Рубрика: Бізнес

29 грудня

Nokia повертається на ринок із сенсаційним телефоном

foto

Виробник вирішив зробити геніальний маркетинговий хід

У далекому 2007 році Nokia зробила неправильний вибір і з лідера мобільного галузі пішла в глибокі аутсайдери. А адже саме 10 років тому у компанії був шанс стати виробником найкрутіших смартфонів у світі. Мова тоді йшла про довгоочікувану модель Nokia Aeon, яка повинна була прийти на зміну преміум-лінійці 8800. Головною особливістю концепту Aeon був сенсорний дисплей, що закриває всю поверхню пристрою.

Невідомо чого тоді не вистачило Нокії для запуску Aeon в серію - грошей, технологій або духу авантюризму, але факт залишається фактом. Зробивши вибір на сторону вкрай невдалою лінійки Lumia, в основі якої був ще більш невдалий Windows Mobile, компанія Nokia практично припинила своє існування.

І ось минуло 10 років - ринок щільно зайнятий айфона і андроїдами, які то вибухають, то спалахують. І вже нікого не здивуєш телефоном, повністю покритим сенсорним екраном. Але Нокія вирішила повернутися, і таке відчуття, що вона винайшла машину часу і намагається повернутися в той самий 2007, коли зробила неправильний вибір, - пише vmirechudes.com.

Офіційно модель носить робочу назву Nokia 150, але суть від цього не змінюється. Крім того, в Нокіа вирішили зробити геніальний маркетинговий хід і пустити телефон в народні маси за собівартістю, а саме - по 26 $.

Безсумнівно, перенасичений дорогими і громіздкими гаджетами ринок з задоволення купить мініатюрну і стильну Нокію, давши компанії другий шанс. Але тільки ось в чому питання: навіщо було дати цілих 10 років, а тепер продавати смартфон, який повинен був коштувати більше 2000$ в сто разів дешевше?

Очевидно, що все в житті роблять помилки і корпорації-гіганти не виняток. Ну а ми чекаємо нове (старе) творіння Nokia Aeon.


29 грудня 2016, 11:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Новий бренд на проспекті Свободи 2

Голову правління Ощадбанку Андрія Пишного визнано Банкіром року

Нацбанк зміцнив курс гривні

З початку року в Закарпатті суттєво зріс товарообіг в торгівельних мережах

Офіційний курс гривні на 8 березня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину