Новини суспільства

10 грудня

Словаччина нагородила дипломами та подарунками 3-х волонтерів Закарпаття

Мерія міста Пряшів, Пряшівський волонтерський центр, Регіональне відділення Дослідницького центру Словацької Асоціації Зовнішньої Політики в Пряшеві провели 25 листопада традиційну для Пряшева вже 9 щорічну урочисту церемонію нагородження доброчинних організацій та волонтерів.

Прочитати новину
10 грудня

О феномене закарпатского кофе

Если вам доведется как-то пожить в Закарпатье дольше, чем того требует дежурный осмотр архитектурных ценностей, то спустя какое-то время вы поймете главное: двух схожих между собой закарпатцев в природе не существует.

Прочитати новину
10 грудня

У Мукачеві безробітним презентували контрактову службу в українському війську

У рамках марафону профорієнтаційних заходів присвячених 20-річчю утворення Служби зайнятості 9 грудня 2010 року в Мукачівському міському центрі зайнятості відбулася презентація професії „Військова служба за контрактом”.

Прочитати новину
10 грудня

Здравствуй, Дедушка Мороз, или Как и где заработать на Новый год

Наверняка многие из нас уже спланировали свой бюджет в преддверье Нового года, особенно в части затрат на подарки. К сожалению, желания, будь они наши или чужие, не всегда совпадают с возможностями, и рано или поздно встает вопрос: где же найти недостающую сумму на презент или же на праздничный отдых? Профессиональные рекрутеры утверждают: способы увеличить свой капитал в канун праздников есть, и не один.

Прочитати новину
09 грудня

Кожен четвертий житель Землі за останній рік давав хабар

За рік хабар дав кожний четвертий землянин. Найбільше хабарів дали в Африці. А ще хабарями прославилися Афганістан, Камбоджа, Камерун та Індія.

Прочитати новину
09 грудня

К Новому году в Украине планируют продать около 1 миллиона елок

Лесохозяйственные предприятия Государственного комитета лесного хозяйства планируют реализовать к новогодним и рождественским праздникам около 1 млн. штук хвойных деревьев. Об этом сообщил представитель Гослесхоза.

Прочитати новину
09 грудня

Астрофізики зобразили "криве дзеркало" Всесвіту навколо чорної діри

Вчені з Інституту астрофізики в Парижі за допомогою комп'ютерної графіки зобразили, що представляв би собою видимий Всесвіт, якби спостерігач перебував безпосередньо перед так званою чорною дірою.

Прочитати новину
09 грудня

Новий головний лікар Ужгородського пологового будинку про своє призначення

Наприкінці листопада цього року міський перинатальний центр в Ужгороді отримав нового головного лікаря. Молодий, але досвідчений і професійний лікар-гінеколог Андрій Чабан усе своє життя присвятив цій професії.

Прочитати новину
09 грудня

В Україні випустили різдвяні пазли для дітей

У Львові створили серію пазлів на релігійну тематику, щоб допомогти батькам і вихователям краще навчати дітей українській обрядовості та християнській духовності, а також урізноманітнити уроки катехизи для дітей віком від чотирьох років. Ця серія налічує 8 різноманітних пазлів розміром А4 на тему Різдвяних свят і є пілотною в Україні.

Прочитати новину
09 грудня

В Україні створено Громадську організацію протидії недобросовісній конкуренції

В Україні почала діяти Громадська організація "Асоціація протидії недобросовісній конкуренції". Як повідомив сьогодні журналістам президент АПНК Сергій Шкляр, на сьогодні закінчується процес перереєстрації асоціації на всеукраїнську.

Прочитати новину
«1...42714272[4273]42744275...4492»