Новини суспільства

24 лютого

Стала відомою вартість Galaxy S9

841 євро

Прочитати новину
24 лютого

На Закарпатті сталось 3 аварії

Патрульні зупинили 4 водіїв, які керували транспортом напідпитку

Прочитати новину
24 лютого

Про надання населенню Закарпатської області субсидій у січні 2018 року

У січні 2018року кількість домогосподарств, які отримували субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, склала 123,1 тис., що становить 34,7% від загальної кількості домогосподарств області

Прочитати новину
23 лютого

3 ДТП стались на Закарпатті

На трасі Київ-Чоп

Прочитати новину
23 лютого

Шо цікавого відбудеться на Закарпатті цими вихідними

Що, де, коли на Закарпатті (24 - 25 лютого)

Прочитати новину
23 лютого

У школах Перечина також продовжили карантин

Шановні батьки! Карантин в навчальних закладах громади продовжується!

Прочитати новину
23 лютого

У Мукачеві рясно квітнуть первоцвіти (фотофакт)

У мікрорайоні Росвигово

Прочитати новину
23 лютого

У Берегові всі школи закрили на карантин

У зв'язку з ростом захворюваності сьогодні спеціальна комісія прийняла рішення закрити усі школи на карантин.

Прочитати новину
23 лютого

«Сезон» пожеж сухої рослинності розпочато. Рятувальники закликають не палити сухостій

Лютнева погода ще не радувала нас особливим теплом та сонечком, однак. не дивлячись на це, закарпатські вогнеборці вже неодноразово виїздили на гасіння пожеж сухої трави, чагарників та сміття.

Прочитати новину
23 лютого

В Ужгороді продовжили карантин

Ще на тиждень

Прочитати новину
«[1]23...4605»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!