Рубрика: Бізнес

21 грудня

В Ужгороді відкрився магазин Київстар у новому форматі

foto

Магазин Київстар у новому форматі, розташований за адресою пл. Кирила та Мефодія, 1, відчинив свої двері для ужгородців 17 грудня

Головною особливістю цього магазину є великий асортимент сучасних смартфонів, планшетів та аксесуарів. Що цікаво, їх можна придбати за найвигіднішою ціною, завдяки акції «Краща ціна»: магазин компенсує клієнтам різницю вартості смартфонів, якщо в інших точках продажів, визначених умовами акції, ціна такої ж моделі виявиться дешевшою. 
Крім цього, клієнти отримують гарантію обслуговування телефону, кваліфіковану консультацію, пакети нетарифікованих послуг. Так, купуючи смартфон в магазинах дилерів Київстар, клієнт отримує в подарунок щомісяця 3 000 МБ або 1 000 МБ інтернет-трафіку, терміном на три місяці. 
 У магазині змінено традиційний підхід до розміщення девайсів. Усі вони тепер розташовані на відкритих вітринах для зручності відвідувачів, адже так можна протестувати будь-який телефон і аксесуар самостійно, та переконатися в правильності свого вибору. Персонал магазину налаштований на всебічну допомогу клієнту і готовий запропонувати найкраще рішення, в залежності від його вимог. Відвідувачі можуть вільно тестувати роботу будь-якого девайса, 3G або додатків. 
З нагоди відкриття магазину, усі покупці могли отримати знижку при купівлі смартфону від 150 до 3000 гривень та взяти участь у розіграші цінних призів: PowerbankXiaomi, гарнітури G-room та смартфона LenovoVibe C2 power. Крім того, на усіх відвідувачів чекали приємні маленькі подарунки та розваги. 
Магазин в Ужгороді став 120 за рахунком, який Київстар відкрив у новому бренді згідно з новою концепцією. 

 


21 грудня 2016, 10:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Новий бренд на проспекті Свободи 2

Голову правління Ощадбанку Андрія Пишного визнано Банкіром року

Нацбанк зміцнив курс гривні

З початку року в Закарпатті суттєво зріс товарообіг в торгівельних мережах

Офіційний курс гривні на 8 березня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину