Економічні новини

22 вересня

Закарпатське ТОВ "Аденія" взялося за відродження в краї промисового свинарства

На закарпатській Мукачівщині за відродження промислового розвитку свинарства взялася комерційна структура.

Прочитати новину
20 вересня

Закарпаття претендує на європейські гранти з будівництва очисних споруд

Чергову зустріч з потенційними інвесторами провів у понеділок, 20 вересня, заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр. В ході перемовин з Святославом Гладишем, керівником компанії «Алвесткрим», йшлося про можливість залучення коштів Євросоюзу на будівництво та реконструкцію очисних споруд в нашому краї. Участь у нараді також взяли начальник управління житлово-комунального господарства Василь Романець, заступник Ужгородського міського голови Микола Адамовський та інші.

Прочитати новину
20 вересня

Про соціально-економічне становище Закарпаття за січень–серпень 2010 року

Промисловість. У серпні п.р. обсяги промислового виробництва в області зросли порівняно з серпнем минулого року у 1,6 раза. З початку року приріст промислового виробництва проти рівня аналогічного періоду минулого року склав 43,5%.

Прочитати новину
19 вересня

Российские железнодорожники начали сдавать напрокат электрички

Жители и гости Москвы теперь могут взять напрокат целую электричку. Новая услуга рассчитана преимущественно на корпоративные выезды за город — на пикники и т.п. Если целой электрички для размещения сотрудников фирмы слишком много, можно арендовать один или несколько вагонов в ней.

Прочитати новину
19 вересня

Курси валют НБУ на неділю і понеділок

На понеділок, 20 вересня, Національний банк України встановив такі курси гривні щодо іноземних валют. Долар США не змінився — 7,91 Євро втратив копійку — 10,34.

Прочитати новину
17 вересня

Золото перешагнуло отметку в 1280 долл за унцию

Цены на золото на мировом рынке продолжают расти. На торгах в Гонконге стоимость унции выросла до 1280,2 долл, обновив вчерашний рекорд – 1278 долл за унцию. Таким образом, с начала года золото подорожало уже более чем на 14%, передает lenta.ru.

Прочитати новину
17 вересня

Від’ємне сальдо підприємств Закарпаття за 7 місяців ц.р. склало 41,5 млн.грн.

Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування (сальдо) закарпатських підприємств щомісячного обліку за січень–липень 2010р. становив 41,5 млн.грн. збитку при 19,6 млн.грн. збитку за відповідний період минулого року.

Прочитати новину
17 вересня

Кабмин сегодня попытается утвердить Налоговый кодекс

Кабинет министров Украины сегодня, 17 сентября, на своем заседании рассмотрит проект Налогового кодекса. Об этом накануне заявил вице-премьер-министр Борис Колесников.

Прочитати новину
17 вересня

На Закарпатті податківці провели 1740 перевірок здійснення розрахункових операцій у сфері готівкового обігу

За січень-серпень 2010 року підрозділами контролю за розрахунковими операціями проведено 1740 перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового обігу, за результатами яких застосовано 9,8 млн.грн. штрафних санкцій, до бюджету вже надійшло 3,4 млн. грн.

Прочитати новину
16 вересня

Закарпаття у першій "трійці" регіонів за темпами промислового зростання

Найбільші темпи зростання промисловості в Україні показали три західноукраїнські області - Закарпатська, Волинська та Рівненська. Це випливає зі статистичного звіту Держкомстату України «Підсумки роботи промисловості України за січень - серпень 2010 року».

Прочитати новину
«1...801802[803]804805...820»