Рубрика: Кримінал

01 березня

Деталі затримання митників на КПП "Лужанка - Берегшурань"

foto

Про них стало відомо з угорських ЗМІ.

Угорські журналісти інформують, що перш ніж навідатися на КПП на угорсько-українському кордоні угорські силовики викрили у селі Марокпопі, що за  14 км від кордону офіс з контрабандною бухгалтерією. У низці документів, інформують джерела Mukachevo.net, містилися дані про переміщення контрабандним способом цигарок з України в Угорщину.

При чому, згідно з оперативними даними угорських силовиків, це робилося так званими "піджаками"-пішоходами саме через КПП "Лужанка - Берегшурань". Саме після цього відбувся рейд із затриманням усієї угорської зміни на КПП. За інформацією окремих угорських видань 5 з 14 затриманих угорських митників уже відпустили. Щодо інших тривають слідчі дії.

Водночас, за інформацією, яка є у розпорядженні закарпатських журналістів, за підсумками слідчих дій в рамках цієї спецоперації було встановлено, що контрабанда за допомогою піджаків здійснювалася у обох напрямках, тобто і з України в Угорщину, і з Угорщини в Україну. І у другому випадку йдеться про корупційні дії за участі митників щодо оформлення фіктивної "афи" (повернення податків на товари), тощо. Більше того, угорські силовики підозрюють, що угорські митники працювали у спільно з українськими колегами в питаннях контрабанди. Відтак, інформують джерела, певні оперативні дані щодо корупції на КПП "Лужанка-Берегшурань" вже передані українській стороні. Побачимо, чи матиме це наслідки.

Інші деталі про спецоперацію угорських силовиків на українсько-угорському кордоні читайте у стартовій новині за цим фактом.

Мукачево нет


01 березня 2017, 19:13
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мукачівець влаштував наркопритон у власній квартирі

Закарпатські прикордонники завадили незаконному переміщенню транспортного засобу

Неповнолітньому вбивці обрали запобіжний захід

З'явилось фото згорілої "Audi A7", яку спалили на Виноградівщині (фото)

Поліцейські Мукачівщини виявили підроблене водійське посвідчення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину