Новини суспільства

24 грудня

Без вчителя освіти не існує!

Коли звичайний календар прощається з останніми своїми листочками, відкриваючи шлях Новому року, педагогічний календар освітян Мукачівського району розкритий на золотих сторінках своєї середині. Ці сторінки багаті на події, звершення і цікаві зустрічі, вони варті того, щоб їх ще раз перегорнути.

Прочитати новину
24 грудня

Між сусіднім Львовом і столицею запустять швидкісні потяги

З весни 2012 року між Львовом і Києвом запустять швидкісні поїзди, що долатимуть відстань між містами за 4,5 години. Про це повідомив під час прес-конференції у Львові віце-прем’єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Прочитати новину
24 грудня

Школярам Ужгорода на 3 дні скоротили зимові канікули

Як уже раніше писав Karpatnews у 10 НВК і 21 ЗОШ обласного центру було введено карантин. Проте він тривав не 5 днів, як про це було анонсовано з самого початку. Згодом цей проти епідеміологічний захід продовжили ще на 3 дні. Загалом же учні ужгородських шкіл не ходили до школи з 13-го по 22 грудня.

Прочитати новину
24 грудня

З 24 грудня "Аерофлот" почав надавати пасажирам нові сервіси — мобільний зв'язок та Інтернет

Найбільший російський авіаперевізник "Аерофлот - російські авіалінії" та оператор "Мегафон" почали надавати авіапасажирам нові сервіси - мобільний зв'язок та Інтернет.

Прочитати новину
24 грудня

Samsung Galaxy S став найпопулярнішим Android-смартфоном

Samsung Galaxy S став найпопулярнішим смартфоном на базі ОС Android. У цілому по всьому світу було продано 9,3 мільйона пристроїв.

Прочитати новину
24 грудня

Google вирішив підняти настрій передсвятковим Doodle (відео)

Відомий пошуковик Google вирішив підняти настрій своїм користувачам напередодні свят. Так, 23 грудня на головній сторінці сайту відвідувачів зустрічає новий Doodle.

Прочитати новину
24 грудня

На Закарпатті триває сезон "Різдвяного шопінгу"

Словаки, угорці та румуни масово поповнюють свої продуктові кошики на закарпатських ринках. Закордонних покупців приваблює не лише ціна, а й якість.

Прочитати новину
24 грудня

Составлен первый рейтинг юридических компаний Украины

За 2009 г. общий объем бизнеса, который собрали юридические компании, работающие в Украине, составляет примерно 3 млрд. грн. По оценкам РА «Эксперт-Рейтинг», это именно та емкость рынка, на которую украинские и зарубежные юристы могут рассчитывать и в 2010 г.

Прочитати новину
24 грудня

Директор НПП "Синевир" вивчав німецький досвід природно-заповідної справи

Німеччина – промислова і густонаселена країна, тож в ній не так багато лісів, але наявні природні об’єкти тут дуже цінять і бережуть. Досвід природно-заповідної справи цієї європейської держави недавно вивчала група українських екологів, серед яких був й закарпатець Микола Дербак, директор НПП "Синевир".

Прочитати новину
24 грудня

У Києві з'являться шість платних тунелів для транспорту

З метою зменшити кількість заторів у Києві влада планує побудувати шість тунелі

Прочитати новину
«1...43234324[4325]43264327...4574»