Новини суспільства

19 лютого

У школах закарпатського Чопа оголошено тижневий карантин

Із метою попередження збільшення кількості хворих на ГРВІ і грип серед населення Чопа та низькою відвідуваністю дітей в закладах освіти призупиняється навчально-виховний процес у загальноосвітніх школах міста з 20 лютого по 26 лютого включно.

Прочитати новину
19 лютого

2 ДТП стались на Закарпатті

1 - в Ужгороді

Прочитати новину
19 лютого

Рятувальники навчали мешканців села Неліпино правилам пожежної безпеки (фото)

19 лютого представники Свалявського районного відділу Управління ДСНС відвідали село Неліпино, де мешкає більше трьох тисяч осіб. Фахівці ДСНС, передусім, зосередили свою увагу на родинах так званої «групи ризику»: багатодітні родини, самотні люди похилого віку та соціально неблагонадійні громадяни

Прочитати новину
19 лютого

В Ужгороді сьогодні на площі Петефі не буде води

Адміністрація КП "Водоканал м. Ужгород" повідомляє, що працівники підприємства проводять аварійно-відновлювальні роботи на площі Шандора Петефі.

Прочитати новину
19 лютого

Польські заробітки лишають Україну без робочих рук - Bloomberg

Прочитати новину
19 лютого

Про запобігання виникненню пожеж у оселі розповідали іршавські рятувальники

19 лютого рятувальники спільно з представники сільської ради та газового господарства провели пожежно-профілактичне відпрацювання у селі Ільниця, що у Іршавському районі.

Прочитати новину
19 лютого

Щодо змін у порядку виїзду за кордон громадян України, які не досягли 16-річного віку

Чопський прикордонний загін інформує, що 06.02.2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Прочитати новину
19 лютого

Кількість хворих на гострі респіраторні інфекції у Закарпатті збільшилася на 9%

Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в Закарпатській області за 7 тиждень

Прочитати новину
19 лютого

Безвісти зниклого закарпатця знайшли у колишньої дружини

Його не було три дні

Прочитати новину
19 лютого

Сьогодні частина Ужгорода буде знеструмлена

До самого вечора

Прочитати новину
«[1]23...4601»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!