб помилуватися Карпатами.

Гори – романтичне середовище, ландшафт, який впливає на емоції через свою красу і нетиповість для міських жителів. Ці вершини – потужний рекреаційний ресурс. Тут нараховується понад двадцять гір, які перевищують висоту тисячу метрів над рівнем моря. Багато з них становлять естетичний ресурс, а деякі ще й мають потенціал для розвитку гірськолижного туризму. Найбільш яскравим прикладом може служити гора Красна, яка височить над Колочавою. Це не лише красива місцевість, а ще й те, з небагатьох місць, де сніговий покрив тримається аж до червня. Цьому можуть позаздрити навіть найвідоміші гірськолижні курорти, яким періодично доводиться на траси насипати штучного снігу.

Гора Красна відома ще й плантаціями чорниці, цінність якої загальновідома. Серед туристів чимало охочих власноручно збирати дари лісу. Деякі з них спеціально приїжджають в Карпати по екологічно чисту ягоду.

Розвиток туристичної галузі Тереблянської долини Міжгірщини має сезонний характер. Це, переважно, літні місяці, травневі і новорічно-різдвяні свята. Втім, якби у регіоні був хоча б один потужний гірськолижний курорт, туристичний сезон міг би тривати цілий рік. Наразі це погляд в перспективу, яка має потенціал для реалізації. Питання часу та інвестицій.

Національний природний парк "Синевир"


11 березня 2017, 13:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Завтра в Ужгороді - командно-штабні навчання

В області із особовим складом Управління ДСНС було відпрацьовано сигнал «Увага! Збір-аварія»

Поліція Закарпаття відпрацювала другий день командно-штабних навчань з цивільного захисту

З 1 квітня на Закарпатті стартує «Місячник добровільної здачі зброї»

Порушуєте правила паркування? Отримаєте штраф

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину