Економічні новини

05 серпня

Курс евро подошел к новому максимуму

Европейская валюта поднялась на 0,5% - до 1,3221 доллара по сравнению с 1,3161 доллара по итогам торгов в Нью-Йорке накануне. Курс евро в паре с долларом колеблется в ходе дневных торгов в четверг у максимума за три месяца, об этом сообщают "Вести. Ru".

Прочитати новину
05 серпня

В Ужгороді митарі та податківці обговорили Проект Податового Кодексу

Вчора (04.08.2010р.) у рамках всенародного обговорення проекту Податкового кодексу України відбулась зустріч представників Громадської ради при Ужгородській митниці, митників та податківців.

Прочитати новину
05 серпня

В Ужгороді на "круглому столі" обговорили Проект Податкового Кодексу України

У середу, 4 серпня, заступник голови облдержадміністрації Володимир Гоблик, декан економічного факультету Ужгородського національного університету доктор економічних наук, професор Василь Мікловда, директор Закарпатського регіонального Центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень НАН України Степан Сембер, представники відповідних управлінь, структурних підрозділів облдержадміністрації, Державної податкової адміністрації в області та інші зібралися за круглим столом для обговорення Проекту податкового кодексу України.

Прочитати новину
05 серпня

На Закарпатті зернові потрібно зібрати на площі понад 40 тис. га

У середу, 4 серпня, заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр провів нараду стосовно ходу збору зернових культур на Закарпатті. Звітували з цього питання керівники управлінь агропромислового розвитку краю, а також Берегівської, Виноградівської, Іршавської, Мукачівської та Ужгородської районних адміністрацій.

Прочитати новину
04 серпня

Віце-прем’єр Клюєв зробив останнє попередження боржникам зарплат

«Відповідальним за затримки зарплати дано останній строк – до 10 серпня», – наголосив перший віце-прем’єр-міністр України. Про це 4 серпня повідомила прес-служба урядовця.

Прочитати новину
04 серпня

Украину ожидают скачки евро, гривня будет дешеветь: прогноз

При сохранении текущей тенденции на удорожание евро против американского доллара, гривня продолжит дешеветь против евро. Об этом ЛІГАБізнесІнформ рассказал Владимир Олексюк, эксперт аналитического департамента "X-Trade Brokers Ukraine".

Прочитати новину
04 серпня

Сахар может подорожать

Украина в 2010 году произведет сахара на 15% меньше, чем планировалось, в связи с чем цены на сахар на внутреннем рынке могут быть пересмотрены. Такой прогноз дало аналитическое агентство "Agriculture" ("ААА"), оценив нынешнее состояние посевов сахарной свеклы в стране.

Прочитати новину
04 серпня

На Закарпатті ставка збору за використання підземних вод встановлена у розмірі 23,9 грн. за 100 куб. м

Проектом Податкового кодексу визначено ставки збору за спеціальне використання поверхневих вод та підземних вод. Про це йдеться в проекті Податкового кодексу, опублікованому в газеті «Урядовий кур'єр».

Прочитати новину
04 серпня

У Виноградові відбувся профконсультаційний семінар для працюючих жінок

Фахівці Закарпатської обласної служби зайнятості проводять профоконсультаційні семінари для жінок. Зокрема, з початку року у міських, районних та міськрайонних центрах зайнятості проведено 204 семінари на тему: «Жінка і праця», у яких взяло участь 3180 учасників.

Прочитати новину
03 серпня

Продажи электромобиля "Nissan Leaf" в Европе стартуют 1 сентября. Названы цены

Японская корпорация "Nissan" объявила сегодня, что 1 сентября начинает принимать заказы в Европе на электромобиль "Leaf", который, как обещают, станет первой в мире массовой машиной такого класса.

Прочитати новину
«1...793794[795]796»