Новини суспільства

18 лютого

Глава греко-католиків Закарпаття Мілан Шашік освятив новий жіночий монастир в Мукачево

У день Стрітення Господнього у Мукачеві на вулиці Горького урочисто відкрито жіночий монастир Чину святого Василія Великого. На відкриття цієї обителі приїхав єпископ Мілан Шашік. Його зустріли монахині, священики і багато віруючих греко-католицького обряду.

Прочитати новину
18 лютого

Василь Лемак: "Для Закарпаття справді потрібно декілька сотень висококласних юристів"

Про юристів, університет і рішення Конституційного Суду на мої запитання погодився відповісти Василь Васильович Лемак, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук, завідувач кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Ужгородського національного університету.

Прочитати новину
18 лютого

На "хрущовки" в Ужгороді "причеплять" шатрові дахи

Масове будівництво п’ятиповерхівок у Союзі почалося за Хрущова, котрий 1955 року підписав постанову ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР “Про ліквідацію надмірностей у проектуванні й будівництві”. “Надмірності” в тогочасному розумінні - високі стелі та великі кухні. Цей документ на десятки літ визначив стиль радянського містобудування.

Прочитати новину
18 лютого

Закарпаття запрошує на II-й Березький фестиваль риболовів та угорської кухні

2-3 квітня на Закарпатті у зоні відпочинку біля Березького озера (Берегівський р-н, біля села В. Береги) проводитиметься II-й Березький фестиваль риболовів та угорської кухні. Тому щиросердечно запрошуємо до участі команди, сім’ї і окремих учасників, що бажають позмагатися у рибному мистецтві.

Прочитати новину
18 лютого

Громадська кампанія "Новий Громадянин" запускає онлайн-конкурс "Стоп цензурі!"

"Мета конкурсу — привернути увагу громадськості до загрози втрати свободи слова, яка є базовою цінністю демократичного суспільства", — йдеться в повідомленні організаторів конкурсу.

Прочитати новину
18 лютого

На Закарпатті пройшов саміт "20 років благовістя в Україні: здобутки та втрати" (ФОТО)

8-10 лютого 2011 р. в с. Поляна Свалявського району відбувся 3-денний Саміт «20 років благовістя в Україні: здобутки та втрати». В роботі Саміту взяли участь більше ніж 300 пасторів та християнських лідерів України з декількох протестантських євангельських конфесій.

Прочитати новину
18 лютого

Жителі Молдови люблять випити більше за всі інші нації (ВІДЕО)

Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила рейтинг "найбільш питущих країн" світу. Як з’ясувалось, у Молдові споживають найбільше алкоголю на душу населення - понад 18 літрів у рік.

Прочитати новину
18 лютого

Посол Угорщини в Україні Міхай Баєр зустрівся з ректором УжНУ Миколою Вегешем

Вчора, 17 лютого, в рамках ознайомлення з освітніми закладами Закарпаття, Ужгородський національний університет з офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні Міхай Баєр.

Прочитати новину
18 лютого

В Ужгородській райраді відбулася нарада з селищним та сільськими головами

17 лютого 2011 року голова Ужгородської районної ради Михайло Фединець прийняв участь у черговій нараді із селищним та сільськими головами району.

Прочитати новину
18 лютого

В Ужгородській ЗОШ №3 за 65 років навчалося 314 династій

На початку лютого єдина в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді російськомовна школа відсвяткувала своє 65-річчя.

Прочитати новину
«1...42714272[4273]42744275...4630»