Економічні новини

13 серпня

Чопська митниця: Новий Податковий кодекс передбачає спрощення митних процедур

Про це йшлося під час засідання «круглого столу», який проходив в рамках кампанії всенародного обговорення проекту Податкового кодексу України в приміщенні Мукачівської районної державній адміністрації. У засіданні прийняли участь представники влади краю, податківці, керівники Чопської, Ужгородської та Виноградівської митниць і представники бізнесу. Ініціатором заходу, метою якого було обговорення проекту змін, що стосуються зовнішньо-економічної діяльності держави, виступило керівництво Чопської митниці.

Прочитати новину
11 серпня

В первом полугодии денежные переводы в Украину выросли на 13%

Общая сумма денежных переводов в пользу физических лиц, которые поступили в Украину в январе-июне 2010 года через созданные нерезидентами международные системы перевода (МСП) составила $1,146 млрд (в эквиваленте), что на 13% больше, чем за аналогичный период прошлого года, сообщается на веб-сайте Национального банка Украины (НБУ).

Прочитати новину
11 серпня

Закарпатська "Укрпошта" надала населенню послуг на 75,5 млн. грн.

Підприємствами пошти та зв’язку за січень–червень 2010 р. надано послуг споживачам на 291,9 млн.грн., з них на 75,5 млн.грн. – населенню.

Прочитати новину
11 серпня

Марта Волощук: "Хотілося б, щоб новий Податковий кодекс був відвертим, чесним та щирим" (ВІДЕО)

17 червня 2010 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Податкового кодексу України, запропонований Кабінетом Міністрів України. Податковий кодекс України покликаний забезпечити стабільність податкової системи України. Однак фінансисти, політики та підприємці почали висловлювати численні коментарі до окремих пунктів доленосного документа.

Прочитати новину
11 серпня

На Закарпатті діючі підприємства заборгували працівникам 9 млн. грн.

За словами голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, який прокоментував ситуацію з погашенням заборгованостей із виплат зарплат закарпатцям, 7 із 16 мільйонів гривень – це борги підприємств-банкрутів. 9 мільйонів гривень – заборгованість чинних підприємств.

Прочитати новину
10 серпня

Населення Закарпаття за електроенергію розрахувалося на 65,9 відсотка

Рівень оплати населенням за житлово-комунальні послуги у 2010 році становить 99,7%, однак рівень розрахунків теплопостачальних підприємств залишається незадовільним, заявив перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв на розширеній селекторній нараді з керівниками обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міськадміністрацій та Ради Міністрів Криму.

Прочитати новину
10 серпня

Закарпаття по соціально-економічному розвитку займає 1-3 місця у державі

У загальнодержавній комплексній оцінці соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя цього року наша область зайняла 9 місце (проти 21-го у І кварталі цього року і 13 – у січні-червні 2009-го).

Прочитати новину
10 серпня

В Украине из-за жары потребление электроэнергии возросло на 25%

В связи с экстремально высокими температурами в Украине потребление электроэнергии возросло на 25%, сообщил первый вице-премьер министр Андрей Клюев в ходе расширенного селекторного совещания с руководителями областных госадминистраций.

Прочитати новину
10 серпня

Сергей Тигипко готов отвечать за непопулярные реформы

Вице-премьер-министр по экономическим вопросам Сергей Тигипко готов взять на себя ответственность за проведение непопулярных реформ. Об этом политик заявил сегодня на брифинге.

Прочитати новину
10 серпня

Через спеку в Україні та Росії в Європі зростають ціни

Через посуху в Росії й Україні європейські ціни на ячмінь зросли вдвічі за півтора місяці. Подорожчання ячменю, який є однією з основних фуражних культур, призведе до збільшення вартості птиці і м'яса у Європі.

Прочитати новину
«1...801802[803]804805...807»