Економічні новини

26 вересня

Цены на одежду взлетят вверх во всем мире

Цены на одежду могут резко подскочить в ближайшее время. Эксперты бьют тревогу: в мире уже наметилась стабильная инфляция в хлопчатобумажной отрасли.

Прочитати новину
24 вересня

Закарпаття боргує за спожитий газ 9 мільйонів гривень

На Закарпатті має місце складна ситуація з розрахунками за спожитий газ – область боргує близько 9 млн. грн. Вирішувати питання треба до 15 жовтня, початку опалювального сезону. Лідерами серед боржників залишаються підприємства теплокомуненерго Ужгорода - 5 млн. грн. боргу, та Мукачева – 3,2 млн. грн.

Прочитати новину
24 вересня

Уряд схвалив проект закону “Про виробництво військової техніки”

У четвер 23 серпня, члени Урядового комітету з питань правової політики, національної безпеки, оборони, правоохоронної діяльності та роботи підприємств військово-промислового комплексу під головуванням віце-прем’єр-міністра України Володимира Сівковича схвалили проект Закону України «Про виробництво військової техніки».

Прочитати новину
24 вересня

Про традиційне господарювання в Карпатах з екологічних позицій

На погіршення природного середовища значно впливає господарська діяльність на природні екосистеми, а особливо людський фактор.

Прочитати новину
24 вересня

Цена мяса в Украине достигла максимума

Вследствие сильного подорожания в 2010 году зерна, которое используется в качестве корма для скота, во второй половине сентября цены на мясо в Украине достигли наивысшего уровня за последние 10 лет.

Прочитати новину
24 вересня

На Закарпатті існує розбіжність в обліку земель, які використовує Міноборони

Ефективність використання земель Міноборони на території Закарпаття розглядали на нараді, яку у четвер, 23 вересня, провів заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Феєр. Участь у заході взяли також в.о. начальника головного управління земельних ресурсів Мафтей Попович та представник Міноборони - головний інженер квартирно-експлуатаційного відділу Сергій Домолега.

Прочитати новину
23 вересня

Підприємець з Ужгорода взяла участь у державному візиті Президента до Піднебесної

Ще жоден закордонний вояж українських президентів не тривав так довго, як поїздка Віктора Януковича на початку вересня до Китаю. Тамтешні ЗМІ назвали візит епохальним, україн¬цям дали надію 13 підписаними угодами, 4 мільярдами доларів майбутніх інвестицій і скаcуванням віз до Гонконгу. А цього тижня Партія регіонів оголосила про намір підписати меморандум про співпрацю з Компартією Китаю.

Прочитати новину
23 вересня

Бензин в Україні може подорожчати на 50 копійок

Передбачене в новому Податковому кодексі підвищення акцизу на бензин може призвести до подорожчання палива на 50 копійок за літр.

Прочитати новину
22 вересня

Закарпатське ТОВ "Аденія" взялося за відродження в краї промисового свинарства

На закарпатській Мукачівщині за відродження промислового розвитку свинарства взялася комерційна структура.

Прочитати новину
20 вересня

Закарпаття претендує на європейські гранти з будівництва очисних споруд

Чергову зустріч з потенційними інвесторами провів у понеділок, 20 вересня, заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр. В ході перемовин з Святославом Гладишем, керівником компанії «Алвесткрим», йшлося про можливість залучення коштів Євросоюзу на будівництво та реконструкцію очисних споруд в нашому краї. Участь у нараді також взяли начальник управління житлово-комунального господарства Василь Романець, заступник Ужгородського міського голови Микола Адамовський та інші.

Прочитати новину
«1...800801[802]803804...820»