Новини суспільства

22 квітня

Василь Ільницький: "ФЕСТ" — єдина газета Закарпаття, якою не маніпулюють ані влада, ані політичні партії, ані місцеві олігархи..."

За кілька днів «ФЕСТу» виповниться 15 років. Як швидко летить час! А ще ніби зовсім недавно ми, сповнені надії і віри, розробляли схему цього, без сумніву, «важковаговика» закарпатської преси. Про 15-річний ювілей газети та й про крайову журналістику загалом ми розмовляли з головним редактором "Срібної Землі-ФЕСТ"Василем Ільницьким..

Прочитати новину
21 квітня

В УУБА-КаУ вшанували 25-ті роковини Чорнобильської трагедії

20 квітня з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви у Свято-Миколаївському актовому залі Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина відбулися студентські наукові читання, присвяченні 25-м роковинам техногенної аварії та трагедії на Чорнобильській АЕС.

Прочитати новину
21 квітня

Вихідні на Закарпатті — ціни та маршрути

Журналісти «Коло» продовжують спецпроект «Де відпочити на святкові вихідні». Сьогодні поговоримо про поїздку до Закарпаття.

Прочитати новину
21 квітня

У Москві бомж виграв у лотерею 700 тисяч рублів

62-річний Юрій купив лотерейний квиток на останні гроші. І саме цей квиток виявився виграшним. Він приніс бездомному 700 тисяч рублів.

Прочитати новину
21 квітня

Підсумки роботи органів прокуратури Закарпатської області за 3 місяці 2011 року

Вжиті органами прокуратури Закарпатської області наглядові та координаційні заходи сприяли активізації роботи правоохоронних органів щодо протидії окремим видам злочинів. Проте, криміногенна ситуація в області, у тому числі з огляду на кількість населення, залишається складною. За перший квартал загальна злочинність на території області зросла на понад 14%, перш за все за рахунок злочинів проти власності - крадіжок. Ріст злочинності спостерігається майже у всіх районах.

Прочитати новину
21 квітня

ЛИСТ закарпатки до Святішого Отця Бенедикта XVI

Вельмишановний Отче! Звертаюсь до Вас з проханням винайти спосіб і відзначити отця Мілана Шашіка на Закарпатті, який присвятив свої труди для добра Української Церкви та України в цілому. Він – гідно виконує Ваше високе доручення, щиро прославляючи Святу Церкву, та спільно з вірниками на кожній Літургії сердечно молиться за Ваше здоров’я і довголіття.

Прочитати новину
21 квітня

УжНУ проти ЗакДУ: В яких умовах живуть ужгородські студенти? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Днями в обласному центрі Закарпаття відбувся студентський мітинг. Представники УжНУ привертали увагу влади до побутових незручностей, з якими пов’язане життя у гуртожитках найбільшого навчального закладу краю.

Прочитати новину
21 квітня

В Ужгороді триває робота над пам’ятником Св. Яну Непомуцькому (ВІДЕО, ФОТО)

Робота над скульптурою покровителя млинів, мостів та рибалок перебуває на завершальній стадії. Як повідомлялося раніше, презентувати пам’ятник автори будуть на Великдень, щоправда повністю завершити монтаж зможуть до п’ятнадцятого травня.

Прочитати новину
21 квітня

Ужгородські водники зариблювали гірські потічки струмковою фореллю (ФОТО)

Ужгородське управління водного господарства разом з Закарпатдержрибоохороною прийняли участь у акції зариблення гірських потоків мальком струмкової форелі. Також участь в даній акції прийняли представники екологічної інспекції, керівники органів місцевого самоврядування, члени громадських організацій, рибалки.

Прочитати новину
21 квітня

Весняна толока у прикордонному Чопі пройшла успішно (ФОТО)

У закарпатському м.Чоп завершився місячник з благоустрою. Активну участь у втіленні в житя запланованого взяли організації, підприємства, установи, депутати міської та обласної рад, громадські організації, будинкові комітети. Майже кожен громадянин вніс у спільну справу свій внесок.

Прочитати новину
«1...41784179[4180]41814182...4658»