Новини суспільства

01 грудня

Мукачево одержало нового ромського барона

Наше видання вже повідомляло про вибори барона у ромському поселенні м.Мукачева. За інформацією якою ми володіємо на сьогоднішній день, результати виборів ромського барона були встановлені зразу ж по закінченні голосування.

Прочитати новину
01 грудня

З Нового року в Україні зростуть зарплати і пенсії

З 1 грудня в Україні підвищуються мінімальна заробітна плата, прожитковий мінімум і пенсія. Це передбачено законом "Про Державний бюджет України на 2010 рік". Відповідно до держбюджету, мінімальна зарплата підвищується з 1 грудня на 15 гривень - до 922 гривень.

Прочитати новину
01 грудня

На Закарпатті список матерів-героїнь поповнили ще 158 багатодітних верховинок (фото)

В залі засідань Міжгірської РДА та райради за участі заступника голови ОДА Івана Качура та голови РДА Івана Романа відбулося урочисте вшанування багатодітних матерів району, згідно з Указом Президента України яким присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.

Прочитати новину
01 грудня

Ігроманія підвищує ризик самогубства в 2 рази

Дослідження, проведене канадськими психіатрами, показало, що хронічні ігромани ризикують втратити не лише свої гроші, а й життя. Патологічних гравців часто супроводжують роздвоєння особистості і, як результат, у 2 рази більша імовірність здійснення самогубства.

Прочитати новину
01 грудня

На Закарпатті відбудуться два Всеукраїнські "шкільні" семінари

1-3 грудня в Закарпатті за ініціативи Закарпатського обласного центру ґендерної освіти при Ужгородському національному університеті та за фінансової підтримки Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні, проходитимуть III Всеукраїнський семінар для представників шкіл відповідального батьківства та І Всеукраїнський семінар для представників шкіл підготовки до шлюбу.

Прочитати новину
01 грудня

Анонс! В Ужгороді вручатимуть спецавтомобілі ветеранам ВВв, інвалідам війни та праці

У четвер, 2 грудня, о 09.30 на Народній площі відбудеться урочисте вручення спецавтомобілів «Славута» ветеранам Великої Вітчизняної війни, інвалідам війни І групи.

Прочитати новину
01 грудня

За 10 місяців ц.р. на Закарпатті зареєстровано 48 нових випадків інфікування СНІДом

Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Саме з цього приводу в Центрі з профілактики та боротьби зі СНІДом зі ЗМІ зустрілися головний лікар Центру І. Миронюк, М. Сакаль - зав. відділом особливо небезпечних інфекцій облСЕС, Кручаниця В. – головний лікар Закарпатського обласного наркологічного диспансеру, Татош Л. – представниця ЗОБФ „Рада життя” та інші активісти у боротьбі зі СНІДом.

Прочитати новину
01 грудня

Можна ли провести выходные в Европе за 250 евро?

Если до отпуска еще далеко, порадуйте себя туристической поездкой в выходные. Самые популярные среди украинцев уик-энды - в Европе. Туда и лететь недалеко, и интересных мест немало. Кроме того, стоимость тура можно подобрать на любой кошелек.

Прочитати новину
01 грудня

Василь Петричко знову обійняв посаду Головного Державного санітарного лікаря м.Ужгород

Посаду Головного Державного санітарного лікаря м.Ужгорода знову обійняв Петричко Василь.

Прочитати новину
01 грудня

В Ужгороді міліціонери привітали зі святом працівників прокуратури

Сьогодні, 1 грудня, в Закарпатті працівники прокуратури відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди працівники Ужгородської міліції вітають з Днем працівників прокуратури керівництво та колектив обласної та міської прокуратури.

Прочитати новину
«1...44304431[4432]44334434...4630»