Новини суспільства

06 жовтня

Ужгородський прокурор вимагає у журналіста 50 тисяч за збереження "ділової репутації"

Сьогодні в Ужгороді секретар спілки журналістів України в Закарпатській області, керівник прес-центру «Нове Закарпаття» та головний редактор газети «Вісті тижня» Микола Кошута зустрівся на прес-конференції з журналістами, аби обговорити з ними чи може бути честь, гідність та ділова репутація у прокурора-хабарника.

Прочитати новину
06 жовтня

Студентка отсудила у вуза 23 тысячи долларов ...за мини-юбку!

Бразильский суд обязал университет Бандейранте в Сан-Паулу выплатить студентке Джейси Арруде 23 тысячи долларов компенсации за то, что она была отчислена из-за появления на занятиях в слишком коротком, по мнению педагогов, платье.

Прочитати новину
06 жовтня

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж відзначив 65-ту річницю

Історія торгівлі міста Мукачева сягає ще початку двадцятого століття. Здобутками та планами на майбутнє ділилися на святкуванні. Понад вісімнадцять тисяч спеціалістів за 65 років своєї діяльності підготували в Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі.

Прочитати новину
06 жовтня

У гірському краї на фінішну пряму виходить конкурс "Міс Інтернет Закарпаття"

Пройшло два тижні як на Закарпатті стартував конкурс краси «Міс Інтернет Закарпаття». Упродовж цього періоду дівчата мали можливість подати свої заявки.

Прочитати новину
06 жовтня

ТОП-25 самых посещаемых доменов возглавили Вконтакте и Google

Топ-25 самых посещаемых доменов в Украине возглавила российская социальная сеть Вконтакте и украинский поисковик Google.

Прочитати новину
06 жовтня

В Украине прошел "Первый национальный день вакцинации"

Сегодня в Киеве состоялась Международная научно-практическая конференция «Инфекционные болезни, вызов времени и готовность мира». Как сообщила пресс-служба МОЗ Украины, среди 600 участников конференци были семейные врачи, иммунологи, педиатры и эпидемиологи из Украины, России, Литвы, США и Франции.

Прочитати новину
06 жовтня

На Закарпатье венгерское нацменьшинство ожидает от ВР принятия Закона о языках

Законопроект о языках вызывает все большую волну эмоций в Украину, так как в положениях документа предусмотрено значительное расширение сфер законного применения русского языка в Украине, а, как следствие – также и расширение сфер применения языков других национальных меньшинств Украины.

Прочитати новину
06 жовтня

Закарпатців навчали ідентифікувати чоловіків, постраждалих від торгівлі людьми

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему «Ідентифікації чоловіків, які постраждали від торгівлі людьми, у Закарпатській області».

Прочитати новину
06 жовтня

Для молоді Мукачева організували професіографічну екскурсію на ВАТ МТФ "МРІЯ"

В умовах фінансово-економічної кризи профорієнтаційна робота з учнівською молоддю та випускниками загальноосвітніх навчальних закладів є важливим чинником попередження зростання безробіття на ринку праці.

Прочитати новину
06 жовтня

На зведення пологового відділення та школи в Іршаві та Лукові виділено 2,5 млн. грн. субвенцій із держбюджету

У вересні ц.р. області надано 15 млн. 176,5 тис. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку регіонів за напрямами, які закріплені за Міністерством регіонального розвитку та будівництва України.Значна частка цих коштів направлена на головні об’єкти, що будуються в Іршаві та Лукові.

Прочитати новину
«1...44864487[4488]44894490...4623»