Надзвичайні новини

16 лютого

Близько 1% медикаментів на європейському ринку є підробками

Європейський парламент під час пленарного засідання у Страсбурзі ухвалив законодавство щодо безпеки медикаментів, яке має на меті підвищити стандарти безпеки та гарантувати ідентичність ліків, що реалізуються на європейському ринку.

Прочитати новину
16 лютого

В Ужгороді "швидка" доправила в лікарню непритомну жінку з сильним переохолодженням

Несподівані лютневі морози боляче б’ють по соціально незахищених верствах суспільства. Так, цього тижня у міську лікарню обласного центру Закарпаття міста Ужгорода "швидка" доставила з вулиці Загорської непритомну жінку віком близько 60 років.

Прочитати новину
16 лютого

З ожеледицею можна боротися не тільки сіллю

У четвер, 17 лютого, о 15.30 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане застосування нових технологій у боротьбі з ожеледицею та іншими природними явищами, які можуть допомогти б у роботі комунальників та зменшити шкідливий вплив на здоров’я мешканців міст.

Прочитати новину
16 лютого

В Україні визначено зони ризику щодо поширення АЧС — Держветслужба

Сім регіонів України, в тому числі й Крим, є небезпечними зонами поширення африканської чуми свиней (АЧС). У зв'язку із цим рекомендується відповідальним обласним службам визначити місця забою свиней на випадок занесення збудника хвороби, а також для профілактики прищепити все поголів'я цих тварин, ліквідувати місця стихійної торгівлі м'ясом тощо.

Прочитати новину
16 лютого

У Австралії знову вирує негода (ВІДЕО)

Циклон "Карлос" несе країні страшні збитки.

Прочитати новину
16 лютого

У школах Закарпаття учні "сидять в інтернеті" на порносайтах

Проведеними органами прокуратури Закарпатської області перевірками виявлено порушення вимог законодавства, спрямованого на запобігання поширення продукції, яка негативно впливає на формування свідомості підлітків.

Прочитати новину
16 лютого

Україна і США співробітничатимуть у сфері протидії ВІЛ/СНІД

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко підписав угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом США про співробітництво у сфері протидії ВІЛ/СНІД у 2011-2015 рр.

Прочитати новину
16 лютого

На Закарпатті 27-річному сезонному робітнику спалили будинок

Ввечері 15-го лютого жителі села Тячівські Лази (Закарпаття) на гарячому спіймали хлопця, що підпалив житловий будинок їхнього односільчанина.

Прочитати новину
16 лютого

На Закарпатті показник захворюваності на ГРВІ склав 41,4 на 10 тис. населення

Це на 37,7% нижче епідпорогу (66,5 на 10 тис.).

Прочитати новину
16 лютого

ООН: У 2010 році були убиті 44 журналісти

2010 року було убито, щонайменше, 44 журналісти. Ще 145 представників ЗМІ було заарештовано. Про це йдеться в щорічній доповіді Комітету із захисту журналістів, представленому в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Прочитати новину
«1...22652266[2267]22682269...2418»