Новини суспільства

16 вересня

20 вересня в Ужгороді — відбірковий тур конкурсу краси "Міс та містер ЗакДУ 2010"

З пробудженням осені в студентському житті Закарпатського державного університету проходитиме святкове дійство під назвою «Міс та Містер ЗакДУ 2010». Цього року конкурс краси проводитиметься вшосте. Щороку традиційне свято краси набирає обертів і здобуває все більшої популярності не тільки в студентському середовищі, а й в культурно-мистецькому просторі Закарпаття. Конкурс краси «Міс та Містер ЗакДУ» проводиться з метою визначення вродливих, інтелігентних та освічених студентів Закарпатського державного університету та Природничо-гуманітарного коледжу, активізації студентського середовища, пропаганди краси та здорового способу життя.

Прочитати новину
16 вересня

Що турбує мешканців Закарпаття у психологічному плані та як запобігти руйнуванню особистості?

Поки грім не вдарить - мирянин не перехреститься. Ця приказка дуже підходить для питань, які пов'язані з душевним станом українців загалом, і краян зокрема. Ми не звикли довіряти навіть лікарям, а незвичні походи до психіатра - для нас взагалі якщо й не табу, то принаймні сором. Українець швидше довіриться церкві, ворожці, куму (кумі), сусідам, або заглядатиме в чарку.

Прочитати новину
16 вересня

Нардепи нарешті дослідили, як відрізнити еротику та порно

Народні депутати України нарешті визначилися, як відрізнити еротику від порнографії.

Прочитати новину
16 вересня

Коляденко охолов до губ Білик і до сексу

Хореограф Дмитро Коляденко роками не давав пресі спокійно спати своїми спогадами про Ірину Білик. Одначе тепер бульварні ЗМІ можуть спати спокійно - буря емоцій Коляденка, спрямована на його колишню коханку, нарешті стишилась. Почуття згасли.

Прочитати новину
16 вересня

Зірка "Леся + Рома" вагітна

Українська актриса Ірма Вітовська, яку глядачі знають, як Лесю з серіалу "Леся + Рома", чекає на дитину.

Прочитати новину
16 вересня

"Стиліст дружини Януковича" ледь не втопилася у Домінікані

Дизайнерка Діана Дорожкіна, якій "шиють" співпрацю з першою леді Людмилою Янукович, днями ледь не потонула. На відпочинку у Домініканській республіці жінку накрило хвилею.

Прочитати новину
16 вересня

Чимало міліціонерів на Закарпатті "ходили на роботу", щоб займатися "своїми питаннями"...

За 8 місяців цього року на Закарпатті за негативними мотивами звільнено 15 міліціонерів (торік – 9). З них 8 – за скоєння вчинку, що дискредитує звання міліціонера та 7 – за порушення дисципліни.

Прочитати новину
16 вересня

В Ужгороді проведуть "круглий стіл" з питань працевлаштування молоді

У п’ятницю, 17 вересня, о 10.00 у приміщенні Ужгородського міського центру зайнятості (вул. Новака, 45, біля обласної бібліотеки) відбудеться «круглий стіл», головною темою якого стане обговорення зайнятості молоді, яка закінчила загальноосвітні навчальні заклади, але на сьогодні не працює і не навчається.

Прочитати новину
16 вересня

В Ужгороді відбувся "круглий стіл" щодо проекту Стратегії державної кадрової політики України

На виконання Указу Президента України від 12 серпня 2010 року №806/2010 «Про першочергові заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної кадрової політики» управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області та відділ кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації провели «круглий стіл» щодо обговорення проекту Стратегії державної кадрової політики України.

Прочитати новину
16 вересня

"ГАЗель" оснастили біопаливним двигуном

Група «ГАЗ» представила на 8-ій Міжнародній виставці GasSUF-2010 прототип автомобіля «ГАЗель-БІЗНЕС» з біопаливним двигуном, що працює на бензині та на стисненому газі.

Прочитати новину
«1...45134514[4515]45164517...4623»