Рубрика: Бізнес

21 грудня

В Ужгороді відкрився магазин Київстар у новому форматі

foto

Магазин Київстар у новому форматі, розташований за адресою пл. Кирила та Мефодія, 1, відчинив свої двері для ужгородців 17 грудня

Головною особливістю цього магазину є великий асортимент сучасних смартфонів, планшетів та аксесуарів. Що цікаво, їх можна придбати за найвигіднішою ціною, завдяки акції «Краща ціна»: магазин компенсує клієнтам різницю вартості смартфонів, якщо в інших точках продажів, визначених умовами акції, ціна такої ж моделі виявиться дешевшою. 
Крім цього, клієнти отримують гарантію обслуговування телефону, кваліфіковану консультацію, пакети нетарифікованих послуг. Так, купуючи смартфон в магазинах дилерів Київстар, клієнт отримує в подарунок щомісяця 3 000 МБ або 1 000 МБ інтернет-трафіку, терміном на три місяці. 
 У магазині змінено традиційний підхід до розміщення девайсів. Усі вони тепер розташовані на відкритих вітринах для зручності відвідувачів, адже так можна протестувати будь-який телефон і аксесуар самостійно, та переконатися в правильності свого вибору. Персонал магазину налаштований на всебічну допомогу клієнту і готовий запропонувати найкраще рішення, в залежності від його вимог. Відвідувачі можуть вільно тестувати роботу будь-якого девайса, 3G або додатків. 
З нагоди відкриття магазину, усі покупці могли отримати знижку при купівлі смартфону від 150 до 3000 гривень та взяти участь у розіграші цінних призів: PowerbankXiaomi, гарнітури G-room та смартфона LenovoVibe C2 power. Крім того, на усіх відвідувачів чекали приємні маленькі подарунки та розваги. 
Магазин в Ужгороді став 120 за рахунком, який Київстар відкрив у новому бренді згідно з новою концепцією. 

 


21 грудня 2016, 10:14
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 27 квітня

До відома платників податків!

Курс валют на 26 квітня

Пенсійний збір при купівлі валюти скасовано

ЄБРР може купити половину Ощадбанку


Прокоментуй новину