Рубрика: Політика

11 січня

Глава МЗС Польщі заявив про переговори із неіснуючою країною Сан-Ескобар

foto

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський повідомив про зустрічі в Нью-Йорку з міністрами близько 20 різних держав, серед яких Сан-Ескобар, якого не існує на політичній карті світу.

Про це повідомляє канал Polsat.

 

"Ми маємо нагоду провести близько 20 зустрічей з різними міністрами. З деякими, наприклад, з державами Карибів, це будуть перші зустрічі в історії нашої дипломатії. Наприклад, йдеться про такі країни як Сан-Ескобар або Беліз" - заявив Ващиковський.

"Кожна з цих країн – це ще один голос в Генасаблеї ООН" - наголосив він.

Помилка міністра викликала бурхливу реакцію у польських ЗМІ і соцмережах. Зокрема, вже через декілька хвилин після заяви Ващиковського у Твіттері з’явився аккаунт Демократичної Республіки Сан-Ескобар. Згідно з дописами "країни", вона є дуже дружньою до Польщі державою.

У Твіттері "республіки" йдеться про швидкий запуск авіарейсів між аеропортом Шопена у Варшаві і Сан-Ескобаром, скасування віз для поляків, співпрацю між університетами Польщі і Сан-Ескобару.

У зв’язку з цим з офіційною реакцією виступили і в МЗС Польщі.

"Сан-Ескобар – це обмовка. Міністр Ващиковський мав на увазі розмову з главою МЗС Сан-Крістобаль і Невіс (Сент-Кіттс і Невіс)" - написала речниця МЗС Польщі Йоанна Вайда.

Твіттер Сан-Ескобару у відповідь на повідомлення речниці заявив, що саме "ворожі дії розвідки Сент-Кіттс і Невіс намагаються завдати удару по приязних стосунках двох держав".

Варто зазначити, що до глузування над міністром долучилися і колишні польські міністри.

Зокрема, екс-глава МЗС Радослав Сікорський відреагував на повідомлення з Твіттера Сан-Ескобару про підтримку "країною" постійного членства в Радбезі ООН, назвавши це "справжнім успіхом зовнішньої політики" партії "Право і Справедливість".

"Міністр Ващиковський, зустрічаючись з представниками неіснуючих держав, значно менше ніж зазвичай шкодить Польщі" - написав колишній міністр оборони Томаш Сємоняк.

 
 
 

11 січня 2017, 17:41
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Пейзаж гори Піп Іван переміг на міжнародному конкурсі фотографії

Фіскальна служба усунула все керівництво Львівської митниці

Ужгород увійшов до мережі, яка покращить якість надання медпослуг для учасників АТО

Косово просить ЄС та США про допомогу

Столтенберг: число кібератак на мережі НАТО зросло на 60%

Loading...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено