Новини суспільства

14 березня

На Іршавщині влада вшанувала пам'ять полеглих карпатських січовиків

14 березня на могилу розстріляних карпатських січовиків, похованих в с.Білки, члени оргкомітету райдержадміністрації і райради по підготовці і проведенню заходів до 72-ї річниці проголошення Карпатської України – керівник апарату РДА О.В.Козенюк, керуючий справами райради Є.А.Свириденко і Білківський сільський голова В.С.Зейкан поклали вінок і запалили лампадку.

Прочитати новину
14 березня

Предмет "Основи християнської етики" активно вводиться в шкільну програму

«Співпраця Церкви та освіти у поширенні християнських цінностей серед дітей та молоді» – таку тему мав круглий стіл, який з благословення Преосвященного Владики Тараса (Сеньківа) та за участю Катехитичної комісії Стрийської єпархії відбувся в єпархіальному управлінні.

Прочитати новину
14 березня

ФОТОРЕПОРТАЖ: Те, що мер Ужгорода вперто не помічає

Міська влада Ужгорода вже кілька місяців поспіль безперестанку створює видимість роботи. В місті над Ужем регулярно «під телевізійні камери» чиновники демонтують кіоски, зрізають біг-борди, прибирають вулиці від сміття і т.д. Ось тільки виглядає усе це як «дешевий піар»…

Прочитати новину
14 березня

Прагу соединят авиамосты со Львовом, Харьковом и Донецком

Областного центра Закарпатья г.Ужгород в этом списке нет

Прочитати новину
14 березня

Понад 63% мешканців України вважають себе більш-менш щасливими

Зокрема, 34% почуваються однозначно щасливими, а 29,2% - скоріше щасливими, ніж нещасними. Водночас, кількість щасливих людей у країні цьогоріч зменшилася на 2% у порівнянні з 2010 роком, коли щасливими себе вважали 65% наших співгромадян.

Прочитати новину
14 березня

Закарпатський журналіст увійшов в трійку провідних ділових журналістів України

11 березня 2011 року завершилось голосування у національному конкурсі «Премия деловых кругов «PRESSзвание 2010». За попередніми результатами голосування закарпатський журналіст, власник інтернет-видання «Закарпатська Країна» Тарас Жирош ввійшов в трійку провідних ділових журналістів України у двох номінаціях.

Прочитати новину
14 березня

В Ужгородському нацуніверситеті — два нові декани (ФОТОпрезентація)

11 березня ректор Ужгородського національного університету, проф. Микола Вегеш зробив кадрові зміни у керівництво двох факультетів.

Прочитати новину
14 березня

Голову Хустської РДА Федора Турчина вітаємо з ювілеєм — 60-річчям

Сьогодні свій ювілей — 60 років — святкує голова Хустської райдержадміністрації Федір Федорович ТУРЧИН. З іменинами його вітають, щастя й міцного здоров’я бажають прокурор м.Ужгород Іван Штефанюк і начальник Ужгородського міського управління УМВС України у Закарпатській області Іван Цьока.

Прочитати новину
14 березня

Погорєлов-молодший ще не чув про "туалетний піар" батька

Журналісти газети "Старий замок-Паланок" перевіряли доступність міських вбиралень у комунальних підприємствах. З 16 лютого усі вони мали стати громадськими і працювати у "відкритому режимі" для усіх бажаючих. Це нововведення запровадив міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов. Натомість, як з'ясувалося, не всі чиновники чули про це...

Прочитати новину
14 березня

Закарпатець Іван Опачко і в мантії професора залишається непосидою і ...шибайголовою!

Щоразу, коли зустрічаємось, після слів привітання, обміну інформацією про сімейні новини неодмінно повертаємо у... спогади.

Прочитати новину
«1...41784179[4180]41814182...4577»