Рубрика: «21:Ужгород»

04 березня

Квитки на автобуси на закарпатських автостанціях знову дорожчають (відео)

foto

Уже втретє з початку року!

Щоправда, – не на всі рейси.
Ціна проїзду в Мукачево за 2 місяці зросла майже на 10 гривень: від 23,50 до 31,83. Поїздка в Перечин подорожчала на кілька гривень і тепер вартує 12.77. Та і це не рентабельний тариф, бідкаються водії, мовляв, дороги погані, і автобуси потребують постійного ремонту. Вартість перевізники встановлюють кожен свою, – кажуть пасажири. Натомість якість перевезень після здорожчання не змінилася.
Те, що ціна проїзду постійно збільшується уже втретє – пасажирам тільки здається, пояснюють перевізники. Мовляв, ціну підняли – але не одразу всі, кожен перевізник – окремо. Хтось зробив це на початку березня, хтось – тільки в лютому. Загалом, вартість одного пасажиро-кілометра зросла на 20%, і тепер становить 60 копійок, замість 50-ти, як це було раніше. Адже тариф вільний і вже півтора року не регулюється державою. Перевізники самі встановлюють ціни, залежно від умов господарювання і оцінки рентабельності. До того ж на ціну впливає якість дорожнього покриття і завантаженість маршруту, тож різні напрямки в одного перевізника часто мають й різну вартість.

 

21 Ужгород


04 березня 2017, 16:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Як домогтися ремонту даху в багатоповерхівці? (ВІДЕО)

Годинна злива – і Ужгород знову поплив (відео)

На Закарпатті шахраї розсилають рахунки за газ із багатотисячними боргами (ВІДЕО)

Практикуючий лікар, науковець, сертифікований спеціаліст Інтерполу! (ВІДЕО)

Покарання за знущання над тваринами має бути більш жорстким (ВІДЕО)


Сергій
06 березня 2017, 16:25

Ціни цінами. А де якість? Суцільний екстрим! Спробуйте в час пік 7:30 - 8:20 проїхати з Кам'яниці (Невицького) до Ужгорода, або в зворотньому напрямку з 16:40 до 18:00. Це знущання над людьми. Розцінюйте цей коментар як запрошення для команди журналістів 21-го каналу та посадовців місцевої влади.

Прокоментуй новину