Рубрика: «21:Ужгород»

04 березня

Квитки на автобуси на закарпатських автостанціях знову дорожчають (відео)

foto

Уже втретє з початку року!

Щоправда, – не на всі рейси.
Ціна проїзду в Мукачево за 2 місяці зросла майже на 10 гривень: від 23,50 до 31,83. Поїздка в Перечин подорожчала на кілька гривень і тепер вартує 12.77. Та і це не рентабельний тариф, бідкаються водії, мовляв, дороги погані, і автобуси потребують постійного ремонту. Вартість перевізники встановлюють кожен свою, – кажуть пасажири. Натомість якість перевезень після здорожчання не змінилася.
Те, що ціна проїзду постійно збільшується уже втретє – пасажирам тільки здається, пояснюють перевізники. Мовляв, ціну підняли – але не одразу всі, кожен перевізник – окремо. Хтось зробив це на початку березня, хтось – тільки в лютому. Загалом, вартість одного пасажиро-кілометра зросла на 20%, і тепер становить 60 копійок, замість 50-ти, як це було раніше. Адже тариф вільний і вже півтора року не регулюється державою. Перевізники самі встановлюють ціни, залежно від умов господарювання і оцінки рентабельності. До того ж на ціну впливає якість дорожнього покриття і завантаженість маршруту, тож різні напрямки в одного перевізника часто мають й різну вартість.

 

21 Ужгород


04 березня 2017, 16:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ґвалтівник на волі (ВІДЕО)

Списки боржників оприлюднив ужгородський «Водоканал» (відео)

Із квітами просто з потягу зустріли в Ужгороді закарпатського паралімпійця Сергія Романюка (відео)

Ужгородське летовище здадуть у концесію? (ВІДЕО)

В Ужгороді презентували проект «Стежка до працевлаштування» (ВІДЕО)

їїїїїїїї...

Сергій
06 березня 2017, 16:25

Ціни цінами. А де якість? Суцільний екстрим! Спробуйте в час пік 7:30 - 8:20 проїхати з Кам'яниці (Невицького) до Ужгорода, або в зворотньому напрямку з 16:40 до 18:00. Це знущання над людьми. Розцінюйте цей коментар як запрошення для команди журналістів 21-го каналу та посадовців місцевої влади.

Прокоментуй новину