Новини суспільства

30 серпня

Прикордонний Чоп зустрічає кругосвітній пробіг на електромобілях

Кругосвітній пробіг з нульовим викидом “ZERO EMISSIONS RACE”, що стартував 16 серпня з Палацу Націй в Женеві, здійснює тур по Європі, наближаючись до кордону України. Учасники перегонів, зі Швейцарії, Німеччини, Південної Кореї та Австралії, вже проїхали дорогами Швейцарії, Голландії, Бельгії та Німеччини, заряджаючи свої електромобілі від відновлюваних джерел енергії.

Прочитати новину
29 серпня

Ученые рекомендуют поить детей пивом

Введение умеренного количества алкоголя в употребление в кругу семьи могло бы снизить рост уровня алкоголизма среди подрастающего поколения. К тому же, такой метод мог бы стать эффективным и относительно воспитания здорового поведения, в том числе и в будущей жизни.

Прочитати новину
29 серпня

Луна катастрофически уменьшается в размерах

Американские ученые обнаружили, что на спутнике Земли идут глобальные процессы сжатия.

Прочитати новину
29 серпня

Три шахтера стали Героями Украины

Президент Виктор Янукович присвоил звание Героя Украины троим шахтерам. Об этом говорится в указах номер 870/2010-872/2010 от 26 августа.

Прочитати новину
29 серпня

В Черкассах открылся музей с ... шоколадным фонтаном!

В Черкассах открылся музей шоколада, где представлено полсотни сладких произведений искусства. В музее посетители смогут узнать историю шоколада, технологии и секреты его изготовления, а также попробовать наилучшие виды непосредственно из шоколадного фонтана.

Прочитати новину
29 серпня

"Мусульманське братство" відкрило "ісламський Facebook"

Мусульмани запустили альтернативу Facebook, мережу Ikhwanbook, яка відрізняється більш суворими правилами щодо використання фотографій і вторгнення в приватне життя користувачів.

Прочитати новину
29 серпня

Дні європейської спадщини пройдуть у школах Міжгірщини

В навчальних закладах Міжгірського району Закарпаття в період з 1 по 15 вересня 2010 року буде проведено Дні європейської спадщини.

Прочитати новину
29 серпня

Каждый второй россиянин готов жениться на украинке

Почти половина россиян положительно оценивают браки с украинцами. Об этом свидетельствуют данные всероссийского опроса ВЦИОМ.

Прочитати новину
29 серпня

Ужгород отримав диплом "Фокуса" — за розвиток інфраструктури

Обласний центр Закарпаття серед 55 учасників став восьмим містом в Україні за комфортністю проживання і першим за розвитком інфраструктури.

Прочитати новину
29 серпня

Біля Говерли волонтери впорядкували могили часів Першої світової війни

Завершився трудовий десант Федерації скаутів «Галицька Русь», які впорядковували військові поховання часів Першої світової війни неподалік Говерли. Волонтери зі Львова, Києва, Сум, УЖГОРОДА, Рівного, Запоріжжя, а також Москви і Тули почистили могили вояків російської і австро-угорської армій, які загинули в боях на схилах гори Велика Кознєска наприкінці серпня 1916 року. Тут більше півсотні поховань та три братські могили.

Прочитати новину
«1...45144515[4516]45174518...4576»