Новини суспільства

10 грудня

В мережі показали ужгородського маршрутчика, який порушив ПДР

На повороті з Гагаріна до Краснодонців

Прочитати новину
10 грудня

У Стокгольмі вручать Нобелівські нагороди

Церемонія вручення їй премії миру розпочнеться о 14:00 за київським часом

Прочитати новину
10 грудня

Україна займає 131 місце в світі за індексом корупції

За даними ООН щорічний обсяг хабарів у світі оцінюється в $1 трлн

Прочитати новину
09 грудня

Аналіз ДТП з потерпілими в місті Ужгороді

Пам'ятайте, що учаниками дорожнього руху є не тільки водії, а і пішоходи.

Прочитати новину
09 грудня

16 днів проти насильства на Закарпатті

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Прочитати новину
09 грудня

В Ужгороді затопило вулицю: автівки опинилися у водяній пастці (ФОТОФАКТ)

Рясний дощ вкотре перетворив обласний центр Закарпаття на Венецію.

Прочитати новину
09 грудня

В Ужгороді відкрилася виставка сучасного закарпатського мистецтва «Прощавай, Слово!..»

7 грудня 2017 в ужгородському культурно-історичному центрі «Совине гніздо» відкрилася виставка сучасного закарпатського мистецтва «Прощавай, Слово!..»

Прочитати новину
09 грудня

У Карпатах зніматимуть українську версію фільму «Сам удома»

Вже з початку січня

Прочитати новину
09 грудня

5 ДТП сталось на Закарпатті

3 із яких - в Ужгороді

Прочитати новину
09 грудня

Сусідські "олені" руйнують майно ужгородки (фотофакт)

Шкодять паркан...

Прочитати новину
«[1]23...4542»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!