Рубрика: Кримінал

02 березня

Через бездіяльність посадових осіб Ужгородської міської ради бюджет міста недорахувався коштів

foto

Упродовж останніх декілька років Ужгородською міською радою, незважаючи на вимоги закону, не вживалися належні заходи, спрямовані на залучення коштів забудовників в якості пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Як наслідок значна кількість суб’єктів ухилилася від обов’язку укладення договору пайової участі та відповідно від внесення коштів до бюджету міста.
Така бездіяльність посадових осіб Ужгородської міської ради не лише наносить шкоду авторитету місцевої влади, а вселяє віру порушників у їх безкарність та вседозволеність.
З метою притягнення винних осіб до відповідальності прокуратурою області за даним фактом 22.01.17 розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення посадовцями Ужгородської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України по якому здійснюється досудове слідство.
Крім того, з метою усунення даних порушень органами прокуратури області вживаються заходи цивільно-правового характеру.
Зокрема, Хустською та Мукачівською місцевими прокуратурою до судів пред’явлено 5 позовних заяв про визнання укладеними договорів про пайову участь на загальну суму понад 300 тис. грн.
Ужгородською місцевою прокуратурою подано 3 позови про стягнення заборгованості зі сплати пайової участі на суму 152 тис. грн.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


02 березня 2017, 14:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Україні зафіксована нова кібератака через бухгалтерське ПЗ

Батько поїхав з сином, а мати заявила про зникнення дитини

Три роки умовно - вирок суду для чоловіка, який пропагував відокремлення Закарпаття

У Сваляві затримали чоловіка, який викинув із свого авто згорток з марихуаною

Рішення суду у справі закарпатського правоохоронця, який "прикривав" наркобізнес


Прокоментуй новину