Економічні новини

10 серпня

Карпатський регіон володіє найбагатшими в Україні лісовими ресурсами

Силіконова долина, як потужний осередок комп’ютерної техніки й інформаційних технологій, Голлівуд, як центр кіновиробництва, сконцентрована аерокосмічна промисловість у Московській області – усе це приклади найбільш успішних у світовій економіці кластерів.

Прочитати новину
10 серпня

В Ужгороді за "круглим столом" обговорили новий проект Податкового кодексу України

Все ще триває обговорення урядового проекту Податкового кодексу України. Обговорення доленосного документу, сприяє об’єднанню усіх верств населення. Фінансисти, податківці, депутати та підприємці Ужгорода зустрілися за круглим столом у міській раді, для того аби внести свої зауваження та пропозиції, щодо того чи іншого пункту цього документу.

Прочитати новину
09 серпня

МВФ з'ясує у листопаді, як Україна витрачає гроші

Міжнародний валютний фонд планує провести перший моніторинг виконання Україною програми співпраці 30 листопада 2010 року.

Прочитати новину
09 серпня

Евро взлетел на межбанке

Торги на межбанковском валютном рынке завершились в диапазоне 7,8900-7,8905 гривны за доллар. Согласно данным компании "ИнтерБизнесКонсалтинг", торги по евро завершились в диапазоне 10,4560-10,4625 гривны за евро, торги по рублю - 0,2642-0,2644 гривны за рубль.

Прочитати новину
09 серпня

НБУ снова снизил учетную ставку

Национальный банк снизил учетную ставку с 10 августа на 0,75 п.п. с уровня 8,5% годовых до 7,75%. Об этом говорится в сообщении НБУ.

Прочитати новину
09 серпня

Украина продолжит валютную либерализацию

Украина в четвертом квартале этого года намерена согласовать шаги по дальнейшему снятию ограничений на валютном рынке и договориться с инвестором банка "Надра", говорится в меморандуме украинских властей Международному валютному фонду.

Прочитати новину
09 серпня

Евро растет и на наличном рынке, и на межбанке

В понедельник, 9 августа, курс единой европейской валюты продолжает расти как на межбанковском, так и на валютном рынке Украины.

Прочитати новину
09 серпня

"Granta"! Так АвтоВАЗ решил назвать новую бюджетную модель

АвтоВАЗ подвел итоги конкурса по выбору названия для новой бюджетной модели, в результате чего новую модель на базе Kalina решено было назвать Granta.

Прочитати новину
09 серпня

Новую модель "Lada" назовут "Granta"

Крупнейший российский производитель автотехники - компания "АвтоВАЗ" подвела итоги конкурса на название для новой модели "Lada" 2190, производство которой начнется в конце 2011 года на платформе "Kalina". Новинка будет называться "Lada Granta".

Прочитати новину
09 серпня

Межбанк открылся повышением цен на валюту

В понедельник, 9 августа, на украинском межбанковском валютном рынке цены на валюту начали повышаться.

Прочитати новину
«1...791792[793]794795796»