Новини суспільства

27 грудня

Львів, Чернівці, Ужгород — найбільш привабливі міста на Новий рік

В Україні склали рейтинг найбільш привабливих міст на Новий рік. Перше місце – у Львова. У десятці найбільш відвідуваних на Новий рік міст України – історичні Полтава й Ужгород.

Прочитати новину
27 грудня

В Ужгородському ПаДіЮні відбувся новорічний концерт для дітей-сиріт

«Діти – наше майбутнє». Саме цим слоганом керуються люди, яким не байдужа доля дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківської опіки. Саме таких дітей і зібрав новорічний концерт в Падіюні в неділю, 26 грудня.

Прочитати новину
27 грудня

Великоберезнянський районний центр зайнятості провів День відкритих дверей

У Великоберезнянському районному центрі зайнятості 21 грудня відбувся День відкритих дверей, приурочений до 20-ої річниці створення державної служби зайнятості. Захід відвідали 30 осіб. Гостями центру були як представники районної влади і ветерани служби занятості, так і зайняті жителі району.

Прочитати новину
27 грудня

Біженка виграла у Грузії у лотерею 2,5 млн. доларів

Джек-пот розміром 4,4 млн ларі (2,5 млн доларів) виграла в 58-у розиграші Лотерейної компанії Грузії 44-річна біженка з Абхазії Заміра Тордінава, повідомляє телекомпанія "Руставі-2".

Прочитати новину
27 грудня

В Европе местные власти вводят обязательный налог для туристов

Бюджетный дефицит в ряде европейских стран заставляет местные власти изобретать новые источники пополнения казны - в частности, во многих городах вводятся обязательные туристические сборы.

Прочитати новину
27 грудня

Сьогодні у Києві дефілюватимуть студентські "Королеви краси-2011"

Кастинг для участі в конкурсі «Королева університету–2011» відбудеться завтра, 27 грудня, в університеті імені Т.Шевченка.

Прочитати новину
27 грудня

Бізнес-гороскоп на 27 грудня — 2 січня

Рекомендації астролога на прийдешню тиждень: як зробити так, щоб бізнес і кар'єра розвивалися успішно.

Прочитати новину
27 грудня

Засновник WikiLeaks підписав контракти на автобіографію на 1,5 млн доларів

Засновник проекту WikiLeaks Джуліан Ассанж повідомив, що уклав контракти на написання автобіографічної книги на загальну суму півтора мільйона доларів.

Прочитати новину
27 грудня

Будинок русинів закарпатського Мукачева "окупували" ...голуби!

Щороку у м.Мукачево (Закрапаття) влаштовуються виставки голубів та інших пернатих. Цього разу в Будинку русинів було справжнє «царство» такої природи: більше півсотні голубів зачаровували відвідувачів. Влаштував виставку голубів (а ще – папуг, курок та багатьох інших пернатих) мукачівський ентузіаст цієї важливої справи Антон Кізман.

Прочитати новину
26 грудня

У ДАІ з'явилася нова зброя: лазери, що стріляють у спину

В Україні ДАІ озброїлись радарними комплексами "Арена", а водії використовують автомобільні реєстратори для фіксації порушень з боку правоохоронців.

Прочитати новину
«1...41784179[4180]41814182...4434»