Новини суспільства

30 квітня

Новітні технології можуть призвести до деградації людини

Вважає Стівен Хокінг

Прочитати новину
30 квітня

Помер український поет Борис Олійник

30 квітня о 11 годині 45 хвилин на 82-му році життя після важкої і тривалої хвороби помер легендарний український поет Борис Олійник

Прочитати новину
30 квітня

Вчора в Ужгороді можна було пройти комплексне медичне обстеження (ФОТО)

В рамках акції

Прочитати новину
29 квітня

Втрачений Ужгород: грецька церква

Ужгород був багатонаціональним у всі часи.

Прочитати новину
29 квітня

Закарпатський фермер розводить екзотичних птахів

Тварини, що оточують нас, є часткою невидимого зв’язку з природою допомагають відійти від щоденної суєти та стресів.

Прочитати новину
29 квітня

Ужгород крізь рожеві окуляри: сакури, магнолії, райські яблучка

Ужгород розквітає ніжними барвами і в місто починають приїжджати туристи.

Прочитати новину
29 квітня

Як кияни дегустували закарпатські страви: рокот-крумплі, пікниця, сири, вина

Щоб відчути Закарпаття по-справжньому, треба його вкусити. В буквальному сенсі цього слова.

Прочитати новину
29 квітня

Як поїхати з Ужгорода до Праги за 400 гривень і безкоштовно пообідати у Відні

Маючи всього 200 євро

Прочитати новину
29 квітня

А ви бачили хвостату мешканку Ужгородського ботсаду?

Ужгородський ботанічний сад – це не лише флора, а ще й багата фауна, яка ховається у сотнях видів рослин

Прочитати новину
29 квітня

В Ужгороді грабіжник напав на 21-річного чоловіка

Побив та пограбував його

Прочитати новину
«[1]23...4333»


   Новини суспільства в Закарпатській області

Суспільство, що не кажи, річ складна. Чим більше ми починаємо заглиблюватися в його сучасні надра, тим гірше ми їх розуміємо. Сьогодні внутрішня структура суспільства стає дедалі складнішою, адже його розвиток настільки стрімкий, що ми просто не встигаємо за ним встежити. Релігія, наука, ділові та побутові відносини між людьми – все це дуже впливає на зміни, що постійно відбуваються у соціумі. На зміну одним уподобанням людства одразу ж приходять інші, зовсім не схожі на своїх попередників, тому нам часом буває дуже важко прийняти їх, особливо, якщо мова йде про такі речі, які здаються нам «дикими». Але все це життя, а воно повне сюрпризів, тому нічого дивного в тому, що зі звиканням до них виникають труднощі, немає. Та й далеко не всі новини суспільства, що відбуваються практично кожного дня, відомі широкій публіці. Саме тому ми і створили цей розділ, аби зробити таємниці  сучасного розвитку суспільних відносин відкритими для всіх.

В наші складні часи новини про суспільство охоплюють дуже багато різноманітних тем, де кожна цікавіше попередньої. Наші спеціалісти намагаються схопитися за всі важливі події, які просто не можуть бути не вартими вашої уваги. Світові є про що розповісти нам, і ми якнайшвидше публікуємо ті відомості для вас.Останнім часом прийнято вважати, що найцікавіші зміни суспільства відбуваються у країнах Європейського Союзу та Америки. Все через те, що наш, український соціум, кажуть, недорозвинений, у порівнянні з їхнім. Проте ця думка хибна, Україна та її люди розвиваються не менш стрімко. З нашим суспільством трапляються дуже захопливі речі, і ми з гордістю розкажемо вам про них.Наш розділ постійно і своєчасно поповнюється свіжими новинами суспільства, оглядами найцікавіших подій, що відбувалися за останній тиждень. Особливу увагу ми приділяємо тим «метаморфозам», що впливають на розвиток соціуму нашого рідного Закарпаття. Освіта, народжуваність, діяльність різноманітних спілок, література, музика, мистецтво, наука, дозвілля та багато іншого чекає на вас на сторінках нашого сайту.Наші дослідження охоплюють всю Закарпатську область без будь-яких виключень. Мукачеве, Рахів, Виноградів, Хуст, Свалява, Берегове, а також інші міста, поселення і села - всі вони є важливими складовими суспільного розвитку Закарпаття. Нажаль, його супроводжують не тільки постійні прогресивні явища, але й зворотні, тому ми зупинимося і на них. Правда – це те, що дійсно потрібно людям. Без гіперболізації та применшень. Читайте, дізнавайтеся, пориньте у світ найцікавішої інформації разом з нами!