Новини суспільства

29 вересня

Ратушняк хоче прокласти міст між Ужгородом та Флоренцією

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк вчора, 28 вересня, під час прес-конференції в Ужгороді розповів, що має намір шукати побратимів для Ужгорода серед італійських міст. Мер також заявив, що зробить побратимом Ужгорода Флоренцію.

Прочитати новину
29 вересня

На Закарпатті у 6-річного страуса Григорія з’явилася малеча

Здавалося б, чому писати про Григорія, у якого з’явилась малеча? Скажете і американський ось чоловік вже народив двох дітей. Однак, Гришко або Гриша, як його називають представники місцевого персоналу, є страусом найбільшої африканської породи. Такий собі страус-бройлер вагою 150 кілограмів і висотою близько 2 метрів. І це, як виявляється, не межа – ростуть і до 175 кілограмів.

Прочитати новину
29 вересня

Сьогодні святкує свій День народження Володимир Гісем

29 вересня директор Ужгородського коньячного заводу Володимир Гісем святкує свій 61-й День народження.

Прочитати новину
29 вересня

В Ужгороді працюватиме Центр тестування Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) 2011-2012 рік

Протягом осіннього періоду 2010 року на теренах України проводитиметься набір школярів за програмою “Програма обміну майбутніх лідерів ” (FLEX). FLEX – програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією „Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Прочитати новину
29 вересня

Мастер-класс секса от Астафьевой и пресс-секретаря министра финансов

Что-то наши звезды зачастили на поле для гольфа в туфлях на шпильках. Хотя в какой-нибудь приличной стране за такое осквернение газона их точно прибили бы!

Прочитати новину
29 вересня

Завтра в Ужгороді — прес-конференція до Дня усиновлення

У четвер, 30 вересня, о 10 годині, в Ужгороді у малому залі Закарпатської облдержадміністрації відбудеться брифінг начальника служби у справах дітей Світлани Якімеліної.

Прочитати новину
29 вересня

Сегодня в Киеве начнут сносить киоски

В Киеве 29 сентября начнется масштабный демонтаж киосков. Всего будет демонтировано более 1300 малых архитектурных форм.

Прочитати новину
29 вересня

Названы самые сексуальные здания в мире

Самым сексуальным зданием в мире признан "Павильон Квадраччи", входящий в архитектурный ансамбль музея искусств Милуоки в штате Винсконсин. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного порталом VirtualTourist.com среди экспертов туристической индустрии.

Прочитати новину
28 вересня

Одяг в Україні до кінця року подорожчає на 15-20%

Ціни на готовий одяг до кінця 2010 року зростуть в Україні приблизно на 15-20%. Про це повідомили представники компаній-імпортерів продукції легкої промисловості.

Прочитати новину
28 вересня

Кримські тролейбуси потрапили до Книги рекордів Гіннеса

"Рогатий" транспорт півострова визнали найстарішими у світі.

Прочитати новину
«1...44024403[4404]44054406...4528»