Новини суспільства

13 серпня

Американцу компенсировали 24 года в тюрьме 8 миллионами долларов

Власти калифорнийского города Лонг-Бич распорядились выплатить 8 миллионов долларов заключенному, отсидевшему в тюрьме 24 года по недоказанному обвинению. Об этом сообщает Associated Press.

Прочитати новину
12 серпня

Британская телекомпания решила отсудить бренд "Skype"

Британская телекомпания "British Sky Broadcasting" (BSkyB), 39,1% которой принадлежит корпорации Руперта Мердока "News Corp.", решила оспорить в суде права "Skype" на использование в названии ее торговой марки.

Прочитати новину
12 серпня

Самая дорогая в мире квартира - 220 миллионов долларов

Похоже, глобальный экономический кризис действительно позади - на мировом рынке начала дорожать элитная недвижимость. Да так, что уже побит рекорд цены на пентхаусы. Так, проданная за 140 млн. фунтов ($220 млн.) квартира в Лондоне стала самой дорогой за всю историю мирового рынка недвижимости. Имя покупателя держится в секрете, но есть предположения, что это может быть арабский миллиардер.

Прочитати новину
12 серпня

У річці Уж усі показники води в нормі

У спекотніші дні літа найкращий відпочинок для кожного — купання у водоймі. Саме тому прохолодна річкова вода стала чи не єдиним порятунком для ужгородців.

Прочитати новину
12 серпня

ГМ "Опора" виявила порушення з боку приймальної комісії ЗакДУ

11 серпня завершився етап подачі оригіналів документів абітурієнтами, що були рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення. Активність абітурієнтів та їхня зацікавленість навчатись за державні кошти на різних спеціальностях закарпатських університетів виявилась різною.

Прочитати новину
12 серпня

Закарпатського єпископа Теодора Ромжу ліквідував спецпідрозділ НКВС-КДБ "Бюро №2"

Офіційно цих людей ніколи не існувало. Невідомі навіть прізвища, під якими вони здійснювали свої надсекретні операції. У розсекречених архівах радянських спецслужб віднайдено лише два документи, де згадується про цю групу, але, знову ж таки, без жодної конкретики. Хоча самі документи мали гриф найвищої секретності.

Прочитати новину
12 серпня

Ракову пухлину може викликати звичайний сонячний опік

У рамках інформаційної кампанії «Рак виліковний», розпочатої Благодійним фондом Ріната Ахметова «Розвиток України», УНІАН продовжує публікувати серію матеріалів з провідними онкологами України.

Прочитати новину
12 серпня

Ужгородським євреям дотримуватись канонів віри заважає ...одна жінка!

У Європі є дві унікальні синагоги, що діяли навіть у часи фашистської окупації, коли євреї переслідувалися. Одна — в польському місті Бельці, а друга — в Ужгороді. Добудував останню та благодійну їдальню до свого будинку, що на вулиці Мукачівській, 47, рабин Аарон Фелберман. Зробив він це в 1930 році. Священика відтак знищили в гітлерівському концтаборі Освєнцім.

Прочитати новину
12 серпня

Акція "Вчимо дітей плавати" стартувала на Закарпатті

Про це йшлося на черговому засіданні Ужгородського прес-клубу. Співорганізатори акції президент Закарпатської федерації водних видів спорту Роберт Левицький та завідувач кафедри туризму УжНУ Федір Шандор пояснили, що взятися за таку роботу спонукала сумна статистика, яка щотижня інформує про трагічні випадки на закарпатських водоймах.

Прочитати новину
12 серпня

Астронавты НАСА вышли в открытый космос

Успешный, второй за неделю выход в открытый космос осуществили накануне астронавты НАСА. Дуглас Вилок и Трейси Колдуэлл-Дайсон ремонтировали систему терморегулирования американского сегмента Международной космической станции. Они сняли неисправный насос, закрепили его на мобильной платформе и подготовили к установлению новый.

Прочитати новину
«1...45584559[4560]45614562...4579»