Новини суспільства

25 лютого

4 ДТП сталось на Закарпатті

3 із яких - в Ужгороді

Прочитати новину
25 лютого

Малий Уж впадає в млин (архівні фото)

Нічого не збереглось до нині...

Прочитати новину
25 лютого

100 років тому Тризуб затвердили державним гербом УНР

Прочитати новину
25 лютого

Сьогодні 147 років з дня народження Лесі Українки

Прочитати новину
25 лютого

Через погіршення погодних умов в Ужгороді відкриють стаціонарні пункти обігріву

Сьогодні, 25 лютого, в Ужгородській міській раді під головуванням заступника міського голови Василя Гомоная провели термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Прочитати новину
25 лютого

Ужгородці скаржаться на відсутність води в одному з районів міста

Користувачі мережі Фейсбук повідомляють про те, що на кількох вулицях міста перебої з водопостачанням.

Прочитати новину
25 лютого

Горянська ротонда не має аналогів у Європі (фото)

Шедевр архітектури - найстаріший культовий об'єкт Закарпаття

Прочитати новину
25 лютого

Втрачений Ужгород: як у місті відкрили першу в Європі ромську школу (Фото)

У 2016-му, коли ця школа відзначала своє 90-річчя, про неї писали багато, але разом з тим і мало, бо кількома реченнями неможливо передати усю ту гордість, з якою місто у 1926-му році відкривало першу в Європі школу для ромів, а ще той ажіотаж, який зчинили навколо цієї події усі місцеві, чехословацькі та угорські газети.

Прочитати новину
25 лютого

Історія Ужгорода: функціоналістський будинок Др. Саламона (фото)

Спроектований Яном Ґілларом (чеськ. Jan Gillar) та зведений у 1938 році.

Прочитати новину
24 лютого

Стала відомою вартість Galaxy S9

841 євро

Прочитати новину
«[1]23...4606»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!