Новини суспільства

22 квітня

На Закарпатті ледь не переїхали дівчину, яка через алкоголь «відключилася» посеред дороги (фото, відео)

Інцидент стався близько 23:40 на вулиці Гагаріна в обласному центрі Закарпаття.

Прочитати новину
22 квітня

В Ужгороді на кордоні зі Словаччиною знову величезні затори (фотофакт)

У черзі водії проводять майже весь день

Прочитати новину
21 квітня

НСЖУ вимагає цього року провести парламентські слухання з безпеки журналістів

У 2017 році було зафіксовано 90 випадків фізичної агресії проти журналістів

Прочитати новину
21 квітня

Історія створення першої пожежної частини в Мукачеві

Початок: 2 листопада 1840 року

Прочитати новину
21 квітня

На Закарпатті видали нову книгу про Національний природний парк «Синевир»

Науково-популярне видання«Національний природний парк «Синевир: становлення і розвиток»

Прочитати новину
21 квітня

Куди піти на вихідних на Закарпатті

21 - 22 квітня

Прочитати новину
20 квітня

Під час перевірок рятувальники також вчать підростаюче покоління безпеки життєдіяльності

19 квітня, під час проведення позапланової перевірки Пилипецької спеціалізованої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів, працівники Міжгірського райвідділу провели інструктажі з працівниками та школярами навчального закладу щодо дотримання правил і вимог пожежної та техногенної безпеки.

Прочитати новину
20 квітня

Дні цивільного захисту впевнено крокують Закарпаттям

У навчальних закладах Виноградівського району стартували Дні цивільного захисту.

Прочитати новину
20 квітня

Фотоархів: Ясіня на міжвоєнних листівках

Старовинні світлини

Прочитати новину
20 квітня

У закарпатських піротехніків «гаряча пора»

Вчора, 19 квітня під час проведення спільних дій із представниками Служби безпеки України у Закарпатській області піротехніками ДСНС було вилучено та знищено 3 артилерійські снаряди калібром 152 мм та 76 мм.

Прочитати новину
«[1]23...4660»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!