Новини суспільства

17 вересня

До Дня міста в Ужгороді відкриють пам’ятник ліхтарнику

Це буде алегорична, символічна фігура, хоча її прототип — реальний ужгородець єврейської національності, дуже ерудований, із двома вищими освітами, котрий вручну, за допомогою обценьок, протягом 40 років запалював старі електричні ліхтарі в центрі міста.

Прочитати новину
17 вересня

На Закарпатті на одного суддю стало більше

Постановою Верховної Ради України N 2512-VI від 09.09.2010 "Про обрання суддів" Відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України( 254к/96-ВР) Верховна Рада України на посаду судді Іршавського районного суду Закарпатської області безстроково призначено

Прочитати новину
17 вересня

В Ужгороді засідала Координаційна рада молодих юристів Закарпаття

15 вересня в Ужгороді в малому залі Закарпатської обласної ради Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Закарпатській області провела чергове засідання, за участю в.о. заступника начальника управління – начальника відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Закарпатській області Любов Митровки та провідного спеціаліста Головного управління юстиції у Закарпатській області, відповідального секретаря ради – Владислава Товтина.

Прочитати новину
17 вересня

Ужгородська міськрада проводить сесію в закритому режимі

У цей час в Ужгороді відбувається закрите засідання сесії міської ради. Спочатку депутати у відкритому режимі розглянули чергові питання, зокрема внесли зміни до бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста, надали пільги обласному центру медико-соціальної експертизи (нагадаємо, що минулого тижня депутати відхилили це питання) та ухвалили кілька змін до раніше прийнятих власних рішень. Далі міський голова попросив усіх запрошених та представників ЗМІ залишити зал, оголосивши, що вчора в Ужгороді відбувся теракт. За участі прокурора міста депутати у закритому режимі продовжили засідання.

Прочитати новину
17 вересня

Microsoft випустила бета-версію Internet Explorer 9

Корпорація Microsoft представила бета-версію браузера Internet Explorer 9. Оновлений браузер можна скачати з сайту BeautyOfTheWeb.com.

Прочитати новину
17 вересня

Ужгородську молодь забезпечать робочими місцями

Сьогодні в приміщенні Ужгородського центру зайнятості відбувся круглий стіл за тематикою «Співпраця центру зайнятості з соціальними партнерами і день відкритих дверей для молоді». Метою заходу є залучення і влади, і соціальних інститутів до реалізації конституційного права громадян — працевлаштування.

Прочитати новину
17 вересня

"Краяни Рахівщини" готують Звернення до Януковича з проханням захисту ...від Карпатського біосферного заповідника

Скасувати підписаний Віктором Ющенком у січні цього року указ про розширення території Карпатського біосферного заповідника проситиме чинного Президента голова товариства "Краяни Рахівщини" Микола Бережанський. Він повідомив, що готує відповідне звернення до Глави держави, Верховної Ради та Уряду.

Прочитати новину
17 вересня

Журнал People назвав найстильніших зірок

Журнал People опублікував щорічний список десяти найстильніших знаменитостей.

Прочитати новину
17 вересня

Сьогодні минає 130 років від дня народження закарпатського вчеого-ботаніка Антонія Маргіттая

Сьогодні виповнюється 130 літ від дня народження видатного нашого земляка вченого-ботаніка Антонія Маргіттая. Народився він 17 вересня 1880 року в селі Паланок (нині мікрорайон Мукачева) у сім'ї каменяра. Його предками були місцеві німці. Тут же закінчив початкову школу, а середню освіту здобув у Мукачеві. У 1900 році продовжує навчання в Будапешті. У фондах Закарпатського краєзнавчого музею зберігається залікова книжка, видана 21 вересня 1900 року студенту філософського факультету Анталу Герберу.

Прочитати новину
17 вересня

У закарпатському Лопухові відкрили меморіальну дошку Герою Соцпраці лісорубу Івану Чусі

Сільська громада Лопухова (історична назва Брустури) дружно зібралася на урочисте відкриття на фасаді Будинку культури гранітної меморіальної дошки своєму всесвітньо відомому й славетному землякові, Герою соцпраці, талановитому й неперевершеному раціоналізатору, переможцю Всесвітнього лісорубського конкурсу в Монреалі (Канада) у 1967 році Івану Васильовичу Чусі.

Прочитати новину
«1...45124513[4514]45154516...4623»