Економічні новини

28 вересня

До бюджетів Закарпаття усіх рівнів надійшло 1 млрд. 619 млн грн.

У понеділок, 27 вересня, при голові облдержадміністрації було проведено нараду з питань боротьби з ухилянням від оподаткування та мінімізацією податкових зобов’язань.

Прочитати новину
28 вересня

Закарпатським підприємствам траинницької галузі треба допомагати — Віктор Феєр

У вівторок, 28 вересня, в Ужгороді під головуванням заступника керівника Закарпатської області Віктора Феєра відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переліку сільськогосподарських підприємств для отримання компенсації за кредитами. У засіданні також взяли участь начальник головного управління агропромислового розвитку Іван Паук та представники профільних управлінь.

Прочитати новину
28 вересня

Валютна війна почалася: НБУ знизив курс гривні

Міжнародна валютна війна вже почалася, і уряди країн по всьому світу прагнуть знизити вартість своїх нацвалют, щоб підвищити конкурентоспроможність економіки та експорту, стверджує міністр фінансів Бразилії Гвідо Мантега.

Прочитати новину
28 вересня

Українцям дозволять виводити валюту за кордон

Держкомпідприємництва підготував до другого читання законопроект, яким передбачається дозволити українцям відкривати за кордоном валютні рахунки в банках без обмежень. Про це повідомляє прес-служба комітету.

Прочитати новину
28 вересня

УРЯД ВИРІШИВ ПРОДАТИ ВЕСЬ "УКРТЕЛЕКОМ"

Уряд вирішив виставити на продаж весь державний пакет акцій "Укртелекому". Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

Прочитати новину
28 вересня

Тигипко: Налоговый кодекс будет принят в октябре

Вице-премьер-министр по вопросам экономики Сергей Тигипко прогнозирует принятие Верховной Радой Налогового кодекса в октябре. Об этом он сообщил в ходе конференции "Украина: реформы, конкурентоспособность, инвестиции".

Прочитати новину
26 вересня

Цены на одежду взлетят вверх во всем мире

Цены на одежду могут резко подскочить в ближайшее время. Эксперты бьют тревогу: в мире уже наметилась стабильная инфляция в хлопчатобумажной отрасли.

Прочитати новину
24 вересня

Закарпаття боргує за спожитий газ 9 мільйонів гривень

На Закарпатті має місце складна ситуація з розрахунками за спожитий газ – область боргує близько 9 млн. грн. Вирішувати питання треба до 15 жовтня, початку опалювального сезону. Лідерами серед боржників залишаються підприємства теплокомуненерго Ужгорода - 5 млн. грн. боргу, та Мукачева – 3,2 млн. грн.

Прочитати новину
24 вересня

Уряд схвалив проект закону “Про виробництво військової техніки”

У четвер 23 серпня, члени Урядового комітету з питань правової політики, національної безпеки, оборони, правоохоронної діяльності та роботи підприємств військово-промислового комплексу під головуванням віце-прем’єр-міністра України Володимира Сівковича схвалили проект Закону України «Про виробництво військової техніки».

Прочитати новину
24 вересня

Про традиційне господарювання в Карпатах з екологічних позицій

На погіршення природного середовища значно впливає господарська діяльність на природні екосистеми, а особливо людський фактор.

Прочитати новину
«1...791792[793]794795...811»