Новини суспільства

02 грудня

"Укрзалізниця" призначила вже 24 додаткових поїзди на новорічні свята

На новорічні та різдвяні свята "Укрзалізниця" призначила 24 додаткових поїзди. Про це під час прес-конференції в четвер повідомив заступник генерального директора "Укрзалізниці" Леонід Лобойко.

Прочитати новину
02 грудня

Знайшлася втрачена печатка митрополита Андрія Шептицького

Кілька десятиріч печатка Митрополита Андрея Шептицького простояла на полиці у помешканні київського художника, схована поміж словниками Larousse та франкомовними перекладами нелегального Набокова.

Прочитати новину
02 грудня

В Україні можуть зменшити пенсії і зарплати чиновникам

При ухваленні державного бюджету на 2011 рік передбачається "урізати" пенсії і зарплати чиновникам, відзначає голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Прочитати новину
02 грудня

Ужгород: Головний рабин Закарпаття Менахем Мендель Тайхман зустрінеться з журналістами з нагоди свята Хануки та нової Тори

У четвер, 2 грудня, о 13 годині у прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» з журналістами краю зустрінеться Головний рабин Закарпаття Менахем Мендель Тайхман. Зустріч буде присвячена святкуванню Хануки та внесенню нової Тори в синагогу.

Прочитати новину
02 грудня

В Ужгороді інвалідам війни вручили 9 новеньких автомобілів (фото)

Керувати спецавтомобілями «Славута» відтепер зможуть дев’ятеро закарпатців, учасників бойових дій у Великій Вітчизняній Війні. У четвер, 2 грудня, керівник області Олександр Ледида особисто вручив новоспеченим автовласникам ключі від машин.

Прочитати новину
02 грудня

На Закарпатті знайшли мертвого бездомного з травмами голови

В Ужгородському районі Закарпатської області 25 листопада було знайдено мертвим із травмою голови 42-річного чоловіка без постійного місця проживання та роботи.

Прочитати новину
02 грудня

УжНУ відвідав Посол Великобританії в Україні Роберт Лі Тернер

Роберт Лі Тернер, який обіймає посаду Посла Великобританії в Україні вже більше двох років, вперше відвідав Закарпаття та Ужгородський національний університет. Його зустріч зі студентами мала невимушений характер і називалась «Кар’єра дипломата».

Прочитати новину
02 грудня

Держводгосп України відзначив грамотами "своїх" бухгалтерів на Закарпатті

За значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу України нагороджено Почесною Грамотою Державного комітету України по водному господарству головного бухгалтера Берегівського міжрайонного управління водного господарства Василюк Наталію Петрівну.

Прочитати новину
02 грудня

В Україні завершується реєстрація на пробне тестування

10 грудня в Україні завершується реєстрація на пробне тестування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Прочитати новину
02 грудня

Інклюзивна освіта не повинна залишатися ексклюзивною

Третього грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Для фахівців, які опікуються питаннями повноцінної реалізації прав дітей з особливими потребами, він є приводом для того, аби привернути українську громадськість до інклюзивної освіти. Що вже зроблено для того, аби вона прижилася в загальноосвітніх школах, і що потрібно зробити, щоб діти з певними фізичними, розумовими та психологічними вадами мали змогу одержувати знання нарівні з іншими однолітками і відповідно стартувати у доросле життя та робити успішну кар’єру?

Прочитати новину
«1...41784179[4180]41814182...4380»