Новини суспільства

11 вересня

Все більше закарпатців стають на роликові ковзани

Попри вигідне положення нашого краю у центрі Європи, міста Закарпаття не вирізняються розмаїттям закладів сфери розвагі великим вибором «програми вихідного дня» для краян. Тому і знаходять закарпатці різні способи скинути втому від робочого тижня і здобути заряд бадьорості поза модними 3D-кінотеатрами, «ігролендами», катками та іншими закладами «приходь сюди відпочити». Свіже повітря, м'який кліматі чисті парки - цього достатньо, щоби шукати відпочинку під відкритим небом. Роликові ковзани - ось знахідка, через яку наші краяни потягнулися цілими сім'ями у парки, на алеї та доріжки.

Прочитати новину
11 вересня

"Я врал жене, что она скоро выздоровеет... А ночью не мог наглядеться на нее и обливался горючими слезами"

После смерти супруги 40-летний Павел Стецюк один воспитывает семерых детей и мечтает все же получить орден "Мать-героиня", которого его Галина так и не дождалась

Прочитати новину
11 вересня

Украинских туристов выгнали из отелей Хорватии и Черногории за неуплату

Похоже, у обанкротившегося туроператора Karya Tour будет коллега по несчастью. На сей раз терпит крах компания Zeta

Прочитати новину
11 вересня

Закарпатська Кам’янка — гора розбійницьких скарбів

Висока гора Кам’янка з 1578-метровою вершиною манить кожного в свої обійми. Вона альпійського походження, більша частина покрита камінням. Можливо звідси й пішла назва гори. На самій вершині Кам’янки стоїть бетонний стовп, де неодноразово встановлювався жовто-блакитний прапор України.

Прочитати новину
11 вересня

Що треба школярам їсти, аби отримати 12 балів?

Осінь покликала дітей за парти. Теперішня шкільна програма не з легких. Про це знають усі батьки, чиї чада пішли здобувати освіту. Щоб успішніше гризти граніт науки, організм дитини повинен отримувати достатньо йоду.

Прочитати новину
11 вересня

Що турбує закарпатців у психологічному плані та як запобігти руйнуванню особистості?

Поки грім не вдарить - мирянин не перехреститься. Ця приказка дуже підходить для питань, які пов'язані з ду¬шевним станом українців загалом, і краян зокрема. Ми не звикли довіряти навіть лікарям, а незвичні походи до психіатра - для нас взагалі якщо й нетабу, то принаймні сором. Українець швидше довіриться церкві, ворожці, куму (кумі), сусідам, або заглядатиме в чарку

Прочитати новину
10 вересня

Керівництво Закарпаття інспектувало хід будівництва хірургічного комплексу обласної лікарні в Ужгороді (ФОТО)

Виїзну нараду з питань завершення будівництва хірургічного комплексу обласної клінічної лікарні у п’ятницю, 10 серпня, провів перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко.

Прочитати новину
10 вересня

Раньше в Закарпатье было 2 рома с высшим образованием, теперь — 15...

Они не верят в прогресс и их не волнует происходящее за пределами таборов-резерваций. Как и несколько веков назад, большинство из них живёт в мире без удобств...

Прочитати новину
10 вересня

Закарпатський обласний центр зайнятості за 19,5 років надав роботу 330 тисячам краян

За дев’ятнадцять з половиною років діяльності Закарпатської обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося 690 тисяч незайнятих мешканців краю.

Прочитати новину
10 вересня

Футболісти чемпіонату Італії оголосили страйк

Нові правила укладання контрактів в Італії обмежують право футболістів відмовлятися від переходів в іншу команду.

Прочитати новину
«1...45594560[4561]45624563...4658»