Рубрика: Суспільство

04 березня

За 90 км від Закарпаття – в угорській Ніредьгазі за 3 роки збудують містечко розваг LEGOLAND (ВІДЕО)

foto

Це буде 5-ий у Європі Legoland Discovery Center, повідомив міський голова Ніредьгази Ференц Ковач.

– Згідно з постановою уряду Угорщини було прийнято рішення виділити 9,5 млрд форинтів для будівництва Legoland Discovery Center у Ніредьгазі, – повідомив Ковач.

 

За його словами нині всього чотири подібних таких центрів діє у Європі: у Німеччині, 2 – у Англії і один – в Туреччині.

Угорський LEGOLAND має відкрити свої двері у 2020 році. Ще невідомо точно як він виглядатиме, але планується, що це буде справжнє іграшкове місто для розваг дітей та дорослих.

Як і в великих парках Legoland, центри Discovery включають в себе атракціони "Мініленд", які показують моделі місцевих пам'яток, що складаються з цеглинок Lego.

Відвідувачі можуть також дізнатися як виготовляється продукція компанії та самим спробувати скласти моделі. Також тут розташовані різні атракціони, кінотеатри 4-D, ресторани та готель.

– Багато обговорень ще попереду, але нині абсолютно точно можу сказати, що це є буде з найбільших інвестицій в країні за кілька останніх років,– каже Ференц Ковач.

Також заплановано виділити 5,8 млрд форинтів на покращення умов зоопарку в Ніредьгазі, 3,1 млрд форинтів для будівництва нової відпочинкової зони та 1,5 млрд форинтів - для музею під відкритим небом "Шошто".

Велика фабрика відомих іграшок LEGO також розташована у східній Угорщині – поблизу Ніредьгази. Тут проводять цікаві екскурсії для дітей та дорослих. Є можливість навіть власноруч взяти участь у виготовленні частин для іграшок.

На відео можна подивитися, як діє Legoland Discovery Center у Манчестері.


04 березня 2017, 13:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Позбувся автомобіля через 29 блоків сигарет (ФОТО)

Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели для школярів села Горонда рятувальники

Рятувальники, поліцейські та лікарі станції медичної допомоги смт Міжгір’я провели спільні навчання з ліквідації наслідків ДТП

Закарпатка стала володаркою корони Miss Tourism World 2017 (ФОТО)

Чому в ужгородки розсипаються надгробні пам’ятники

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину