Надзвичайні новини

14 грудня

Третина всіх існуючих вірусів створена в 2010 році

34% коли-небудь створених загроз з'явилося за останні десять місяців. З січня по листопад 2010 року хакерами було створено 20 мільйонів нових зразків.

Прочитати новину
14 грудня

МОЗ виділило 100 тис. грн. на закупівлю дезінфекційних засобів у підтоплених районах Закарпаття

На закупівлю дезінфекційних засобів у підтоплених районах Закарпаття МОЗ виділило 100 тис. грн. Про це розповів в.о. директора департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду міністерства Антон Парусов.

Прочитати новину
14 грудня

39-річний закарпатець пропав без вісті, вийшовши купити свічки

На Закарпатті у Міжгірський райвідділ міліції звернулась із заявою мешканка с.Розтоки, яка повідомила про те, що її 39-річний чоловік пiшов у магазин, щоб купити свiчки, i не повернувся додому. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група.

Прочитати новину
14 грудня

Метеорити з сузір'я Близнюків атакують Землю вже найближчої доби!

Найближчої ночі у жителів Землі, у тому числі й України, буде можливість спостерігати незвичайне видовище - масове падіння метеоритів.

Прочитати новину
14 грудня

Закарпатські санепідеміологи заборонили пити джерельну воду

Через повінь понад дві тисячі криниць стали отруйними.

Прочитати новину
14 грудня

У Мукачеві провели "роботу" з перевізниками через зіткнення локомотиву з автобусом

З суб’єктами підприємницької діяльності – перевізниками міста, що здійснюють пасажирські перевезення загального користування в Мукачеві, проведено нараду у зв’язку із зіткненням локомотиву з пасажирським автобусом, що сталося 12.10.2010 року на залізничному переїзді перегону «Нікополь-Марганець» Придніпровської залізничної дороги, яке призвело до численних людських жертв та на виконання окремого доручення на предмет безпеки перевезень на маршрутах міста, що пролягають через залізничні переїзди.

Прочитати новину
14 грудня

На Закарпатті можливе продовження повені?

МНСники не відкидають імовірності виникнення нових повеней. В горах випав сніг, а в низинах замерзла вода. При найменшому потеплінні крига розтане, вода в річках підніметься до трьох метрів і регіон знову затопить...

Прочитати новину
14 грудня

В Польше полицейский оштрафовал самого себя, чтобы ...выполнить норму!

В Польше милиционеру пришлось выписать самому себе шраф, чтобы выполнить дневную норму, предусмотренную руководством.

Прочитати новину
14 грудня

На Закарпатті зареєстровано 6652 випадки захворювання на грип та ГРВІ, з них 71,5% — діти до 17 років

За останній тиждень рівень захворюваності на ГРВІ на Закарпатті сягнув 53,9 на 10 тис. населення, що є нижчим на 1,5% епідемічного порогу. За тиждень зареєстровано 6652 випадки захворювання на грип та ГРВІ, з них 71,5% діти до 17 років. Як повідомила 13 грудняі на прес-конференції в Ужгороді завідувачка епідвідділу Закарпатської обласної СЕС Світлана Оберемко, поширення захворювання на території області нерівномірне.

Прочитати новину
14 грудня

Ужгородський прокурор опротестував рішення міськради про приватний статус земельної ділянки в охоронній зоні аеропорту

В Ужгородську міську раду надійшов протест прокурора міста Івана Штефанюка на рішення Ужгородської міської ради від 13.02.09 №996 «Про надання, відмову в наданні та приватизацію земельних ділянок» у частині, в якій громадянину Якову Бутязі надано у приватну власність земельну ділянку площею 0,078 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у районі вулиці Собранецької, 147 позиція 63.

Прочитати новину
«1...23522353[2354]23552356...2444»