Економічні новини

29 вересня

Ледида, Ратушняк та Ленд'єл придумали, як позбутися заборгованості за газ

У середу, 29 вересня, керівник Закарпатської ОДА Олександр Ледида зустрівся з міським очільником Ужгорода Сергієм Ратушняком та мером Мукачева Золтаном Ленд'єлом. Темою розмови посадовців стало вирішення проблеми заборгованості з оплатою за газ.

Прочитати новину
29 вересня

Суд вирішує долю єдиного в Україні золотодобувного підприємства на Закарпатті

Сьогодні, 29 вересня, Львівський апеляційний господарський суд вирішуватиме долю майна єдиного в Україні золоторудника – ТОВ «Закарпатполіметали» (с. Мужієво Берегівського району Закарпаття).

Прочитати новину
28 вересня

В Ужгороде открылось представительство Совместного технического секретариата ПТС "Польша-Беларусь-Украина 2007-2013 годы"

Сегодня в в областном центре Закарпатья городе Ужгороде начало работу первое представительство Совместного технического секретариата (СТС), предусмотренное Программой трансграничного сотрудничества "Польша-Беларусь-Украина 2007-2013 годы".

Прочитати новину
28 вересня

Микола Азаров: Ми скоротили заборгованість з 60 мільярдів до чотирьох

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що на даний момент обсяг заборгованості з відшкодування податку на додану вартість складає чотири мільярди гривень.

Прочитати новину
28 вересня

На Закарпатті ФДМУ виставила на конкурс з оренди будівлю податківців Тячівського району

Регіональне відділення Фонду Державного майна по Закарпатській області проводить конкурс з оренди

Прочитати новину
28 вересня

До бюджетів Закарпаття усіх рівнів надійшло 1 млрд. 619 млн грн.

У понеділок, 27 вересня, при голові облдержадміністрації було проведено нараду з питань боротьби з ухилянням від оподаткування та мінімізацією податкових зобов’язань.

Прочитати новину
28 вересня

Закарпатським підприємствам траинницької галузі треба допомагати — Віктор Феєр

У вівторок, 28 вересня, в Ужгороді під головуванням заступника керівника Закарпатської області Віктора Феєра відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переліку сільськогосподарських підприємств для отримання компенсації за кредитами. У засіданні також взяли участь начальник головного управління агропромислового розвитку Іван Паук та представники профільних управлінь.

Прочитати новину
28 вересня

Валютна війна почалася: НБУ знизив курс гривні

Міжнародна валютна війна вже почалася, і уряди країн по всьому світу прагнуть знизити вартість своїх нацвалют, щоб підвищити конкурентоспроможність економіки та експорту, стверджує міністр фінансів Бразилії Гвідо Мантега.

Прочитати новину
28 вересня

Українцям дозволять виводити валюту за кордон

Держкомпідприємництва підготував до другого читання законопроект, яким передбачається дозволити українцям відкривати за кордоном валютні рахунки в банках без обмежень. Про це повідомляє прес-служба комітету.

Прочитати новину
28 вересня

УРЯД ВИРІШИВ ПРОДАТИ ВЕСЬ "УКРТЕЛЕКОМ"

Уряд вирішив виставити на продаж весь державний пакет акцій "Укртелекому". Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

Прочитати новину
«1...799800[801]802803...820»