Новини суспільства

10 листопада

Завідувач кафедрою кримінального права УжНУ увійшов у "Золотий фонд нації"

Олександр Созонович Семерак, завідувач кафедрою кримінального права УжНУ - став номінантом всеукраїнського проекту "Золотий фонд нації", в який увійшли відомі державні діячі, люди науки, економіки, медицини, мас-медіа...

Прочитати новину
10 листопада

12 листопада в Ужгороді стартує "Французька осінь"

З 12 по 20 листопада в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді проходитимуть французькі дні. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив один із організаторів пан Роберт.

Прочитати новину
10 листопада

Гори Карпати знову почують "ревіння" зубрів

З метою відновлення популяції зубра в Українських Карпатах до Національного природного парку „Сколівські Бескиди” 11 листопада 2010 року завезуть 7 зубрів (три зубри прибудуть з Баварського Національного парку, що в Німеччині, а чотири – з Австрії). Ця акція здійснюється за фінансової підтримки нідерландського Фонду великих рослиноїдних ссавців.

Прочитати новину
10 листопада

Чехія запроваджує "блакитну картку" для висококваліфікованих іноземних робітників

Нижня палата парламенту Чехії схвалила подані Урядом зміни до законів про працевлаштування іноземців.

Прочитати новину
10 листопада

В Ужгороді вшанували ветеранів закарпатської міліції

10 листопада в Україні є днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ, котрий вже традиційно прийнято відзначати щорічно. Свого часу у цей день професійне свято відмічали працівники міліції за часів колишнього Радянського Союзу.

Прочитати новину
10 листопада

З 2011 року уникнути ЗНО буде набагато легше?

Нові правила вступу до вищих навчальних закладів передбачають можливості для уникнення зовнішнього незалежного оцінювання. Таку думку озвучила координатор напрямку “Суспільство знань” в Уряді змін, перший директор Центру оцінювання якості освіти Лілія Гриневич на прес-конференції у Києві,.

Прочитати новину
10 листопада

Ужгород: Міський Пенсійний фонд підбив підсумки роботи за 10 місяців 2010 року

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Ужгороді відбулася розширена нарада з порядком денним щодо підбиття підсумків роботи управління за 10 місяців поточного року. В ході наради особлива увага приділялася питанням виконання плану надходження зі сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та погашення заборгованості платниками страхових внесків. Адже не є секретом, що від своєчасних надходжень до бюджету Фонду залежать вчасно виплачені пенсії.

Прочитати новину
10 листопада

У закарпатській Тибаві відкрито капітально відремонтовану початкову школу

Минулої середи в Тибаві відбулася велика подія - в урочистій обстановці відкрито капітально відремонтовану початкову школу. У споруді, якій виповнилось більш ніж 100 років, все зроблено за європейськими стандартами - дах, вікна, стеля, класні кімнати, коридори, внутрішні вбиральні...

Прочитати новину
10 листопада

1-2 грудня в Ужгороді відбудеться розширена семінар-нарада НОК України і Мінсім’ї, молоді та спорту

Наприкінці минулого тижня Закарпатське обласне відділення НОК України під головуванням Івана Риляка провело засідання виконкому, на якому було розглянуто ряд питань щодо підготовки й проведення всеукраїнського розширеного семінару-наради Національного олімпійського комітету України й міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, який пройде 1-2 грудня в Ужгороді.

Прочитати новину
10 листопада

Росія допоможе Україні своїми підручниками з української мови для іноземців

У Москві видали накладом у тисячу примірників підручник української мови для країн Співдружності незалежних держав. Про це вчора на прес-конференції в Москві повідомила президент Російської асоціації україністів, автор підручника "Українська мова для країн СНД" Галина Лісна.

Прочитати новину
«1...41784179[4180]41814182...4347»