Новини суспільства

02 грудня

На Закарпатті зареєстровано нову благодійну організацію "Нова Ера"

У Головному управлінні юстиції у Закарпатській області, відповідно до Закону України «Про благодійництво та благодійні організації» на підставі рішення загальних зборів від 22.10.2010р. про створення та затвердження статуту, зареєстровано Благодійну організацію "Нова ера".

Прочитати новину
02 грудня

Новогодний стол подорожал на треть

Праздничный новогодний стол нынешнего года обойдется дороже примерно на треть, что составляет почти 200 гривен, по сравнению со встречей 2010 года. В то же время год назад было еще хуже: тогда из-за кризиса и роста доллара с 5 до 8 гривен новогодний стол подорожал вдвое против 2008 года.

Прочитати новину
02 грудня

В соседней Венгрии зафиксирован рекордный уровень безработицы — 11%

Венгрия – одна из первых и наиболее сильно пострадавших от финансового кризиса европейских стран. Как следствие, на данный момент в Венгрии не наблюдается дефицита кадров, скорее напротив – переизбыток кадров на фоне увеличившейся безработицы.

Прочитати новину
02 грудня

О двойном гражданстве на Закарпатье

Жители Закарпатской области Украины проявляют большую активность в подаче заявлений на венгерское гражданство. Здесь в области имеется два венгерских консульства: одно в Ужгороде (венг. Ungvár), другое в Берегсазе (бывш. Берегово).

Прочитати новину
02 грудня

На Закарпатті ДАІ організовує КВН серед юних інспекторів руху

З метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму та організації змістовного дозвілля молоді, Державтоінспекція Закарпатської області спільно з управлінням освіти і науки та управлінням у справах молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів оголошує про проведення І обласного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, який відбудеться 10 грудня 2010 року.

Прочитати новину
02 грудня

У сусідній Угорщині друковані та електронні ЗМІ вийшли з порожніми шпальтами

Декілька угорських газет та онлайн-сайтів вийшли у четвер із порожніми першими шпальтами чи з малюнками на них.

Прочитати новину
02 грудня

Тернополянин Петро Борсук закоханий у закарпатську землю!

Чим більше спілкуєшся з цією людиною, тим більше переконуєшся, що найціннішим з людських обдарувань є талант розуміти — людей, життя, землю… І тоді земля і люди відповідають взаємністю. Мабуть, тому Петра Борсука оточує велике коло друзів, яких уродженець Тернопільщини знайшов на закарпатській землі.

Прочитати новину
02 грудня

Українці старіють швидше, ніж європейці — дослідження ООН

За даними дослідження Фонду Народонаселення ООН в Україні, частка молоді в населенні України буде зменшуватися на фоні прогресуючого старіння населення країни. Результати дослідження презентували під час круглого столу Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАНУ та Український центр соціальних реформ.

Прочитати новину
02 грудня

В Україні з'явиться новий дешевий авіаперевізник

Італійська авіакомпанія Windjet, яка продає квитки за низькими цінами, відкриває з 30 березня 2011 року прямі рейси Ріміні-Київ. Рейси виконуватимуться раз на тиждень по середах - розповів PR-представник авіаперевізника Енріко Лепрі.

Прочитати новину
02 грудня

В Україні з’явиться журнал для незрячих дітей

Запрошуємо всіх колег-журналістів 7 грудня о 12.00 у книгарню «Є» (м.Львів, проспект Свободи, 7), де редакція дитячих видань «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» презентуватиме перший в Україні журнал для незрячих дітей.

Прочитати новину
«1...44024403[4404]44054406...4605»