Рубрика: Суспільство

10 березня

Кава з гарячим шоколадом допомагає сконцентрувати увагу

foto

Наукові співробітники Університету штату Джорджія у США прийшли до висновку, що чашка кави з молоком або шоколадом допомагає людині сконцентрувати свою увагу на виконання будь-якої роботи.

Результати дослідження опубліковані в спеціалізованому журналі про здоров'я людини.

Поодинці кофеїн здатний тільки збільшити рівень занепокоєння і дратівливості людини. При вживанні кави разом з молоком або гарячим шоколадом у людей розвиваються всі рефлекси і поліпшується концентрація уваги. Для того щоб переконатися в цьому, фахівці провели масштабне дослідження. Вони запросили кілька тисяч людей, яких спочатку перевірили на мозкову активність. Після цього їх поділили на дві групи: одній було запропоновано вживати каву, а інший – з доповненням молока або гарячого шоколаду.

Фахівці з'ясували, що какао може зменшити занепокоєння і дратівливість людини, тому латте дуже добре підійде для цього. Один з авторів дослідження Алі Булані з Університету Кларксона в США акцентували увагу на тому, що важливим фактором є також кількість випитої кави або гарячого шоколаду. Окремо вони не можуть зробити людину сконцентрованим на роботі.

Таким чином, науковці радять усім тим, хто стикається з розсіяним станом під час дня як можна частіше вживати каву з молоком або шоколадом. При цьому, варто пам'ятати про негативні наслідки кофеїну, який впливає на серцево-судинну систему. Відповідні результати дослідження були опубліковані в науковому журналі про здоров'я людини.


10 березня 2017, 14:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Завтра частина Іршави буде без електроенергії

На Перечинщині активісти борються зі сміттярами оригінальним способом

Після зливи Хуст перетворився на Венецію (фото)

На "Шахті" близько 2-х тижнів тому прорвало каналізацію. Ріки смердючої води до сих пір течуть вулицями Ужгорода (фотофакт)

3 ДТП сталися на Закарпатті


Прокоментуй новину