Рубрика: Культура

06 березня

Популярні джазові хіти прозвучать в Ужгороді

foto

У філармонії

                 весна у стилі джаз

 

Він є продовжувачем славного музичного роду. Його мама, уродженка с.Невицьке Ужгородського району, – відома співачка, заслужена артистка України, у минулому солістка Київської філармонії та Львівського театру опери та балету ім.І.Франка, професор кафедри сольного співу Львівської музичної академії, письменниця. Батько, Зенон Дашак, був знаним музикантом, композитором і громадським діячем, ректором Львівської державної консерваторії ім.М.Лисенка, заслуженим діячем мистецтв України.

Богдан успадкував від батьків усі їхні щедрі таланти, як виконавські, так і педагогічні. Яскравий оперно-симфонічний диригент, доцент кафедри диригування Львівської музичної академії ім.М.Лисенка, він неодноразово виступав в Ужгороді із класичними програмами. А в листопаді минулого року Богдан Дашак зробив землякам справжній подарунок: разом із симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії виконав всесвітньо відомі джазові хіти. Нове амплуа виконавця так припало до душі ужгородським слухачам, що 6 березня о 18.30 Богдан Дашак і симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії запрошують меломанів на чергову зустріч. На слухачів чекає програма із промовистою назвою «Троянда кохання». У концерті прозвучать популярні джазові стандарти, світові хіти, твори Е.Л.Веббера, М.Леграна, С.Уандера та ін. Диригент – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

 

 

 

 

                                                                             Підготувала Таїсія Грись


06 березня 2017, 11:19
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатський композитор отримав премію імені В. С. Косенка

Закарпатський гурт шокував відому українську співачку (відео)

Пам'ятки Закарпаття: дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці

До Мукачева завітає відома українська письменниця Ірина Мацко

14 жовтня в Ужгороді розпочнеться XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA


Прокоментуй новину