Новини суспільства

22 вересня

Сьогодні в Ужгороді презентують програму стажування для закарпатців у США

У середу, 22 вересня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому презентують програму стажування для закарпатців у США за темою «Сталий розвиток туризму», що проводиться Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та програмою „Громадські зв'язки”.

Прочитати новину
22 вересня

Міжконфесійна капличка освячена у Закарпатському обласному протитуберкульозному диспансері

У Закарпатському обласному протитуберкульозному диспансері було освячено міжконфесійну капличку. За словами директора ОТМО "Фтизіатрія" Василя Скрипа, ця ідея виникла вже давно.

Прочитати новину
22 вересня

Закарпатське село, яке живе вином...

Попри занепад виноробства, бобовищанці зберігають свої «винні» традиції

Прочитати новину
21 вересня

Патріарх Київський і всія Русі Володимир освятив храм на території СІЗО у Ужгороді

У вівторок, 21 вересня, відбулося урочисте освячення храму на території Ужгородського слідчого ізолятора. Церемонію особисто провів предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Володимир.

Прочитати новину
21 вересня

Закарпаттю не вистачає швачок, продавців, водіїв та охоронців

Відомий журнал Forbes назвав найбільш затребувані професії цього року. Так, найбільший попит на ринку праці мають просто «майстровиті мужики зумілими руками», тобто сантехніки, столяри, електрики. Це саме ті професії, які не будуть витіснені науково-технічним прогресом, стверджує видання. До цієї категорії долучаються також техніки та водії вантажівок. «Закарпатка» вирішила з'ясувати, які саме професії є сьогодні найбільш затребуваними в нашому краї. Для цього ми звернулися до Закарпатського обласного центру зайнятості.

Прочитати новину
21 вересня

92% украинцев обеспокоены ростом цен на лекарства

Подавляющее большинство украинцев (92,1%) беспокоит рост цен на лекарства в последнее время. Не волнует эта проблема только 4,4% респондентов.

Прочитати новину
21 вересня

В Ужгороді — прес-конференція організаторів Днів Туризму на Закарпатті

У четвер, 23 вересня, з 13.00 до 14.00 у приміщенні дегустаційного залу Ужгородського замку (вул. Капітульна, 33) відбудеться прес-конференція організаторів проведення Днів туризму на Закарпатті.

Прочитати новину
21 вересня

24 вересня в Ужгороді відкриють туристичну карту для незрячих

У п'ятницю, 24 вересня, о 10.00 в Ужгороді відбудеться відкриття туристичної карти для сліпих і слабозрячих (поряд із картами Ужгорода і Закарпаття, пасаж Баті).

Прочитати новину
21 вересня

В Ужгороді з кабельних каналів зникає “ТВІ”

Почувши сьогодні вранці від працівника свого кабельного оператора про те, що їм подзвонили з Києва з наполегливою рекомендацією утриматися від трансляції телеканалу “ТВІ”, стояв хвилину у ступорі. Думка була лише одна — як же так?!! До біса, що за цензура?!!

Прочитати новину
21 вересня

22 вересня – День партизанської слави

У 1944 році на Закарпатті активізувалась збройна боротьба проти фашизму. У брезні, після загибелі хустських партизанів, численних арештів і розстрілу багатьох учасників розвідувальної партизанської групи Ференца Патокі, регентський комісар попереджав окружні і сільські нотаріати, що „поява партизанів можлива і в інших районах”. На Закарпатті було оголошено надзвичайний стан. У нагадуванні до населення вказувалось, що за переховування партизанів, дезертирів, або інших втікачів, подання їм матеріальної допомоги, винуватих чекає смертна кара.

Прочитати новину
«1...44304431[4432]44334434...4546»