Новини суспільства

02 грудня

В Україні куріння є причиною майже третини смертей, тоді як у світі — менш як чверті

Найбільшими зонами ризику онкологічних захворювань в Україні є Київ, а також центр і південний схід країни. Про це пише COMMENTS.UA з посиланням на інформацію Національного канцер-реєстру (НКР). (НКР ведеться Національним інститутом раку і є чітко структурованим масивом даних про всі зареєстровані випадки онкозахворювань/).

Прочитати новину
02 грудня

"Укрзалізниця" призначила вже 24 додаткових поїзди на новорічні свята

На новорічні та різдвяні свята "Укрзалізниця" призначила 24 додаткових поїзди. Про це під час прес-конференції в четвер повідомив заступник генерального директора "Укрзалізниці" Леонід Лобойко.

Прочитати новину
02 грудня

Знайшлася втрачена печатка митрополита Андрія Шептицького

Кілька десятиріч печатка Митрополита Андрея Шептицького простояла на полиці у помешканні київського художника, схована поміж словниками Larousse та франкомовними перекладами нелегального Набокова.

Прочитати новину
02 грудня

В Україні можуть зменшити пенсії і зарплати чиновникам

При ухваленні державного бюджету на 2011 рік передбачається "урізати" пенсії і зарплати чиновникам, відзначає голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Прочитати новину
02 грудня

Ужгород: Головний рабин Закарпаття Менахем Мендель Тайхман зустрінеться з журналістами з нагоди свята Хануки та нової Тори

У четвер, 2 грудня, о 13 годині у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» з журналістами краю зустрінеться Головний рабин Закарпаття Менахем Мендель Тайхман. Зустріч буде присвячена святкуванню Хануки та внесенню нової Тори в синагогу.

Прочитати новину
02 грудня

В Ужгороді інвалідам війни вручили 9 новеньких автомобілів (фото)

Керувати спецавтомобілями «Славута» відтепер зможуть дев’ятеро закарпатців, учасників бойових дій у Великій Вітчизняній Війні. У четвер, 2 грудня, керівник області Олександр Ледида особисто вручив новоспеченим автовласникам ключі від машин.

Прочитати новину
02 грудня

На Закарпатті знайшли мертвого бездомного з травмами голови

В Ужгородському районі Закарпатської області 25 листопада було знайдено мертвим із травмою голови 42-річного чоловіка без постійного місця проживання та роботи.

Прочитати новину
02 грудня

УжНУ відвідав Посол Великобританії в Україні Роберт Лі Тернер

Роберт Лі Тернер, який обіймає посаду Посла Великобританії в Україні вже більше двох років, вперше відвідав Закарпаття та Ужгородський національний університет. Його зустріч зі студентами мала невимушений характер і називалась «Кар’єра дипломата».

Прочитати новину
02 грудня

Держводгосп України відзначив грамотами "своїх" бухгалтерів на Закарпатті

За значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу України нагороджено Почесною Грамотою Державного комітету України по водному господарству головного бухгалтера Берегівського міжрайонного управління водного господарства Василюк Наталію Петрівну.

Прочитати новину
02 грудня

В Україні завершується реєстрація на пробне тестування

10 грудня в Україні завершується реєстрація на пробне тестування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Прочитати новину
«1...43234324[4325]43264327...4525»