Новини суспільства

18 жовтня

У Мукачеві ухвалили Програму підтримки, підготовки та реалізації проектів транскордонної співпраці в сфері туризму

Уже традиційно в другій половині року першим на порядку денному 64-ї сесії Мукачівської міської ради 5 скликання стояло питання про внесенні змін до бюджету міста 2010 року. Збільшено обсяг доходів спеціального фонду міського бюджету.

Прочитати новину
18 жовтня

Парад пам’ятників і міст Закарпаття

На чолі з мерами — існуючими і майбутніми

Прочитати новину
18 жовтня

"Дивосвіт-Ужгород" збудує Центр творчого дозвілля для молоді обласного центру Закарпаття

Зробити головною [Змінити] Метою створення ГО «Дивосвіт-Ужгород» є організація і здійснення діяльності по сприянню в м. Ужгород усестороннього розвитку творчих здібностей підростаючого покоління, культурно-просвітницької діяльності серед дітей та юнацтва, формування національної свідомості молоді шляхом відродження культурно-національних традицій, підтримки талановитої молоді.

Прочитати новину
18 жовтня

Ужгородському національному університету — 65!

Жителів та гостей Закарпаття запрошують на урочистості з нагоди 65-ї річниці від дня заснування Ужгородського національного університету, які відбудуться 18 жовтня 2010 року.

Прочитати новину
18 жовтня

В Ужгороді відбудеться прес-конференція з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з раком

У понеділок, 18 жовтня о 14.00 в прес-центрі управління охорони здоров’я (Обласний центр здоров’я, пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція присвячена Всесвітньому Дню боротьби із раком молочної залози, який відзначатиметься 20 жовтня.

Прочитати новину
17 жовтня

Закарпатське Міжгір’я святкує 595-ту річницю з дня заснування

З днем народження, Міжгір’я!

Прочитати новину
16 жовтня

Володимир Свида, годинникар, Ужгород: "Час вимагає тиші й витримки"

"Закарпатська правда" вирішила пробратися туди, де маніпулюють часом – у майстерню годинникаря. Одним з найбільш досвідчених спеціалістів у цій сфері в краї є Володимир СВИДА. Він «відновлює плин часу» вже понад 40 років, а вчився ремеслу ще у майстрів, котрі працювали за Австро-Угорщини.

Прочитати новину
16 жовтня

В Ужгороді влада на обід школяра витрачає 3,30 гривні

Здорове харчування дитини чи не найголовніша запорука успішного навчання. Особливо, коли йдеться про першачків. Їх раціон повинен бути збагачений усіма необхідними речовинами, а обід – обов’язково гарячим. Із 1 по 4 клас держава гарантує харчування всіх діток безкоштовно.

Прочитати новину
16 жовтня

На ринках Закарпаття дешевшає "другий хліб"

Закарпатці продовжують поповнювати продуктові запаси на зиму. За якими продуктами йдуть на ринок, і що частіше купують, вирішила дізнатися редакція "Закарпатської правди". Найбільше ужгородців на гуртових ринках зранку, адже у цей час є з чого вибрати.

Прочитати новину
16 жовтня

В Ужгороді запрацювала лабораторія з виявлення ГМО у сировині та продуктах харчування

На базі Державної санітарно-епідеміологічної служби Закарпатської області (Закарпатської обласної СЕС) відкрита лабораторія, що проводить дослідження сировини та харчових продуктів на вміст генетично модифікованих організмів (ГМО).

Прочитати новину
«1...44564457[4458]44594460...4603»