Новини суспільства

02 серпня

Закарпатські філії київських вузів потрібно закрити, переконаний ректор МДУ Юрій Мигалина

Публікація, яка нещодавно була розміщена на офіційному сайті Мукачівського державного університету, безперечно резонансна. Адже ставить під сумнів всю систему освіти Закарпаття, яка будувалась в краї довгі роки. Пропонуємо повну версію коментаря в.о. ректора МДУ Юрія Мигалини щодо кількості вузів і їх об'єднання в Закарпатській області:

Прочитати новину
02 серпня

В Ужгороді вшанували пам’ять Георгія Кірпи

Вже традиційно, кожного року, в першу неділю серпня, відзначається День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. З цього приводу проводяться масові заходи присвячені пам’яті колишнього міністра транспорту та зв’язку Георгія Кірпи.

Прочитати новину
01 серпня

Найпринадніші наречені України: доньки Коломойського і Пінчука та "недороблена" українська Брітні

Ряди найпринадніших наречених України порідшали: днями вийшла заміж 25-річна Катерина Боголюбова, донька співвласника дніпропетровської фінансової групи "Приват" Геннадія Боголюбова. Проте в Україні ще залишилися заможні наречені. Про те, хто ж з дочок українських багатіїв поки не пов'язаний узами Гіменея, написала газета "Сегодня".

Прочитати новину
01 серпня

Державні і професійні свята України та інші знаменні дати у серпні 2010 року

1 серпня – День повітряних сил Збройних сил України.

Прочитати новину
01 серпня

В Ужгороді пішов із життя відомий журналіст Ярослав Ядловський

У суботу вранці від хвороби в обласній клінічній лікарні м.Ужгород помер відомий закарпатський журналіст Ярослав Ядловський.

Прочитати новину
31 липня

В Ужгороді угорець Тібор Зомбор очолив "ромське" ГО "Радванка"

Потреба в створенні нового громадського об’єднання з’явилася, бо на Радванці — чимало проблем. Тібор Тіборович вирішив із ними цілковито розібратися. Адже молодий, енергійний і спрямований на конструктивні виважені рішення щодо нашого міського буття.

Прочитати новину
31 липня

У дитсадках Ужгорода створюють комфортні умови для малечі (ВІДЕО)

Про здоров’я треба дбати з раннього дитинства. А харчування – одне із найважливіших чинників, що закладає підвалини майбутнього здоров’я дитини. Ужгородські дитсадки намагаються створити максимальні умови для підростаючого покоління.

Прочитати новину
30 липня

Більшість телефонних дзвінків губернатору Закарпаття стосувалися "приземлених" щоденних проблем

Майже дві години тривала пряма телефонна лінія голови облдержадміністрації Олександра Ледиди. Задати запитання керівнику області цієї п’ятниці міг кожен, хто зателефонував на безкоштовний номер телефону.

Прочитати новину
30 липня

На Закарпатті поправляють своє здоров’я 14 дітей із Казахстану

У п’ятницю, 30 липня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида відвідав оздоровчий комплекс «Водограй», де відпочивають діти з Казахстану. Керівник краю оглянув умови, в яких живуть школярі, поспілкувався з дітьми та вручив їм подарунки на згадку.

Прочитати новину
30 липня

В какой стране мира жить наилучше?

Международный исследовательский центр Гэллапа (Gallup International), США, составил рейтинг самых счастливых стран на планете, сообщает Forbes. Эти данные получены после обработки опросов, которые проводились с 2005 года и охватывали тысячи человек в 155 странах мира. Пятью самыми счастливыми странами мира оказались Дания, Нидерланды, Швеция, Финляндия и Норвегия.

Прочитати новину
«1...44304431[4432]443344344435»