Рубрика: Суспільство

12 січня

Вчора на Іршавщині перевізники зірвали майже 70 рейсів

foto

А свята вже закінчились

Святкові дні Нового року розпочалися на Іршавщині сильними морозами, сніговими хуртовинами, відсутністю транспортного сполучення та очікуваннями пасажирами на морозі автобусів для доїзду на роботу.

В стінах місцевої адміністрації неодноразово збиралися наради - але це абсолютно ніяк не вплинуло на неприбрані автомобільні шляхи району, міста та сіл, - повідомляє  IrshavaNews.

Як дописують читачі: "Станом на 10.01.2017 по автостанції Іршава було відмінено 47 рейсів з 148 які значаться в розкладі - зірвані рейси Іршавське АТП, ПП Піров, Берегівське АТП,Шік-Транс, Мукачівське АТП..." 

На автовокзалі Ужгорода відміняють рейс за рейсом (Скрін)

Вчора, 11.01.2017 р. на сайті www.bus.com.ua по станці Іршава наступна картина: з 148 рейсів відмінено 68 рейсів. На першому місці Іршавське АТП - відмінено 35 рейсів, Берегівське АТП - 8 рейсів, Мукачівське АТП - 7 рейсів, ПП Черничко - 3 рейси, ПП Піров - 1 рейс,Карпатлайн - 1 рейс, ШікТранс-1, Лубертянош - 1, ПП Ковач - 1. 

Географія відмінених маршрутів - весь район, та за його межами: Арданово, Негрово, Мукачево, Берегово, Хуст, Ужгород, Довге, М.Раковець, Кушниця, Суха.

Фактично Іршавське АТП зупинило свою роботу у найбільш відповідальну для пасажирів пору, добивши власну репутацію надійного партнера. Колись потужне підприємство, яке налічувало 120 працівників, матеріально-технічну базу для обслуговування техніки, і яке обслуговувало всі села району та промислові підприємства надаючи послуги не тільки пасажирського автомобільного транспорту, а і вантажних перевезень, сьогодні фактично припинило діяльність. 

Закарпатська ОДА розірве договори з перевізниками за зрив графіків руху на Різдво

                   


12 січня 2017, 12:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські правоохоронці розпочали розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами

У Тернополі дитина жебракувала через кредити батьків

Великобританія заборонить вушні палички

Черговий випадок живодерства в Ужгороді

Протести у Вірменії: активісти блокують будівлю уряду

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину