Рубрика: Суспільство

16 лютого

Вчені відкрили нову властивість вітаміну D

foto

Виявилося, що вітамін знижує ризиковий вплив респіраторних інфекцій.

Вчені виявили раніше невідому властивість вітаміну D. Як з'ясувалося, вітамін D здатний знижувати ризик розвитку захворювань, спричинених респіраторними інфекціями, передає The Telegraph. Повний текст дослідження на цю тему був опублікований у виданні The British Medical Journal.

Зазначається, що регулярний прийом вітаміну D, щонайменше раз на тиждень, здатний захистити організм від респіраторних інфекцій. Причому особливо корисними сполуки кальциферолів для надходження такого вітаміну в організм є для тих, хто потерпає від його дефіциту.
 
"Це велике спільне дослідження є першим грунтовним доказом того, що вітамін D дійсно захищає від респіраторних інфекцій", - прокоментував відкриття професор Лондонського університету королеви Марії Андріан Мартино.
 
Повідомляється, що під час роботи група вчених проаналізувала результати кількох досліджень, до яких долучилися понад 11 тис. учасників з різних країн світу.
 
Раніше вчені вже виявили сприятливий вплив вітаміну D на ріст кісткових тканин, а також його ефективність у боротьбі з кількома підвидами ракових пухлин і хворобами серця.

16 лютого 2017, 12:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Кабмін перерахував розмір субсидій

КП «Водоканал м. Ужгорода» планує підвищити тарифи з наступного року

Через гниття сміття у Закарпатських лісах утворюється радіація

Громадяни ЄС після Brexit зможуть їздити до Британії без віз – ЗМІ

Із Польщі депортували 21 українця


Прокоментуй новину