Новини суспільства

07 вересня

Старовинні замки — окраса Закарпаття

Закарпатські замки – це фортеці, збудовані у різні епохи різними правителями, різними народами. Розкинуті у часі, але об’єднані спільною географією й призначенням — бути твердинями, здатними стояти на захисті життя, майна та інтересів свого володаря і його підданих, охороняти гористі володіння від вторгнення ворогів із заходу чи сходу, розділених Карпатським гірським хребтом.

Прочитати новину
07 вересня

Facebook отрицательно влияет на успеваемость

Профессор Пауль Киршнер из Нидерландов доказал отрицательное влияние социальной сети Facebook на успеваемость, пишет издание The Daily Mail. Исследование показало, что оценки студентам, готовящимся к занятиям за компьютером не отключаясь от соцсети, в среднем на 20 процентов ниже, чем у обычных студентов, не проводящих время в Facebook.

Прочитати новину
07 вересня

На Закарпатті цінову дисципліну порушують 65% суб’єктів господарювання

Державною інспекцією з контролю за цінами, з метою недопущення ажіотажного попиту та спекулятивного підвищення цін на продукти харчування, посилено контроль за дотриманням державної дисципліни цін.

Прочитати новину
07 вересня

Работаете за компьютером? Не скрещивайте ноги!

Работа за компьютером организм здоровее не делает, детский в особенности. Между тем есть несколько простых правил, которые могут помочь снизить отрицательное воздействие.

Прочитати новину
07 вересня

Ні Президент Янукович, ні Прем’єр Азаров в Ужгород не приїдуть

8-9 вересня в Ужгороді пройде міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи». Учасниками конференції будуть керівники-члени Міжрегіональної асоціації «Карпатський Єврорегіон». На її пленарних засіданнях мова йтиме про роль і місце гірських територій Європи в умовах глобальних кліматичних змін.

Прочитати новину
07 вересня

Ще раз про закарпатський фестиваль "Гуцульська бринза"

Нагадуємо, що 12 вересня у місті Рахів на Закарпатті відбудеться 11-й фестиваль-ярмарок “Гуцульська бринза”. У рамках програми фестивалю відбудуться:

Прочитати новину
07 вересня

Белорусы выбрали "Мисс Грудь" (ФОТО)

В Минске прошел конкурс «Мисс Грудь-2010». Конкурсантки сначала рассказывали о себе, о том, кем видят себя в будущем. Они рассуждали о скромности, стоя перед публикой в стрингах и нисколько не смущаясь при этом.

Прочитати новину
07 вересня

Экстракт черной смородины поможет утолить боль, возникающую при физических нагрузках

Новозеландские ученые из института исследований растений и пищи установили, что экстракт черной смородины может снимать боль, возникающую после интенсивных физических нагрузок. В исследовании принимали участие десять добровольцев разного возраста.

Прочитати новину
07 вересня

На Закарпатті підписана "двостороння" угода про "незалежність" газети "Мукачівська Ратуша"

6 вересня, у понеділок, у місті Мукачево відбулася неординарна подія. Саме цього дня, Мукачівський міський голова Золтан Ленд’єл та головний редактор газети Мукачівської міської ради «Мукачівська Ратуша» Микола Рішко у присутності секретаря міської ради Івана Маняка, підписали Угоду про розподіл виробничих стосунків та гарантій незалежності редакційної політики.

Прочитати новину
07 вересня

Какие мужчины являются самыми лучшими любовниками?

Как выяснили турецкие ученые, лучшими любовниками являются мужчины, которые страдают от избыточного веса. Они способны заниматься сексом намного дольше, тем те, чей вес в норме. Исследователи заметили, что половой акт с толстяком длится в среднем примерно 7 минут, а с худыми – около двух минут.

Прочитати новину
«1...45694570[4571]45724573...4658»