Новини суспільства

16 вересня

В Ужгороді відбувся "круглий стіл" щодо проекту Стратегії державної кадрової політики України

На виконання Указу Президента України від 12 серпня 2010 року №806/2010 «Про першочергові заходи щодо вдосконалення формування та реалізації державної кадрової політики» управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області та відділ кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації провели «круглий стіл» щодо обговорення проекту Стратегії державної кадрової політики України.

Прочитати новину
16 вересня

"ГАЗель" оснастили біопаливним двигуном

Група «ГАЗ» представила на 8-ій Міжнародній виставці GasSUF-2010 прототип автомобіля «ГАЗель-БІЗНЕС» з біопаливним двигуном, що працює на бензині та на стисненому газі.

Прочитати новину
16 вересня

В Египте раскопали гробницу жреца Карахамуна

Группа египетских и американских археологов нашла усыпальницу жреца, которая датируется 8 веком до нашей эры. Находится усыпальница в Луксоре на восьмиметровой глубине.

Прочитати новину
16 вересня

Програма Днів туризму на Закарпатті у місті Ужгороді

Пропонуємо до Вашої уваги Програму з 23 до 26 вересня 2010 року ІХ Міжнародної виставки-ярмарку „Тур'євроцентр-Закарпаття 2010", Всеукраїнської туристичної естафети „Феєрія єдності", святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні:

Прочитати новину
16 вересня

Фахівці у галузі туризму Закарпаття поїдуть обмінюватися знаннями до США

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок програми „Громадські зв’язки” (Community Connections Program) у Закарпатській області, яка є програмою громадської дипломатії та впроваджується за фінансової підтримки американського уряду. Програма надає можливість українським фахівцям та їх американським колегам обмінятись професійним досвідом та дізнатись про життя громад у Сполучених Штатах.

Прочитати новину
16 вересня

Подросткам запретят посещать солярий!

На днях авторитетная правительственная организация США (Управление по контролю за продуктами и лекарствами (FDA)) опубликовала рекомендации правительству запретить в масштабах всей страны посещение соляриев лицами, не достигшими 18 лет.

Прочитати новину
16 вересня

У стінах УжНУ проходить нарада-семінар бібліотекарів всеукраїнського рівня

Нарада-семінар «Внесок бібліотек ВНЗ Київської та Львівської зон у розвиток освіти і науки» розпочалася сьогодні в Ужгородському національному університеті. Цей захід, приурочений до 65-річного ювілею університету, проводиться вперше.

Прочитати новину
16 вересня

Голові Закарпатського обласного товариства інвалідів Петру Куцеконю — 90 літ!

У вівторок, 14 вересня, ветерану Великої Вітчизняної війни, генерал-майору у відставці, ветерану праці, кавалеру багатьох орденів за бойові і трудові заслуги, голові Закарпатського обласного товариства інвалідів Петру Федоровичу Куцеконю виповнилося 90 красних літ!

Прочитати новину
16 вересня

Красуні Срібної Землі позмагаються за титул "Міс Інтернет Закарпаття"

Наші дівчата – найкращі, у цьому переконується кожен, хто бодай раз відвідав дивовижний край Закарпаття. Кожна закарпатка – це чарівна, мила, турботлива, цікава та весела людина, котра може “розтопити” найхолодніше чоловіче серце. Конкурсів краси, котрі б оцінили, яка з дівчат у Закарпатті найгарніша, вже проводилось декілька. Звичайно, вони мали свою глядацьку аудиторію.

Прочитати новину
16 вересня

Билл Гейтс выделил на украинские библиотеки 25 миллионов долларов

Программа "Библиомост" работает в 10 странах мира.

Прочитати новину
«1...42714272[4273]42744275...4380»