Надзвичайні новини

13 грудня

Паводок 7-10 завдав інфраструктурі Закарпаття збитків на 61 млн. грн.

У понеділок, 13 грудня, під головуванням першого заступника очільника області Івана Бушка відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні також були присутні начальники профільних управлінь, представники постраждалих районів. Також на засідання був запрошений директор Департаменту цивільного захисту МНС України Василь Квашук.

Прочитати новину
13 грудня

В Британии люди снова умирают от свиного гриппа!

С сентября 2010 года и до сегодняшнего дня десять человек умерли в Великобритании от вируса H1N1, известного в мире как свиной грипп. Летальные исходы зафиксированы у людей в возрасте до 65 лет. Только в течение прошлой недели из 89 случаев заболевания гриппом 18 оказались свиным гриппом.

Прочитати новину
13 грудня

Керівники Закарпаття зустрінуться з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

У вівторок, 14 грудня, у малому залі Закарпатської облдержадміністрації (2 поверх) з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській відбудеться зустріч керівників області з активом обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Прочитати новину
13 грудня

Водогосподарська обстановка Закарпатської області станом на 9 годину 13 грудня

Інформація про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку в Закарпатській області станом на 9 годину 13 грудня 2010 року

Прочитати новину
13 грудня

Чехія і Словаччина борються зі снігопадом і ожеледицею

Останніми днями в обох країнах істотно знизилася температура.

Прочитати новину
13 грудня

В Ужгороді поговорять про водні проблеми на Закарпатті та у сусідній Словаччині

У вівторок, 14 грудня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане „Захист міст та сіл Закарпаття від повеней, засух, інших кліматичних змін». Йтиметься про водні проблеми на Закарпатті та у сусідній Словаччині, а також про можливості запобігання повеням, засухам та кліматичним змінам у лісових угіддях, у сільгоспугіддях, у межах населених пунктів.

Прочитати новину
13 грудня

МНС: Ситуація у підтоплених районах Закарпаття під контролем

Станом на 7:00 понеділка в 11 районах Закарпатської області (Берегівський, Виноградівський, Воловецький, Іршавський, Міжгірський, Мукачівський, Перечинський, Рахівський, Свалявський, Тячівський та Хустський), які були підтоплені тало-дощовою повінню, ситуація стабільна, контрольована.

Прочитати новину
13 грудня

Закарпаття затоплюватиме, доки не перестануть вирубувати ліси

Фахівці стверджують, що всі сили і кошти, спрямовані на боротьбу зі стихією – даремні. Закарпаття затоплюватиме, доки не перестануть вирубувати ліси, а це нереально.

Прочитати новину
13 грудня

Сергій Федака, Ужгород (Закарпаття): "Чомусь кожна чергова повінь застає усіх зненацька..."

Головне, чим увійде 2010 рік в історію Закарпаття – таки нинішня зимова повінь. Коли ще в листопаді випав перший сніжок, здавалося, що пронесло, що цього року область омине велика вода, яка вже стала у нас регулярною. Але ні. Маємо рідкісну, але від того не менш руйнівну зимову повінь, до якої ми, як завжди, виявилися неготовими.

Прочитати новину
13 грудня

Ромський табір у Мукачеві стихія перетворила на суцільне болото (фото)

Від паводку постраждала значна частина населення Закарпаття – зруйновані дороги, затоплені домівки, пошкоджені дамби – це наслідки грудневої негоди. Та є поселення в краї де дороги, будівлі давно перебувають у занедбаному стані і паводок тільки погіршив становище людей.

Прочитати новину
«1...20132014[2015]20162017...2103»