Рубрика: Культура

01 березня

Остап Ступка завітав до Ужгорода (ФОТО)

foto

Сьогодні ввечері на сцені Драмтеатру відубдеться вистава «І тільки смерть розлучить нас», за п’єсою знаменитого італійського драматурга Альдо Ніколаї

Перед виставою Народний артист України Остап Ступка завітав до прес-центру газети «Неділя», де розповів журналістам про виставу, яку сьогодні презентуватиме в Ужгороді, і не тільки. 

Комедія у двох діях «І тільки смерть розлучить нас» насичена гумором та блискучою горою акторів. А партнерами Остпа Ступки по сцені, цього вечора, будуть актори Костянтин Костишин та Катерина Кистень. За словами самого О. Ступки, чоловіки та жінки мали б впізнати себе у деяких момента вистави, адже вона побудована на людських відносинах. 

Розповідаючи про роботу над нею і попередні гастролі О. Ступка відзначив, що нещодавно цю виставу презентували глядачам східних регіонів України, зокрема у містах Мариуполь, Кам’янське та інших. Вистава була сприйнята дуже позитивно тамтешнім глядачем. У той же час люди нарікають на те, що подібних виступів у їх місцях обмаль і складається враження, що їх просто забули.

Не можна було не спитати і про думку Остапа Ступки про українське кіно, адже актор задіяний у багатьох кінопроектах. На його думку, українського кіно сьогодні замало. Могло би бути більше, однак складається таке враження, що держава сама не дуже у цьому зацікавлена. Продюсери просто не бажають працювати з державними органами, а спонсори не поспішають вкладати гроші.

Отже, сьогодні о 19-й годині в обласному драматичному театрі вистава «І тільки смерть розлучить нас»! Нестримний сміх, позитивні емоції і чимало здивувань гарантовані всім! 


01 березня 2017, 16:50
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Закарпатському обласному театрі ляльок сьогодні покажуть виставу "Чородій Марабу"

Закарпатський гурт "Hudaki Village Band" дасть сольний концерт в Ужгороді

В Ужгороді пройде V Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості

В ужгородському скансені діятиме справжня закарпатська кузня

В Ужгороді пройде черговий UKRAЇNIAN FASHION BAZAAR

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину