Новини суспільства

15 жовтня

Закарпатські Великі Лази з розмахом відсвяткували День села

Минулої неділі свій День села відзначали Великі Лази. Святкували з розмахом, запросивши багато гостей. Біля клубу розмістилися різні дитячі атракціони, неподалік зайняли свої місця торговельні ятки. Сцену спорудили біля торговельного центру Федора Касинця.

Прочитати новину
15 жовтня

Українську митницю змусили повернути автомобіль чеській родині

У серпні родина Бухальових із Чехії в'їхала у Харківську область на власному автомобілі, а додому повернулась на потязі. Митники конфіскували автомобіль. Апеляційний суд рішенням від 13 жовтня став на бік іноземців.

Прочитати новину
14 жовтня

Як старовинний Ужгород святкуватиме День міста

ПРОГРАМА культурно-мистецьких та спортивних заходів до Дня міста Ужгорода

Прочитати новину
14 жовтня

В соседней из Закарпатьем Венгрии треть учащихся планирует жить за границей

Одна треть венгерских учащихся средних школ, планирует жить за границей в течение ближайших 15 лет, а каждый пятый планирует покинуть страну после окончания учебного заведения, - сообщила во вторник ежедневная газета Magyar Nemzet, ссылаясь на исследование, проведенное Венгерской академией наук (MTA).

Прочитати новину
14 жовтня

В Ужгороді вже виросло покоління, котре не знає, що таке постійна вода у кранах

До дня міста 9 520 ужгородців, що мешкають в 9-ти поверхових будинках в "квадраті" між вулицями Заньковецької, Грушевського, Бородіна, Станційна та пр. Свободи розширено графік подачі води з 6.00 до 23.00.

Прочитати новину
14 жовтня

Кандидат у мери Ужгорода Володимир Приходько підтримав ідею відкриття спортзалу в гуртожитку №2 УжНУ

Новий спортзал незабаром відкриється у гуртожитку №2 Ужгородського національного університету. Ідею відремонтувати складське приміщення і перетворити його у сучасну простору кімнату для тренувань, студенти виношували більше 2 років. Зверталися і до підприємців, і до влади, отримували обіцянки, але до справи так і не дійшло.

Прочитати новину
14 жовтня

"Глухе" гірське село Березово відвідав мобільний центр зайнятості із Хуста

8 жовтня на Закарпатті Хустський міськрайонний центр зайнятості провів чергову виїзну акцію з використанням мобільного центру в одному з найвіддаленішому гірському населеному пункті району – селі Березово.

Прочитати новину
14 жовтня

РЖД разработает схему контроля при пересечении границы с Украиной

Компания "Российские железные дороги" планирует разработать новую схему контроля при пересечении российско-украинской границы, параллельно решая вопрос об организации скоростного движения между Москвой и Киевом, сообщил глава РЖД Владимир Якунин.

Прочитати новину
14 жовтня

Cовременная еда — главная причина смертельных заболеваний

Люди перестали умирать от инфекций и стали умирать от фабричной еды, переедания и сидячего образа жизни, утверждают медики. Обеспокоившись вопросом предотвращения смертельных заболеваний, ученые заговорили об оптимальном питании и здоровье как гарантии долголетия.

Прочитати новину
14 жовтня

Закарпатские венгры шлют землякам свою знаменитую паприку (перец)

Ассимилировавшиеся в Украине иностранцы говорят как минимум на трех языках, готовят национальные блюда и женят детей по законам предков.

Прочитати новину
«1...45144515[4516]45174518...4659»