Новини суспільства

28 грудня

Украинцы назвали Януковича событием года

Избрание Виктора Януковича Президентом Украины стало событием года для большинства украинцев. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного центром социальных исследований "София".

Прочитати новину
28 грудня

НАСА будує новий марсохід з унікальними дослідницькими можливостями

НАСА продовжує підготовку чергового апарата для дослідження Марса, який планує відправити на червону планету наприкінці 2011 року, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на веб-сайт американського космічного агентства. Новий марсохід "Curiosity", оснащений сучасною лазерною системою, буде здатний здійснювати безконтактний хімічний аналіз порід грунту з відстані 6 метрів.

Прочитати новину
28 грудня

Де можна придбати новорічну ялинку в Ужгороді? (фото)

До Нового 2011 року залишилися лічені дні. Ужгородці будують плани на свято, закуповують подарунки й харчі та вибирають ялинки для окраси оселі та на радість дітям. Вже більше тижня у місті відкрилися ялинкові базари, на яких кожен може придбати ялинку чи сосну на будь-який смак і за будь-якою ціною.

Прочитати новину
28 грудня

На Закарпатті зафіксована рекордно мала кількість шкільних прогулів

На Закарпатті відмітили позитивну тенденцію – зменшення кількості дітей, які ухиляються від відвідування школи.

Прочитати новину
28 грудня

47% українців не хочуть бути благодійниками у новорічні свята

27% українців хотіли б проявити благодійність у період новорічних свят. Ще 20% поки що над цим не задумувалися. Разом з тим майже половина (47%) такого бажання не виявили. 6% опитаних не змогли визначитися з цього приводу.

Прочитати новину
28 грудня

В Венгрии решили построить аналог Лас-Вегаса — “Евро-Вегас”

В соседней из Закарпатьем Венгрии в городке Хедьешхалом, что в 70 км от Вены и в 35 км от Братиславы, будет построен аналог Лас-Вегаса – “Евро-Вегас”. На выбор игроков будет предложено пять казино, 3 тыс. игровых автоматов, а также зал для игры в покер с 200 столами.

Прочитати новину
28 грудня

Ужгородський Кулібін над своїм шеститактним двигуном працював 20 років

П’ятдесятип’ятирічний Георгій Кіреєв усе життя присвятив нині непопулярній і призабутій професії токаря. Видно, душа в нього така – «металева», бо жодного разу не зрадив улюблену справу. Та в житті було і велике… розчарування. У 2005 році Георгій Кіреєв поїхав у Київ на консультацію, бо хотів запатентувати свій винахід «Тип шеститактного двигуна внутрішнього згорання», якого, до речі, нема в сучасній механіці. Але там йому відповіли, що це коштує чималі гроші…

Прочитати новину
27 грудня

На Закарпатті вихованці дитячих будинків та спецшколи-інтернату отримали новорічні подарунки від СБУ

Передноворічна пора – привід зайвий раз потішити діток подарунками, наповнити маленькі серця радістю, зігріти душевним теплом, а особливо тих, які волею долі залишилися без мами і тата.

Прочитати новину
27 грудня

Анатолій Петруня про новий – «земельний», відділ Закарпатської прокуратури

Нещодавно Генеральний прокурор України Віктор Пшонка затвердив наказом зміни у штатному розписі, ввівши до структури прокуратури окремий відділ, що здійснюватиме нагляд за додержанням земельного законодавства.

Прочитати новину
27 грудня

Парламент проголосував за фінансування конкурсу проектів молодіжних та дитячих громадських організацій

23 грудня Верховна Рада України проголосувала у другому читанні проект Державного бюджету України на 2011 рік. У ньому на фінансування конкурсу проектів молодіжних та дитячих громадських організацій передбачено 10,8 млн. грн., що майже в два рази більше порівняно з першопочатковим варіантом бюджету та більш, ніж у два рази більше цьогорічного фінансування.

Прочитати новину
«1...44024403[4404]44054406...4660»