Новини суспільства

03 лютого

Що нам сьогодні віщують зірки?

ОВЕН. Сьогодні Молодий місяць. Добре мріяти про майбутнє, складати плани. Вам вдасться все правильно та розумно прорахувати. Хтось із партнерів може запропонувати ділову співпрацю, розраховану на тривалий строк, - це може стати початком періоду певної стабільності, визначеності із зовсім новими обов'язками й перспективами.

Прочитати новину
03 лютого

Значна частина коштів Фонду зайнятості буде спрямована на перенавчання спеціалістів

Найближчим часом значна частина коштів Фонду зайнятості буде спрямована на перенавчання спеціалістів. Про це віце-прем‘єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив під час всеукраїнського зібрання представників профспілкових організацій з проведення пенсійної реформи в Україні.

Прочитати новину
03 лютого

Закарпатський герой "Списку Шіндлера"

Знайомство зі Стефаном Найманом відбулося близько шести тому. Відтак минуло багато часу вже з того дня, коли він пішов з життя. Але за часів життя, не зважаючи на його солідний вік, він виглядав надто енергійною людиною, але головне – життєрадісною і завзятою. Стефан дуже полюбляв займатися гірскьким туризмом – це у його 81 рік. Заняття гірським туризмом для Стефана Неймана не просто забаганка — завдяки йому в роки Другої світової війни він дивом вирвався з німецького концтабору. Відтак ця стаття є вшануванням його світлої пам’яті як жертви Голокосту.

Прочитати новину
03 лютого

Людмилу Янукович обрали почесним головою організації "За права жінок похилого віку"

Людмила Янукович отримає право дорадчого голосу в організації.

Прочитати новину
03 лютого

Студентам економічного коледжу ЗакДУ пояснили особливості кампанії декларування доходів

Податкова служба України все більше уваги приділяє виховній і роз’яснювальній роботі серед молоді. Виховання економічної та правової культури майбутніх платників податків – це справа необхідна і відповідальна, тому що сьогоднішні молоді люди завтра увійдуть у вир дорослого життя, стануть платниками податків, тому усвідомлення обов’язку платити податки потрібно виховувати з юних років.

Прочитати новину
03 лютого

Інформація про власників доменів в зоні UA буде прихована

Набувши чинності Закон України «Про захист персональних даних» гарантує приватним власникам доменних імен нерозголошення персональних даних, повідомляє керівник студії Life Design Дворковой Руслан з посиланням на Хостмайстер. Впровадження світової практики у реальність в українському інтернеті.

Прочитати новину
03 лютого

Єдиний на Закарпатті "автожир" дислокується в аеропорту "Ужгород"

На території Ужгородського аеропорту часом можна помітити мініатюрний вертоліт. З вигляду це - одномісний прототип гелікоптера. Насправді цей транспортний засіб має іншу конструкцію, інший принцип польоту і називається «автожиром».

Прочитати новину
03 лютого

В Ужгороді відбудася заупокійна служба за науковцем-філософом Олександром Хоменком

1 лютого 2011 року в ритуальному залі ужгородського цвинтаря Кальварія було відправлено Заупокійну службу та проведено громадську панахиду в день похорону за новопредставленим кандидатом філософських наук, доцентом Олександром Васильовичем Хоменком (11.09.1953 - 30.01.2011).

Прочитати новину
02 лютого

Помада, пицца и секс в авто или почему наши автомобили такие скучные?

Размішление на тему: Чего же не хватает современным автомобилям?

Прочитати новину
02 лютого

Мавроді повернув 100 рублів ошуканим вкладникам

Мавроді віддав усі гроші, які мав, оскільки майно "не його", а сам він на сьогоднішній день ніяких спроб знайти роботу не робив і на облік у центрі зайнятості населення не ставав.

Прочитати новину
«1...41784179[4180]41814182...4500»