Рубрика: Культура

03 березня

У квітні в Ужгороді відбудеться новий фестиваль

foto

"Під цвітом сакури".

Досі Закарпаття мало два своїх театральних фестивалі: Закарпатський академічний обласний театр ляльок що два роки проводить Міжнародний театральний фестиваль "Інтерлялька", а Закарпатський обласний театр драми та комедії (м.Мукачево) – щотравня проводить фестиваль "Етно-діа-сфера", в якому беруть участь чимало театрів національних меншин.

І ось тепер, у квітні, буде ще один театральний фестиваль – "Під цвітом сакури". Про це повідомив на прес-конференції директор Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв Василь Марюхнич. Фестиваль проходитиме з 20 по 26 квітня на малій сцені облмуздрамтеатру. Власне, й задумовувався він як фестиваль малої форми. Адже віднедавна головний театр області має камерну сцену, яку й хочуть пополяризувати, зокрема, й через фестиваль.

До Ужгорода приїдуть відомі колективи: столичні національні театри ім.Івана Франка та Лесі Українки, київський Молодий театр ім.Леся Курбаса, київський театр "Колесо". Покажуть своє мистецтво і гості з Івано-Франківського облмуздрамтеатру. Також виступлять на малій сцені з виставами господарі та мукачівський театр.

Тож щодня протягом семи квітневих днів ужгородці та гості міста будуть тішитися справжнім театральним видовищем із такою романтичною і рідною назвою "Під цвітом сакури", – інформує dramteatr.uz.ua.


03 березня 2017, 18:32
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті пройшов фольклорно-етнографічний фестиваль "На Синевир трембіти кличуть"

З історії Закарпатського краю

Щорічну акцію "Світанкова молитва за Україну" проведуть в Ужгороді 24 серпня

Ужгородщина: завершилась археологічна експедиція біля Середнянського замку

19 жовтня - прем'єра українського дитячого фільму «Урок магії»


Прокоментуй новину