Рубрика: Суспільство

10 березня

Кава з гарячим шоколадом допомагає сконцентрувати увагу

foto

Наукові співробітники Університету штату Джорджія у США прийшли до висновку, що чашка кави з молоком або шоколадом допомагає людині сконцентрувати свою увагу на виконання будь-якої роботи.

Результати дослідження опубліковані в спеціалізованому журналі про здоров'я людини.

Поодинці кофеїн здатний тільки збільшити рівень занепокоєння і дратівливості людини. При вживанні кави разом з молоком або гарячим шоколадом у людей розвиваються всі рефлекси і поліпшується концентрація уваги. Для того щоб переконатися в цьому, фахівці провели масштабне дослідження. Вони запросили кілька тисяч людей, яких спочатку перевірили на мозкову активність. Після цього їх поділили на дві групи: одній було запропоновано вживати каву, а інший – з доповненням молока або гарячого шоколаду.

Фахівці з'ясували, що какао може зменшити занепокоєння і дратівливість людини, тому латте дуже добре підійде для цього. Один з авторів дослідження Алі Булані з Університету Кларксона в США акцентували увагу на тому, що важливим фактором є також кількість випитої кави або гарячого шоколаду. Окремо вони не можуть зробити людину сконцентрованим на роботі.

Таким чином, науковці радять усім тим, хто стикається з розсіяним станом під час дня як можна частіше вживати каву з молоком або шоколадом. При цьому, варто пам'ятати про негативні наслідки кофеїну, який впливає на серцево-судинну систему. Відповідні результати дослідження були опубліковані в науковому журналі про здоров'я людини.


10 березня 2017, 14:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мешканка Франківщини віднайшла унікальний австрійський цвинтар на межі із Закарпаттям

Українським вчителям підвищать зарплату

Більше семи тисяч дітей народилось на Закарпатті з початку року

В Ужгороді вшанували пам'ять загиблих працівників поліції

Демографічна ситуація у Закарпатській області за останні 6 місяців


Прокоментуй новину