Рубрика: Суспільство

02 березня

Спорткомплекс «Юність» незабаром прийматиме міжнародні змагання європейського рівня

foto

Як по-сучасному за кошти обласного бюджету оновлюється найбільший в обласному центрі спорткомплекс «Юність, проінспектував голова облради Михайло Рівіс у перший день весни.

Разом з обласним депутатом Одександром Ледидою вони наочно перевірили завершальний етап реконструкції першого залу спорткомплексу, на яку виділено понад 1,4 млн.грн. зі скарбниці краю.  До слова, вже 30 років у цьому спортзалі нічого не оновлювалося і не здійснювався бодай якийсь ремонт. Нині тут повністю замінено покриття підлоги на більш якісне та олімпійського рівня. Це, в свою чергу, дає змогу в найближчий час сертифікувати зал для прийняття міжнародних змагань європейського рівня.

Як поінформував присутній радник голови облради Іван Синетар, дане покриття не має аналогів як на теренах України, так і у Східній Європі. Це, до речі, підтвердили сербські представники Комітету з сертифікації спортивних залів для приймання міжнародних змагань, які нещодавно відвідали спорткомлекс «Юність». Відтак Михайлу Михайловичу продемонстрували частину сучасного покриття, яке вдвічі товстіше і значно менше призводить до травмувань спортсменів під час тренувань та змагань. Крім того, оновлений зал буде сертифікований не лише для гри в гандбол, а й волейболу та бадмінтону, що дасть значний поштовх до розвитку цих видів спорту.

Також у залі пофарбовано стіни, влаштовано енергоощадне освітлення, відремонтовано покрівлю над великим залом, яка роками протікала у дощ і пошкоджувала дерев’яну підлогу. Для цього з обласного бюджету торік виділено півтора мільйона гривень. А в цьому році – ще 300 тис.грн. для закупки необхідного інвентаря: сучасні ворота для гандболу, стійки для волейболу та переносні стійки для бадмінтону, мультифункціональне табло та спецтехніку для прибирання залу.

Як зазначив Одександр Ледида, який є президентом гандбольного клубу «Карпати» та Федерації гандболу Закарпаття, тепер наші гандболістки тренуватимуться в сучасних умовах, уникатимуть травм та матимуть менші навантаження на суглоби.

 

Прес-служба Закарпатської облради


02 березня 2017, 9:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачево: у замку «Паланок» відкрили музей Бойової слави

На вулицях Ужгорода почали проводити дератизацію

На Закарпатті виявлено 41 факт крадіжок електричної енергії

Закарпатці сплатили понад 2,2 млрд грн ЄСВ

На Березнянщині сміття скидають прямо у гірський потічок (ФОТО)


Прокоментуй новину