Новини суспільства

05 серпня

ДАІ просить водіїв поменше їздити

Державна автоінспекція рекомендує водіям за можливості утриматися від поїздок на тривалі відстані у зв'язку з високою пожежонебезпекою. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на прес-службу ДАІ.

Прочитати новину
05 серпня

Білик не хоче жити разом зі Звєрєвим - хай пітніє

Ірина Білик і Сергій Звєрєв цього року у концертному залі "Дзінтарі" не співали. Однак відпочити у Юрмалі скандальна парочка встигла. Розпіарені блондини "відтяглися" на віллі друзів на престижному курорті Дубулти. Іра з Сергієм булькали у басейні, каталися на катамаранах і наїдалися від пуза, дегустуючи страви різних народів. Тим не менш, жили Звєрєв з Білик не разом...

Прочитати новину
05 серпня

В Украине, в отличие от России, хлеб не подорожает

Такое мнение высказал эксперт Института Горшенина Владимир ЗАСТАВА, комментируя информацию о прогнозируемом повышении цен на хлебо-булочные изделия осенью текущего года.

Прочитати новину
05 серпня

Мінеральна вода — секрети вибору

Мінералка – навіть слово це уже охолоджує у спеку. Та й восени чи взимку мінеральна вода на нашому столі - бажаний гість.

Прочитати новину
05 серпня

На Воловеччині на газифікацію приватних будинків виділили 20 тис. грн.

Заступник голови Воловецької районної державної адміністрації Михайло Урдинець провів засідання комісії з освоєння коштів програми "Власний дім".

Прочитати новину
05 серпня

Закарпаття претендує на кілька грантових проектів ЄС

У четвер, 5 серпня, у Закарпатській обласній державній адміністрації відбулася нарада, де розглядалися питання розробки та участі в грантових проектах Євросоюзу.

Прочитати новину
05 серпня

Ряди закарпатської міліції поповнили 64 випускники вузів МВС

Такий великий колектив як міліція повинен постійно оновлюватися, аби ефективно працювати й виконувати поставлені перед працівниками органів внутрішніх справ завдання. Від правильного кадрового підбору залежить якщо не все, то багато.

Прочитати новину
05 серпня

На Закарпатті відбувся конкурс краси "Блондинки проти брюнеток" (ФОТО)

У готельно-ресторанному комплексі "Камелот" відбувся оригінальний конкурс краси "Блондинки проти брюнеток". Окрім того, що учасниці змагалися в інтелектуальних, музичних та танцювальних конкурсах, вони мали нагоду позмагатися і у справжніх фізичних конкурсах.

Прочитати новину
05 серпня

На Закарпатті освячено новий православний жіночий монастир

Освячено перший на Перечинщині монастир Мукачівської єпархії Української православної церкви Московського патріархату. Його названо на честь рівноапостольної Марії Маґдалини.

Прочитати новину
04 серпня

На Закарпатті талонів "Техогляду-2010" на всіх не вистачає...

В липні побільшало звернень громадян в обласну адміністрацію з питань проходження власниками автомобілів техогляду. Люди скаржаться на величезні черги у відділеннях ДАІ та брак техталонів. У середу, 4 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко провів робочу нараду з виконувачем обов’яків начальника відділу ДАІ в Закарпатській області Юрієм Вейкаєм, під час якої і йшлося про вирішення цих проблем.

Прочитати новину
«1...45954596[4597]45984599...4604»