Новини суспільства

12 серпня

На Закарпатті відбувся міжнародний "хоспісно-медичний" семінар

Учасники семінару обговорювали такі теми, як "Розвиток паліативної допомоги в Україні: діяльність Міністерства охорони здоров'я щодо впровадження паліативної та хоспісної медицини в Україні", "Милосердя, допомога, лікування, як основний напрямок в роботі хоспісного закладу", "Потреби та перспективи розвитку паліативної та хоспісної медицини на Закарпатті".

Прочитати новину
12 серпня

На реставрації Невицького замку працюють 12 волонтерів із 5 країн (ФОТО)

Волонтери з різних країн відновлюють закарпатський Невицький замок поблизу Ужгорода. Нині тут триває зміна міжнародного табору добровольців, що приїхали зі Сполучених Штатів, Іспанії, Чехії, Польщі та різних регіонів України, аби не лише побачити закарпатський замок, але й допомогти йому стати привабливішим для туристів.

Прочитати новину
12 серпня

В пятницу Украина впервые отпразднует Международный день левши

В столицу со всех регионов съедется почти тысяча детей-левшей и их родителей, пишут "Вечерние вести". Организаторы празднования обещают гостям гуляния в дельфинарии, а еще ролевые игры и мастер-классы художников и ремесленников.

Прочитати новину
12 серпня

Для закарпатця сковорідка з грибами — звична страва

Понад три чверті Закарпаття вкриті лісами. І саме їхні дари споконвіку допомагають гуцулам і бойкам, що живуть у горах, та лемкам, які мешкають у низинах, поповнювати сімейний бюджет і робити традиційні харчові запаси.

Прочитати новину
12 серпня

В Ужгороді триває ремонт внутріквартальних територій (ВІДЕО)

Як і було задекларовано ужгородською міською владою, в обласному центрі Закарпаття продовжується ремонт внутріквартальних територій.

Прочитати новину
12 серпня

Заборгованість із комунпослуг на призначення житлової субсидії не вплине (ВІДЕО)

Як відомо, нині держава дотує оплату комунальних послуг тим громадянам, у яких вона перевищує 20 % сукупного доходу, а також пенсіонерам та інвалідам, у яких оплата за компослуги становить 15 %.

Прочитати новину
11 серпня

Одесский мэр за "привлекательные" балконы обещает платить до 5 тыс. грн.

Мэр Одессы Эдуард Гурвиц учредил конкурс на лучшее оформление балконов и придомовой территории. Об этом сообщило управление информации Одесского горсовета.

Прочитати новину
11 серпня

На Закарпатті колись вирощували ...кучерявих свиней!

Сьогодні важко на українських ринках знайти високоякісну свинину. Найчастіше тварин підгодовують кормовими добавками — аби швидше набирали вагу, тому їхнє м’ясо втратило смак та поживні властивості. У селі Загвіздя на околиці Івано-Франківська підприємець Володимир Хом’як вирощує свиней давньої угорської породи, відомої ще з цісарських часів, тільки на природних кормах.

Прочитати новину
11 серпня

В Киевском зоопарке родилась лошадь Пржевальского

В столичном зоопарке – прибавление. У пары лошадей Пржевальского — Курта и Толы - родился жеребенок. Новорожденную назвали Катана. Имя сотрудники зоопарка подбирали специально, чтобы оно было созвучно с именами родителей.

Прочитати новину
11 серпня

Закарпатцям компенсують частину витрат на оплату за житлово-комунальні послуги

З 1 серпня газ коштує наполовину дорожче. Для захисту населення уряд спростив порядок нарахування субсидій. При цьому урядовці розсудили, що не варто винаходити велосипед і вдалися до старого, перевіреного механізму призначення субсидій малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення. На цьому акцентували свою увагу віце-прем’єр міністр України Сергій Тігіпко та Міністр праці та соціальної політики України Василь Надрага під час нещодавніх селекторних нарад.

Прочитати новину
«1...45594560[4561]45624563...4579»