Надзвичайні новини

15 листопада

Цьогоріч на Закарпатті на знешкодження отруйних ХЗЗР виділено 2 млн. грн.

Нині у Закарпатській області вирішуються екологічні проблеми, що роками були актуальними для регіону, зокрема, проблема поводження з непридатними до використання пестицидами. Протягом 2007-2009 років з території області на знешкодження було вивезено 213,771 тонн непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин.

Прочитати новину
15 листопада

Велика вода загрожує ще багатьом населеним пунктам Закарпаття

У цивілізованих країнах варто чи ні страхувати будинок від стихії навіть не обговорюють. У нас же, кажуть експерти, людина про страховку ще 10 разів подумає. Як показує досвід, Закарпаттю серед можливих природних лих найчастіше грозить паводок. Наскільки ми захищені від води і чи можна сподіватись, що, в разі чого, збитки нам компенсує страхова компанія?

Прочитати новину
15 листопада

В соседней Венгрии после экокатастрофы в больницах находятся еще 9 пострадавших

В венгерских больницах находится еще 9 пострадавших, которые получили травмы и химические ожоги в результате экологической катастрофы, произошедшей 4 октября возле города Айка. По информации Государственного ведомства по охране здоровья (ANTSZ), в целом после катастрофы предоставлена медицинская помощь 302 пострадавшим.

Прочитати новину
15 листопада

В Украине участились случаи отравления детей игрушками

Если до кризиса дешевые китайские игрушки валом продавались в основном на стихийных рынках, то сегодня некачественный товар можно найти даже в дорогих детских магазинах. Ведь на игрушки с зазывающими ценниками всегда найдется покупатель. Но, увы, вскоре любимая кукла может стать причиной отравления ребенка.

Прочитати новину
14 листопада

На Закарпатті "зустрілися" мотоцикл із автівкою, юний мотоцикліст у реанімації

В Ужгороді на перехресті вулиць Гагаріна і Краснодонців сталася аварія – автомобіль марки ГАЗ зіткнувся з мотоциклом.

Прочитати новину
12 листопада

П'ятеро українців відбилися від піратів

Пірати в Індійському океані біля узбережжя Сомалі в четвер, 11 листопада, намагалися захопити судно ВПС Orinoco, на борту якого перебували 5 українців, повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

Прочитати новину
12 листопада

На Виноградівщині після сварки з дружиною чоловік встромив собі у живіт ножа

На Закарпатті у Виноградівську районну лікарню з діагнозом "проникаюче ножове поранення черевної порожнини" карета швидкої допомоги доставила жителя райцентру.

Прочитати новину
12 листопада

На Закарпатті грипп поки що не діагностовано

У зв'язку з подальшим сезонним поширенням захворюваності респіраторно - вірусною групою інфекцій серед населення області, щоденним зростанням показників госпіталізації та з метою недопущення занесення в медичні заклади захворювань грипом та ГРВІ з 15 листопада в лікувально-профілактичних закладах області вводяться обмежувально - карантинні заходи.

Прочитати новину
12 листопада

На Закарпатті з початку року 701 пожежа нанесла збитків на 7 млн. 90 тис. грн.

За минулу добу на території Закарпаття сталася 1 пожежа, збитки від якої склали 3 тисячі гривень. Зафіксовано 1 хибний виклик підрозділів пожежно-рятувальної служби. Сьогодні найбільш складна оперативна обстановка на Ужгородщині, Мукачівщині та Міжгірщині, де виникло 60 відсотків всіх обласних загорань минулого тижня.

Прочитати новину
12 листопада

Закарпатью прогнозируют "большую воду"

В течение последних трех дней в Закарпатской области не прекращаются дожди. Синоптики считают, что вследствие затяжных ливней возможны подтопления сельскохозяйственных территорий.

Прочитати новину
«1...22342235[2236]22372238...2301»