Економічні новини

14 серпня

Лукашенко предложил России менять газ на картофель

Президент Белоруссии Александр Лукашенко предложил России менять углеводородное сырье на продовольственные товары. Об этом сообщает ИТАР-ТАСС. По словам Лукашенко, необходимо помочь пострадавшим от засухи российским регионам. "Надо помочь нашим друзьям в России, они платят, у них достаточно нефти, газа, и мы готовы менять", - заявил он.

Прочитати новину
13 серпня

Закарпатські підприємці взяли участь у обговоренні проекту Податкового кодексу у Львові

12 серпня 2010 року у Львівському палаці культури залізничників відбулися Регіональні громадські обговорення проекту Податкового кодексу України за участі представників Міністерства фінансів України, ДПА України, митної служби України, місцевих органів влади, бізнесових кіл, об’єднань профспілок, громадських організацій, народних депутатів, науковців, а також підприємців Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Львівської областей.

Прочитати новину
13 серпня

За сутки наличный евро потерял 10 копеек

На наличном рынке евро стремительно дешевеет.

Прочитати новину
13 серпня

Закарпатське вівчарство відроджуватиме інвестор із Києва

На черговій нараді-зустрічі з депутатами та активом с. Лубня, яку проводив перший заступник голови Великоберезнянської райдержадміністрації Василь Кірик, інвестор із Києва Володимир Смоляр підтвердив наміри розпочати вівчарську справу саме в цьому гірському селі.

Прочитати новину
13 серпня

Уряд виділив 10 млн. грн. для врятування Солотвинського солерудника

Кабінет Міністрів України виділив 10 млн грн. для ліквідації критичної ситуації на державному підприємстві «Солотвинський солерудник».

Прочитати новину
13 серпня

Чопська митниця: Новий Податковий кодекс передбачає спрощення митних процедур

Про це йшлося під час засідання «круглого столу», який проходив в рамках кампанії всенародного обговорення проекту Податкового кодексу України в приміщенні Мукачівської районної державній адміністрації. У засіданні прийняли участь представники влади краю, податківці, керівники Чопської, Ужгородської та Виноградівської митниць і представники бізнесу. Ініціатором заходу, метою якого було обговорення проекту змін, що стосуються зовнішньо-економічної діяльності держави, виступило керівництво Чопської митниці.

Прочитати новину
11 серпня

В первом полугодии денежные переводы в Украину выросли на 13%

Общая сумма денежных переводов в пользу физических лиц, которые поступили в Украину в январе-июне 2010 года через созданные нерезидентами международные системы перевода (МСП) составила $1,146 млрд (в эквиваленте), что на 13% больше, чем за аналогичный период прошлого года, сообщается на веб-сайте Национального банка Украины (НБУ).

Прочитати новину
11 серпня

Закарпатська "Укрпошта" надала населенню послуг на 75,5 млн. грн.

Підприємствами пошти та зв’язку за січень–червень 2010 р. надано послуг споживачам на 291,9 млн.грн., з них на 75,5 млн.грн. – населенню.

Прочитати новину
11 серпня

Марта Волощук: "Хотілося б, щоб новий Податковий кодекс був відвертим, чесним та щирим" (ВІДЕО)

17 червня 2010 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Податкового кодексу України, запропонований Кабінетом Міністрів України. Податковий кодекс України покликаний забезпечити стабільність податкової системи України. Однак фінансисти, політики та підприємці почали висловлювати численні коментарі до окремих пунктів доленосного документа.

Прочитати новину
11 серпня

На Закарпатті діючі підприємства заборгували працівникам 9 млн. грн.

За словами голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, який прокоментував ситуацію з погашенням заборгованостей із виплат зарплат закарпатцям, 7 із 16 мільйонів гривень – це борги підприємств-банкрутів. 9 мільйонів гривень – заборгованість чинних підприємств.

Прочитати новину
«1...805806[807]808809...811»