Рубрика: Політика

27 листопада

Євросоюз боїться, що Україна використає його допомогу на «субсидії олігархам»

foto

Державні закупівлі дуже часто є джерелом корупції

Євросоюз висловив стурбованість, що допомога ЄС Україні витрачається на непрозорі держзакупівлі, заявив посол ЄС в Україні Ян Томбінський під час міжнародної конференції «Стратегічні напрямки реформи державних закупівель – вимір ЄС, останні зрушення і головні виклики».

«Ми допомагаємо Україні фінансово і ці гроші також використовуються для державних закупівель. І це також наша відповідальність щоб гроші наших громадян не використовувались як субсидії олігархам», – сказав Томбінський, якого цитує РБК-Україна.

«Державні закупівлі дуже часто є джерелом корупції. Ми знаємо досвід інших країн і я б бажав, щоб Україна використовувала цей досвід, щоб позбутися корупції», – додав він.

Томбінський також повідомив, що до середини грудня Єврокомісія підготує звіт з питань безвізового режиму з Україною та виконання всіх умов щодо нього.

«Вони (законопроекти, необхідні для безвізового режиму, прийняті парламентом) пройдуть експертизу. 25 листопада в Брюсселі було засідання високих представників і української і європейської сторони, щоби обговорити ті елементи, які нам потрібно, щоби Єврокомісія напрацювала свій звіт з питань безвізового режиму і виконання всіх умов. До половини грудня цей звіт мав би бути готовий. Буде ще багато зустрічей 7 грудня і засідання Ради асоціації ЄС-Україна», – сказав Томбінський журналістам.

Нагадаємо, що Україна завершила технічні процедури для отримання безвізового режиму з Євросоюзом.


27 листопада 2015, 11:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Ужгородському районі затримали п'яного водія

Словацька опозиція хоче ініціювати голосування за визнання Криму російським

Поліція Іршави за крадіжку автомагнітоли затримала мешканця Міжгір'я

За минулу добу в області сталось 4 ДТП

За тиждень в міській лікарні Мукачева народилося 49 немовлят

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину