Рубрика: Політика

05 березня

Політика ЄС щодо України схожа на "план Моргентау" по деіндустріалізації – економіст

foto

В ЄС не думають про порятунок української промисловості

Depositphotos Нинішня економічна політика Євросоюзу щодо України схожа на новий "план Моргентау", через який країна в кінцевому підсумку стане ще біднішою, заявив в інтерв'ю DT.UA відомий норвезький економіст, професор Ерік Райнерт.

"Нинішня політика Євросоюзу розчаровує, бо, фактично, вони намагаються ввести план Моргентау для України. Як раніше був переможений комунізм? Був створений певний пояс із країн, котрі межують із комуністичним режимом, і ці країни стали багатшими. Так відгородилися від комунізму. А тепер через політику ЄС країни, котрі межують із Росією, стають біднішими. В цьому помилка", – зазначив Райнерт, відповідаючи на відповідне запитання журналіста.

Райнерт вказує, що Євросоюз, по суті, вимагає від України відмовитися від промисловості і перетворитися в аграрну країну.

"У мене таке враження, що ЄС тримає перед вами морквину, намагаючись вас привабити. Точно так само, як тримають морквину перед віслюком, щоб він рухався вперед. Але навіть сама ця морквина в даному разі несправжня. Вони кажуть вам: позбувайтеся промисловості й займайтеся виключно сільським господарством. Даруйте, але це не вихід", – підкреслив він.

За словами економіста, країни ЄС процвітають настільки довго, що забули, яким саме чином у свій час розбагатіли самі. Даний процес має циклічний характер.

"Але я не думаю, що в Європі так чинять, бажаючи зла, просто вони не в курсі. Я переконаний, що 99% (коли не всі 100) громадян ЄС дуже здивуються, дізнавшись, що в Росії пенсії вдвічі-втричі вищі, ніж в Україні. Вони й уявлення не мають про ту відчайдушну ситуацію, в якій ви зараз перебуваєте. Саме тому про це варто заявляти якомога голосніше", – підкреслив він.
 


05 березня 2017, 16:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Росія обмежує грошові перекази в Україну

Начальником Мукачівського прикордонного загону став Руслан Дударєв

Свобода пересування може зруйнувати ЄС – глава МЗС Чехії

23-річного хлопця затримали мукачівські правоохоронці за напад на місцеву мешканку (фото)

МВС Росії прирівняло "паспорти" жителів ОРДЛО до документів громадян України


Прокоментуй новину