Новини суспільства

01 вересня

"Закарпатгаз" перешкоджає переходу житла в Ужгороді на повну "автономку"

Як уже було задекларовано міською владою, Ужгород рухається до повного переходу на автономне опалення. Не виключено, що наше місто стане першим обласним центром в Україні з повною «автономкою». Однак, такі добрі перспективи Ужгорода не до душі ВАТ «Закарпатгазу», який всіляко намагається перешкодити згаданому процесу.

Прочитати новину
01 вересня

Могилев: МВД не будет закрывать сайт ВКонтакте

Сайт ВКонтакте закрывать не будут. Более того, закрытие сайтов, несущих запрещенные для распространения материалы, является бесполезным занятием. Об этом сегодня во время брифинга сообщил министр внутренних дел Анатолий Могилев.

Прочитати новину
01 вересня

Українська система освіти потребує інновацій — онлайн-дослідження "Майкрософт Україна"

Компанія "Майкрософт Україна" за підтримки Міністерства освіти і науки України провела онлайн-дослідження "Інновації в навчанні". 83% респондентів відзначили, що основною перешкодою на шляху поширення інформаційних технологій у навчальному процесі є недостатня кількість комп'ютерів для учнів.

Прочитати новину
01 вересня

Opel представить дві нових моделі на "Столичному Автошоу 2010"

На сьомому числом автомобільному святі, "Столичному Автошоу 2010", що відбудеться у столиці України з 10 по 12 вересня, офіційний дистриб'ютор автомобілів Opel в Україні - компанія "УкрАвтоЗАЗ-Сервіс" - презентує нове покоління моделей Meriva і Astra. Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомили в прес-центрі автошоу.

Прочитати новину
01 вересня

ДАІшників фільмувати може кожен закарпатець

Коли ж камерами озброять закарпатських міліціонерів, ще не ясно...

Прочитати новину
01 вересня

В Євросоюзі заборонили 75-ватні класичні лампочки

Набула чинності заборона на продаж звичайних лампочок задля економії електроенергії. З 1 вересня у продажі уже немає класичних лампочок потужністю 75 ват.

Прочитати новину
01 вересня

В российской армии новый чин — военный священнослужитель

Рязанское десантное училище, куда уже не набирают курсантов, будет готовить священников для армии и флота, передает телеканал News One.

Прочитати новину
01 вересня

Пиво на Закарпатті почали варити на 14 років раніше, ніж у Львові

Навіть не скажеш відразу, чим більше відома світу компанія «Гіннес» – легендарним чорним пивом, яке стало символом Ірландії, чи «Книгою рекордів Гіннеса», яку вигадав власник компанії в середині минулого століття. Як би не було, обидва винаходи мають мільйони шанувальників та багато послідовників.

Прочитати новину
01 вересня

Закарпатська влада привітала краян із Днем Знань

З Першовереснем, дорогі краяни! Першого вересня у всіх освітніх закладах нашої держави лунає традиційний шкільний дзвоник.

Прочитати новину
01 вересня

У Тбілісі чоловік виграв 1,5 млн. дол. у покер

Іраклій Зедгінідзе, 30-річний житель Тбілісі, зірвав джек-пот у покер. Він виграв 2,7 млн. ларі - 1,5 млн. дол. За весь час існування казино в Грузії такий виграш випав вперше. При цьому гравцеві пощастило при першій же ставці усього в 1 ларі.

Прочитати новину
«1...44564457[4458]44594460...4528»