Рубрика: Культура

27 грудня

4 закарпатські альбоми 2016 року, які варто почути

foto

Наприкінці року у музичних видань є хороша традиція робити топи найкращих музичних релізів у рамках певних стилів або по територіальній ознаці

У 2016 році закарпатські музиканти видали певну кількість повноформатних альбомів, серед яких Вівсянка виділила чотири релізи, які зроблені на високому рівні і варті вашої уваги.

Majesty Of Revival – Dualism (Ужгород)

Majesty Of Revival – ужгородський метал гурт, який досить добре відомий європейським поціновувачам heavy/power metal. Їх роботи збирають позитивні відгуки тематичних видань і слухачів. При цьому гурт, на жаль, досить слабко відомий у себе на Батьківщині. Цього року Majesty Of Revival видали свій третій повноформатний Dualism – кроссжанровий рок-альбом, наповнений хітовими приспівами і дуже солідною інструментальною роботою. Окремо варто звернути увагу на вокал Дмитра Павловського, який чудово впорався з роллю вокаліста на цьому релізі.

Crucify Me Gently – Circles (Ужгород)

Ужгородців Crucify Me Gently без перебільшення можна назвати найважливішим на цей момент метал-гуртом Закарпаття. Хлопці якісно і відповідально підходять до всього, що зв’язано з їх гуртом: музичний матеріал, відеороботи, піар свого матеріалу. Тим самим вони піднімають вище планку для локальних метал-гуртів. І, як наслідок, Crucify Me Gently збирають удома повні зали на своїх концертах.

Circles – зріла робота, де музиканти відходять від дезкор звучання попереднього матеріалу в сторону дум/дез і пост металу з емоційною лірикою. На підтримку альбому гурт випустив дві відео-роботи – лірик відео Delirium і кліп на композицію The Call of Mighty , при створенні якої музиканти надихались творчістю Говарда Лавкрафта.

Omniverse – Repel. Lament. Destroy. II: Lament (Ужгород)

Ужгородські прог-металісти цього року видали другу частину трилогії – Repel. Lament. Destroy. II: Lament, у якій їх музика неочікувано зробила рух в сторону дум/дезу. Атмосфера релізу є досить похмурою, музика заповільнилась, але фірмовий почерк хлопців нікуди не зник. Це все той же Omniverse, музиканти якого дуже серйозно підходять до свого матеріалу і не шукають легких шляхів. Тому з нетерпінням чекаємо останньої частини Repel. Lament. Destroy, щоб дізнатися куди на цей раз в своїй музиці повернуть ужгородці.

Ravenblood – Легенди Марамороша (с. Липча, Хустський р-н)

Ravenblood – це один з тих проектів, який розвивається прямо на очах, з кожним разом даруючи все кращі релізи слухачу. Альбом “Легенди Марамороша” – це легкий ембіент с середньовічною атмосферою, хороший саундтрек для прогулянки горами. Реліз здобув велику кількість схвальних відгуків від поціновувачів жанру. Як власник диску хочу відзначити його оформлення, що перетворює простий фізичний носій на справжній артефакт.


27 грудня 2016, 16:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгороді відбувся публічний захист магістерських робіт у Закарпатській академії мистецтв

Мукачівські колективи з успіхом виступили на Всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва “ART-DANCE 2018”

В Мукачеві пройде «Різдвяна зіронька»

Дні угорської культури пройдуть на Закарпатті

Закарпатська драматургія увійшла до антології української драми для дітей та підлітків

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину