Новини суспільства

28 червня

В Ужгороді - затори

Про це пише видання Голос Карпат.

Прочитати новину
28 червня

Хакерська атака на корпоративні мережі припиналася

Повідомляють в Кабміні.

Прочитати новину
28 червня

28 червня - День Конституції України

День Конституції України відзначається щорічно 28 червня і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни, передає УНН.

Прочитати новину
28 червня

Депутати сільсої ради на Хустщині підозрюють у незаконному виготовленні алкогольних напоїв

Про це повідомляють на фейсбук сторінці Закарпатської обласної прокуратури.

Прочитати новину
27 червня

Через кібератаку ускладнено роботу ужгородських супермаркетів (фотофакт)

Термінали Приватбанку не працюють

Прочитати новину
27 червня

Вірус "Петя". Як вберегтися від кібер-атаки

В Україні відбувається безпрецедентна кібер-атака, яка вже призвела до збоїв в роботі Київенерго, Ощадбанку, "Нової Пошти", "Укртелекому", супермаркетів та інших компаній.

Прочитати новину
27 червня

Завтра в Ужгороді український режисер Дмитро Мойсеєв презентує свою нову стрічку

Вхід вільний.

Прочитати новину
27 червня

Між Закарпаттям і Львовом знову курсують веловагони

Веловагони знову курсують із міста Лева на Закарпаття.

Прочитати новину
27 червня

На Тячівщині дівчина з багатодітної сім'ї стала одним з лідерів ЗНО

За результатами ЗНО високі результати продемонстрували лише кілька випускників Тячівщини.

Прочитати новину
27 червня

Завтра в Ужгороді на Театральній - виступ духового оркестру Нацполіції

З Днем Конституції ужгородців та гостей міста вітатиме духовий оркестр Нацполіції

Прочитати новину
«[1]23...4385»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!