Економічні новини

02 листопада

За січень-жовтень на Закарпатті до місцевих бюджетів сплачено податків і зборів в сумі 768 млн. грн.

За січень–жовтень 2010 року до Зведеного бюджету області зібрано платежів в сумі 1 мільярд 288 млн. грн., що на 4,7% (на 58,3 млн. грн.) більше, ніж за відповідний період 2009 року. До місцевих бюджетів сплачено податків і зборів в сумі 768 млн. грн.

Прочитати новину
02 листопада

Керівник Мукачівського райавтодору став "Заслуженим будівельником України"

За вагомий особистий внесок у розвиток автомобільного транспорту, забезпечення будівництва, ремонту і утримання доріг, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника Указом Президента України державними нагородами України відзначено ряд осіб.

Прочитати новину
01 листопада

Заступник голови ДМСУ Віктор Бондар особисто перевірить роботу Чопської митниці

Протягом листопада спеціально створені Держмитслужбою України комісії вивчатимуть стан здійснення митної справи в митних органах. Зокрема, з роботою Чопської митниці комісія, яку очолює заступник Голови Служби Віктор Бондар, знайомитиметься з 1 по 5 листопада 2010 року.

Прочитати новину
01 листопада

ДКЦПФР зупинила обіг акцій двох закарпатських ВАТ

Одного з них — через реорганізацію, іншого — у зв’язку з ліквідацією.

Прочитати новину
31 жовтня

У Закарпатській ДПА відбулася нарада за участю керівництва ДПА України

28 жовтня в Ужгороді в залі засідань Державної податкової адміністрації у Закарпатській області відбулася розширена нарада, у якій взяли участь заступник Голови ДПА України Олег Матвеєв, директор Департаменту відомчого контролю ДПА України Ігор Стельмахович, керівництво ДПА у Закарпатській області, начальники структурних підрозділів обласного апарату та керівники податкових інспекцій Закарпатської області.

Прочитати новину
30 жовтня

Закарпатське вино може подорожчати на 30%

Причини - дефіцит сировини через неврожай, який за оцінками Асоціації виноградарів та виноробів цього року досягає 40 %, посилення податкового тиску та здорожчання компонентів, що використовують у виробництві вина.

Прочитати новину
29 жовтня

Кумедний спосіб боротися з чергами: "ПриватБанк" обмежить доступ клієнтів в свої відділення

"ПриватБанк" вирішив використовувати нестандартний спосіб боротьби з чергами в 3 тис. своїх відділень. З грудня здійснити фінансові операції в них зможуть лише постійні клієнти ПриватБанку, та й то лише за наявності платіжної карти, пише Комерсант-Україна в статті "Обслуговування нанесли на карту".

Прочитати новину
29 жовтня

До уваги платників податків Заакарпаття!

ДПА у Закарпатській області нагадує, що сьогодні, 29 жовтня, останній день сплати

Прочитати новину
29 жовтня

Податковий календар на листопад 2010 року

1 листопада, понеділок. Останній день сплати:

Прочитати новину
28 жовтня

Закарпаття: Про соціально-економічне становище гірського краю

ПРОМИСЛОВІСТЬ. У вересні п.р. індекс промислового виробництва в Закарпатській області порівняно з попереднім місяцем становив 110,1%, а з вереснем минулого року – 142,5%. З початку року приріст промислового виробництва проти рівня аналогічного періоду минулого року склав 43,3%.

Прочитати новину
«1...792793[794]795796...820»