Економічні новини

11 серпня

На Закарпатті діючі підприємства заборгували працівникам 9 млн. грн.

За словами голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, який прокоментував ситуацію з погашенням заборгованостей із виплат зарплат закарпатцям, 7 із 16 мільйонів гривень – це борги підприємств-банкрутів. 9 мільйонів гривень – заборгованість чинних підприємств.

Прочитати новину
10 серпня

Населення Закарпаття за електроенергію розрахувалося на 65,9 відсотка

Рівень оплати населенням за житлово-комунальні послуги у 2010 році становить 99,7%, однак рівень розрахунків теплопостачальних підприємств залишається незадовільним, заявив перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв на розширеній селекторній нараді з керівниками обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міськадміністрацій та Ради Міністрів Криму.

Прочитати новину
10 серпня

Закарпаття по соціально-економічному розвитку займає 1-3 місця у державі

У загальнодержавній комплексній оцінці соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя цього року наша область зайняла 9 місце (проти 21-го у І кварталі цього року і 13 – у січні-червні 2009-го).

Прочитати новину
10 серпня

В Украине из-за жары потребление электроэнергии возросло на 25%

В связи с экстремально высокими температурами в Украине потребление электроэнергии возросло на 25%, сообщил первый вице-премьер министр Андрей Клюев в ходе расширенного селекторного совещания с руководителями областных госадминистраций.

Прочитати новину
10 серпня

Сергей Тигипко готов отвечать за непопулярные реформы

Вице-премьер-министр по экономическим вопросам Сергей Тигипко готов взять на себя ответственность за проведение непопулярных реформ. Об этом политик заявил сегодня на брифинге.

Прочитати новину
10 серпня

Через спеку в Україні та Росії в Європі зростають ціни

Через посуху в Росії й Україні європейські ціни на ячмінь зросли вдвічі за півтора місяці. Подорожчання ячменю, який є однією з основних фуражних культур, призведе до збільшення вартості птиці і м'яса у Європі.

Прочитати новину
10 серпня

Державні пріоритети земельного ринку України

Під головуванням керівника Державного комітету України із земельних ресурсів Олега Кулініча відбулося перше засідання робочої підгрупи "Земельна реформа", яка входить до складу міжвідомчої робочої групи "Розвиток сільського господарства й земельна Реформа", створеної за дорученням Президента.

Прочитати новину
10 серпня

На Закарпатті подешевшали продукти харчування та побутова техніка

Індекс споживчих цін (інфляції) по області у липні 2010р. порівняно з червнем склав 99,6%, по країні – 99,8%, за січень-липень п.р. порівняно з груднем минулого року відповідно – 102,8% та 103,1%.

Прочитати новину
10 серпня

Карпатський регіон володіє найбагатшими в Україні лісовими ресурсами

Силіконова долина, як потужний осередок комп’ютерної техніки й інформаційних технологій, Голлівуд, як центр кіновиробництва, сконцентрована аерокосмічна промисловість у Московській області – усе це приклади найбільш успішних у світовій економіці кластерів.

Прочитати новину
10 серпня

В Ужгороді за "круглим столом" обговорили новий проект Податкового кодексу України

Все ще триває обговорення урядового проекту Податкового кодексу України. Обговорення доленосного документу, сприяє об’єднанню усіх верств населення. Фінансисти, податківці, депутати та підприємці Ужгорода зустрілися за круглим столом у міській раді, для того аби внести свої зауваження та пропозиції, щодо того чи іншого пункту цього документу.

Прочитати новину
«1...806807[808]809810811»