Новини суспільства

07 вересня

Право стати студентом ЗакДУ цьогоріч виборювали понад 6 тисяч вступників

Цього року право стати студентом ЗакДУ виборювали понад 6 тисячі вступників, що вдвічі більше, ніж торік. Зріс середній конкурс заяв на місця державного замовлення і складав у цілому по університету за денною формою навчання – 17,5 чоловік на місце, а за заочною – 18,2 (у 2009 році ці показники складали14,5 заяв та 11,6 відповідно).

Прочитати новину
07 вересня

У закарпатському Неліпино селянин, розпалюючи грубку, побачив чудо (ФОТОРЕПОРТАЖ)

І потягнулися люди. Багато інформації про те, що сталося, повідав мені дзвонар (паламар) церкви Володя. За його словами, у неділю й понеділок був пік за кількістю людей, які приїжджали глянути на чудо. У понеділок, приміром, він закрив церкву після останніх відвідувачів далеко за північ. Люди оглядали колоди, а потім йшли в урочище «Попові долинки» (4 км від центра села по болоту) подивитися на те місце, де стояло це дерево.

Прочитати новину
06 вересня

Дітей без щеплень зі шкіл не виганятимуть

Відсоток охоплення дітей вакцинацією кожного року знижується. У 2009 році він впав до критичної точки – від 60 до 80% в залежності від вакцини. Раніше процент охоплення у нас сягав 95-97%. -AAA+

Прочитати новину
06 вересня

Саркози стал жертвой "бомбы" в Google

Президент Франции Николя Саркози стал жертвой так называемого гуглбомбинга. Его личная страница на Facebook появляется в топе результатов поиска Google после ввода запроса с французским выражением trou du cul. С французского оно приблизительно переводится как "задница".

Прочитати новину
06 вересня

Шотландская церковь отказалась считать бога мужчиной

Епископальная церковь Шотландии разработала новую версию богослужебных текстов, где обращения к богу не указывают на его половую принадлежность. Об этом сообщает The Daily Telegraph.

Прочитати новину
06 вересня

Лобода осталась без имени и тайно вышла замуж [Фото]

Певица решила сократить себя до шести букв и попыталась расстаться со свободой.

Прочитати новину
06 вересня

Юнак-інвалід демонструє дива на інвалідному візку (ВІДЕО)

Американський екстремал Аарон Фотерінгем першим в історії виконав на трампліні подвійне сальто назад на власному інвалідному візку.

Прочитати новину
06 вересня

Украинский Кабмин готовится к 50-летию полета Гагарина

Кабинет министров Украины образовал во главе с генеральным директором НКАУ Юрием Алексеевым организационный комитет по подготовке и празднованию 50-летия со дня полета в космос первого человека - Юрия Алексеевича Гагарина.

Прочитати новину
06 вересня

Кадрові зміни у керівництві Господарського суду Закарпатської області

Вища рада юстиції на черговому засіданні 6 вересня розпочала розгляд подань рад суддів щодо призначення на адміністративні посади. Таке повноваження було надано Вищій раді юстиції Законом України "Про судоустрій і статус суддів".

Прочитати новину
06 вересня

АВТО - Подушка безопасности для пешехода? Рельность!

Теперь и пешеходы могут надеяться на относительную защиту при столкновении с транспортным средством. Группа японских специалистов из университета Хиросимы создали уникальную внешнюю автомобильную подушку безопасности, которая защищает пешеходов при ударе.

Прочитати новину
«1...43234324[4325]43264327...4410»