Економічні новини

17 вересня

Від’ємне сальдо підприємств Закарпаття за 7 місяців ц.р. склало 41,5 млн.грн.

Фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування (сальдо) закарпатських підприємств щомісячного обліку за січень–липень 2010р. становив 41,5 млн.грн. збитку при 19,6 млн.грн. збитку за відповідний період минулого року.

Прочитати новину
17 вересня

Кабмин сегодня попытается утвердить Налоговый кодекс

Кабинет министров Украины сегодня, 17 сентября, на своем заседании рассмотрит проект Налогового кодекса. Об этом накануне заявил вице-премьер-министр Борис Колесников.

Прочитати новину
17 вересня

На Закарпатті податківці провели 1740 перевірок здійснення розрахункових операцій у сфері готівкового обігу

За січень-серпень 2010 року підрозділами контролю за розрахунковими операціями проведено 1740 перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового обігу, за результатами яких застосовано 9,8 млн.грн. штрафних санкцій, до бюджету вже надійшло 3,4 млн. грн.

Прочитати новину
16 вересня

Закарпаття у першій "трійці" регіонів за темпами промислового зростання

Найбільші темпи зростання промисловості в Україні показали три західноукраїнські області - Закарпатська, Волинська та Рівненська. Це випливає зі статистичного звіту Держкомстату України «Підсумки роботи промисловості України за січень - серпень 2010 року».

Прочитати новину
15 вересня

На Закарпатті активізують процес видачі державних актів на землю

Нараду з питань стану виготовлення установчих документів на право користування земельними ділянками державними підприємствами та установами області провів у середу, 15 вересня, заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр. Участь в заході взяли представники Держкомзему, облводгоспу, державного підприємства «Закарпатагроліс» та інші.

Прочитати новину
15 вересня

На Закарпатті цьогоріч озимих зернових посіють більше

Для завершення виробничого року сільгосптоваровиробникам Закарпатської області необхідно зібрати пізні зернові, технічні та кормові культури, а також підготувати ґрунт і провести посів озимих культур.

Прочитати новину
15 вересня

Закарпаття втрачає потужного інвестора в особі ТзОВ "Скорзонера" — власника ТК "Буковель"

ТзОВ "Скорзонера", яке є власником гірськолижного туристичного комплексу "Буковель" (с. Поляниця Яремчанської міськради), має намір переглянути стратегічні плани розвитку, повідомляє прес-служба підприємства.

Прочитати новину
14 вересня

Закарпаття: На порядку денному — погашення зарплатних боргів

У вівторок, 14 вересня, відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із зарплат. Участь в заході взяли керівники місцевих органів влади, начальники профільних управлінь, представники підприємств-боржників. Вів засідання заступник голови облдержадміністрації Іван Качур.

Прочитати новину
14 вересня

Перший бюджет Закарпатської області (1946 року) вміщався в одну книгу!

Начальник головного фінансового управління Закарпаття Петро Лазар розповідає про історію основної фінустанови Закарпаття історичні особливості формування крайових бюджетів.

Прочитати новину
14 вересня

В 50-е годы XX века на Закарпатье было построено около 30 небольших ГЭС

Малая гидроэнергетика, получившая бурное развитие в Украине в 30-50 гг. прошлого века, сегодня находится почти в полном упадке.

Прочитати новину
«1...793794[795]796797...811»