Новини суспільства

23 січня

Самый экзотический "Святой Валентин"

Если день святого Валентина вы предпочитаете проводить в экзотических местах, возможно, предложение отеля Rafflesd'Angkor Siem Reap, который находится в Камбодже, будет для вас особенно интересно.

Прочитати новину
23 січня

Найвисотніший у світі ресторан відкривається в Дубаї

У Дубаї сьогодні, 23 січня, відкривається найвище розташований у світі ресторан - "At.mosphere" ("Атмосфера"), який знаходиться на 122-му поверсі найвищого хмарочоса планети, 162-поверхової вежі "Бурж Халіфа". Відповідно назві ресторану і розцінки в меню: вони "десь з області стратосфери", зазначають знавці.

Прочитати новину
23 січня

У Львові ліки маркуватимуться шрифтом Брайля

Черговий крок назустріч людям з особливими потребами зроблено у Львові. Понад 100 медичних препаратів у мережах соціальних аптек міста матимуть написи назв шрифтом Брайля, що дозволить орієнтуватися у виборі медикаментів незрячим.

Прочитати новину
23 січня

Рішення уряду Румунії про скорочення пенсій військовим пенсіонерам визнано незаконним

Вища Судова Палата Румунії визнала незаконною Постанову уряду країни про скорочення пенсій румунським військовим пенсіонерам.

Прочитати новину
22 січня

Завтра — кастинг претенденток на участь у конкурсі краси "Міс Ужгород 2011"

У неділю, 23 січня, о 16.00, в нічному клубі "Ейла" відбудеться кастинг претенденток на участь у ІV міському конкурсі краси "Міс Ужгород 2011".

Прочитати новину
22 січня

З нагоди Дня Соборності у столиці зібрали рекордно велику карту України

Близько 2 тисяч людей взяли участь в акції "Ми - єдиний народ з нагоди Дня соборності на Контрактовій площі у Києві сьогодні, 22 січня.

Прочитати новину
22 січня

Звернення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до українського народу з нагоди Дня Соборності України

«Всяке царство, що розділилося в собі, спустошиться;і всяке місто чи дім, що розділився у собі, не встоїть» (Євангеліє від Матфея, 12:25).

Прочитати новину
22 січня

Директор Міжгірського профліцею Василь Маринець влаштував собі холодний душ (ФОТО)

І цього разу не зрадив особистій традиції директор Міжгірського профліцею Василь Маринець: на Водохреща у рідній Річці біля батьківської хати у холодному підполонинському потічку прийняв водну процедуру.

Прочитати новину
22 січня

"Серые" мобилки украинцам не отключат

Система отслеживания и контроля нелегально ввезенных на территорию страны мобильных телефонов в январе не заработает в полном объеме. Об этом сообщил член НКРС Владимир Зверев.

Прочитати новину
22 січня

В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України та 65-ї річниці утворення Закарпатської області (ФОТО)

Двадцяте століття залишило нам у спадок величні події, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких належать і ті, які вшанували закарпатців сьогодні, 22 січня 2011 р. в Ужгороді.

Прочитати новину
«1...43234324[4325]43264327...4623»