Новини суспільства

09 серпня

В Финляндии построят жилье для некурящих

В финском городе Эспоо построят около 400 муниципальных квартир, которые будут сдаваться в аренду только некурящим гражданам. Об этом сообщает портал Senovosti.ru со ссылкой на издание Helsingin Sanomat.

Прочитати новину
09 серпня

Гражданства Франции будут лишать за многоженство и женское обрезание

Министр внутренних Франции Брис Ортфе (Brice Hortefeux) предложил лишать гражданства иммигрантов из мусульманских стран, которые допускают многоженство, женское обрезание и "другие серьезные нарушения". Об этом пишет The Daily Telegraph.

Прочитати новину
09 серпня

Азаров на Буковині пообіцяв, що хліб не дорожчатиме

Прем’єр-міністр Микола Азаров 7 серпня у Чернівцях запевнив, що в Україні поки що немає підстав для подорожчання хліба. Про це повідомив 9 серпня власкор ЗІКу.

Прочитати новину
09 серпня

Закарпатський фестиваль чорниць "Верховинська яфина" (ФОТО, ВІДЕО)

У закарпатському селі Гукливе горяни вшанували ягоду-чорницю. Їй тут відкрили бронзовий пам’ятник. Та присвятили фестиваль. Роками ця маленька і смачна синьо-чорна ягода годує родини селян. У Гукливому – півтори тисячі мешканців. Чи не всі - безробітні. У період дозрівання чорниці у ліс за нею йдуть– від малого до великого. Тут цю ягоду називають яфина.

Прочитати новину
09 серпня

Сегодня — Международный день коренных народов мира

9 августа ООН назвала днём коренных народов мира. В первую очередь, это попытка привлечь внимание к правам и проблемам малочисленных «туземных» народов. Но каждому человеку, вне зависимости от величины и исторического прошлого его родины, насущно необходимо понимать, в чём особенности и заслуги его собственного народа, подлинный национальный дух, характер и сила, присущие ему.

Прочитати новину
09 серпня

На Закарпатті працювала Літня школа для дітей із Хорватії

Мелодії останнього дзвоника, що знаменували собою завершення 2009-2010 навчального року стали не тільки початком дороги у нове, доросле життя для сотень випускників міста над Латорицею, часом підготовки до випускних іспитів, але і часом, коли на перше місце виходить не менш важливий напрямок у роботі освітніх закладів та власне управління освіти міськвиконкому - літнє оздоровлення наших школярів.

Прочитати новину
09 серпня

В Швеции "трудится" немало "жриц любви" из Украины

Шведские украинцы получают спокойную, немного скучную жизнь, радуются посылкам из Украины с салом и горилкой и могут купить квартиру в центре Стокгольма по цене киевской хрущевки на выселках.

Прочитати новину
09 серпня

Оголошено Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів до 19-ї річниці проголошення Незалежності України

Про історію України ХХ століття багато сперечаються, написана величезна кількість наукових монографій, статей, дисертацій. Подіям та особам надають різні, інколи прямо протилежні оцінки. Але при цьому практично не чути голосу свідків цієї історії – наших батьків, дідів і бабусь. Майже ніхто не співставляє історичні події, що відбувалися у нашій країні із подіями у власній родині. А це є не менш цікаво і повчально.

Прочитати новину
09 серпня

Женщины командуют в 50% закарпатских семей?

В Украине главой более 50% семей являются женщины. По данным Департамента семейной и гендерной политики Министерства Украины по делам семьи, молодежи и спорта, специалисты отмечают, что это касается и городских, и сельских поселений

Прочитати новину
09 серпня

Бринзу на Верховині вважають “другим хлібом”

Страви з неї надзвичайно популярні й донині. Місцеві газдині готують з бринзою смачний токан, вареники, запікають картоплю. Але, виявляється, що цей продукт цінують не тільки за смакові властивості.

Прочитати новину
«1...45904591[4592]45934594...4605»