Рубрика: Бізнес

21 лютого

В Україні зростають врожаї винограду – МінАП

foto

Міністерство налаштувалося на більш активне виробництво українських вин

Урожайність з одного гектара виноградника в Україні на сьогоднішній становить близько 100 центнерів з гектара (ц/га). Для порівняння, до незалежності України цифра була в три рази меншою – близько 30 ц/га. Про це розповів начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Департаменту землеробства Мінагрополітики (МінАП) Віктор Костенко, - пише Сьогодні.

"В Україні великий потенціал з виробництва якісних вин. Території під насадження винограду вибираються ретельно, сьогодні це близько 45 тисяч га. Зараз ми збираємо набагато більше врожаю за рахунок впровадження новітніх технологій на виноградниках, якісного посадкового матеріалу і дбайливого догляду за ними", – зазначив Костенко.

За його словами, в Україні є умови для збільшення площ під виноград до 300 тисяч га. Таке збільшення в перспективі може бути виправданим, оскільки попит на якісні вина в світі досить великий, упевнений представник Мінагропроду.

Він нагадав, що в рамках держпідтримки аграріїв на 2017 рік, яка становить 5,4 млрд грн, 75 млн грн передбачено на підтримку виноградарів, садівників і хмелярів.


21 лютого 2017, 14:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Майже третина українських підприємців вважають державу ворогом

До відома роботодавців: Інспектори праці можуть прийти без попередження

Курс валют на 28 квітня

Курс валют на 27 квітня

До відома платників податків!


Прокоментуй новину