Економічні новини

01 вересня

Хто зацікавлений, щоб ТОВ "Закарпатполіметали" не працювало?

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: «Нові події у справі банкрутства єдиного в Україні золоторудника».

Прочитати новину
01 вересня

Через 3-4 роки в Україні буде електронна митниця

Про це повідомив журналістам глава Держмитслужби Ігор Калетник. "Це буде ціла низка організаційних і технічних дій, які дозволять, в першу чергу, виключити вплив людського фактору і приведуть митну службу України до рівня європейських аналогів", - зазначив він.

Прочитати новину
31 серпня

Інфляція в Україні до кінця року складе 10,3% — ПРОГНОЗ

До кінця року інфляція в Україні збережеться в рамках 10,3%. Такий прогноз на прес-конференції в Укрінформі, присвяченій обговоренню ситуації на фінансовому ринку, зробив експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine Володимир Олексюк.

Прочитати новину
30 серпня

Аеропорт "Ужгород" із новим керівником

У вівторок, 30 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко представив колективу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» нового керівника. Ним, за результатами проведеного конкурсу, став Володимир Горинецький.

Прочитати новину
30 серпня

В обмінниках подорожчав "зелений"

Торги на міжбанку 30 серпня закрилися незначним зниженням курсу євро. Долар демонструє незначні коливання. Водночас, готівковий долар подорожчав до 7,95 грн.

Прочитати новину
30 серпня

Янукович предложил Германии реконструировать ГТС Украины

Президент Украины Виктор Янукович предложил Германии участвовать в реконструкции украинской газотранспортной системы (ГТС). "Германию мы видим партнером будущей реконструкции украинской ГТС, и такое предложение я сегодня внес" – сказал Виктор Янукович журналистам в Берлине в понедельник по окончании встречи с федеральным канцлером Германии Ангелой Меркель.

Прочитати новину
29 серпня

Борис Колесников: Удельный вес теневой экономики Украины — 55-60%

Вице-премьер-министр Борис Колесников оценивает удельный вес теневой экономики в 55-60%. Об этом он сообщил в интервью "Зеркалу Недели".

Прочитати новину
29 серпня

С 1 сентября в Украине подорожает электроэнергия

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики повысила на сентябрь розничные тарифы на электроэнергию для потребителей энергопоставляющих компаний по сравнению с августом на 1,03-2%, или на 0,7-1,08 коп/кВт-час до 55,27-68,6 коп/кВт-час.

Прочитати новину
28 серпня

В Україні збільшилося виробництво коньяків і бренді

В Україні виробництво коньяків і бренді в січні-липні 2010 року склало 1,6 млн. дав, що на 3,4% більше відповідного періоду минулого року. Про це повідомили в Державному комітеті статистики України.

Прочитати новину
28 серпня

Україна незадоволена газовими угодами з Росією

Прем’єр-міністр Микола Азаров після літньої відпустки набрався сил і з завзяттям взявся до роботи. На першому ж засіданні уряду він заявив про бажання знову переглянути газові домовленості з Росією. Незважаючи на знижку у 100 доларів отриману після Харківських угод Україна знову залишилась незадоволеною. Витримавши 4 місячну паузу уряд вкотре заявляє - купувати паливо на таких умовах - задорого.

Прочитати новину
«1...792793[794]795796...806»