Новини суспільства

08 жовтня

Закарпатська влада привітала юридичну спільноту краю із Днем Юриста

У п’ятницю, 8 жовтня, в обласній адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня юриста. З професійним святом юридичну спільноту Закарпаття вітали керівник краю Олександр Ледида, перший заступник голови облради Андрій Сербайло, начальник головного управління юстиції в Закарпатській області Петро Ільницький, керівники правоохоронних органів.

Прочитати новину
08 жовтня

Серебрянська вдруге завагітніла?

В одному зі столичних кінотеатрів відбулася прем‘єра фільму "Їсти, молитися, кохати". Тут можна було не лише стежити за перипетіями сюжету, а й насолоджуватися феноменально широкою посмішкою Джулії Робертс і неголеним мачо Хав‘єром Бардемом.

Прочитати новину
08 жовтня

Анонсована на 9 жовтня в Ужгороді кулінарна битва "Політика в шоколаді" не відбудеться

Громадська організація «Сільверленд» повідомляє: через неотримання від Ужгородської міської влади дозволу на проведення, анонсована акція «Кулінарна битва «Політика в шоколаді», запланована на 9 жовтня, на жаль, не відбудеться.

Прочитати новину
08 жовтня

У школах Ужгородщини учнів цьогоріч стало менше, а ось першокласників — побільшало

Відбулася перша в цьому році нарада директорів навчальних закладів Ужгородського району. Провів її заступник начальника відділу освіти та у справах національностей РДА Стефан Орбан. Активну участь у нараді взяв заступник голови РДА Андрій Югас.

Прочитати новину
08 жовтня

Юрій і Анна Кіси: "Не можеме ся жалувати на життя. Айбо головне, оби ’сьме здорові були..."

Чиркові (очевидно, їхні далекі предки добре вміли варити чир, тобто страву з кукурудзяної муки) – так називають цю милу сиву пару із села Репинного, що на Міжгірщині.

Прочитати новину
08 жовтня

В Ужгороді студенти та учні протестуватимуть проти введення додаткових платних послуг

12 жовтня 2010 року на пл. Народній в Ужгороді відбудеться громадського захід «Протест проти введення додаткових платних послуг», спрямований ліквідувати введення додаткових платних послуг у сфері вищої освіти та розгортання процесу комерціалізації освіти в цілому. А саме: відмінити Постанову Кабінету Міністрів України №796 від 27 серпня 2010 року «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності».

Прочитати новину
08 жовтня

Будьмо милосердними до ближніх...

Осінь свого життя кожен з нас прагне провести в теплі родинного затишку, оточений піклуванням та любов’ю рідних і близьких. На превеликий жаль, однією з найбільших проблем людей похилого віку є самотність та потреба в сторонній допомозі. Турбота про таких людей – один із пріоритетних напрямків роботи Ужгородського територіального центру соціального обслуговування.

Прочитати новину
08 жовтня

Євген КОГУТИЧ: "У своїй діяльності керуємося лише Законом"

Про діяльність районного відділу державної виконавчої служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції не всім нашим читачам відомо. Отож, напередодні професійного свята юристів якраз випала нагода поспілкуватися з начальником цієї служби Євгеном Когутичем.

Прочитати новину
08 жовтня

На Ужгородщині завершують газифікацію села Пацканьово

Газифікація найдовшого села Ужгородщини та другого в краї – Пацканьова (першість – за гірською Лютою, що на Березнянщині), розпочалася шість років тому. Саме в 2004 році було прокладено підвідний газопровід високого тиску до початку села й благо цивілізації з’явилося в чотирьох пацканівських дворогосподарствах. І справа на цьому зупинилася на два роки.

Прочитати новину
08 жовтня

Нічні ліхтарі від Ужка до Мирчі освітлять шлях подорожнім та проїжджаючим гостям Закарпаття

Освітлення вулиць залишалося багаторічною мрією жителів нашого гірського краю. Неспроста саме ця справа фігурувала кілька виборчих кампаній у всіх передвиборних обіцянках кандидатів у депутати різних рівнів. Бо нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві…

Прочитати новину
«1...43234324[4325]43264327...4463»