Економічні новини

01 жовтня

Закарпатським виробникам сільгосппродукції колеги з Польщі допоможуть ...проектами

Усіх нас приваблює щось нове, незвідане. Закарпатській області у цьому сенсі дуже щастить, оскільки вона межує з чотирма країнами. І всі вони увійшли до Європейського Союзу, сильно змінились порівняно з тим, що було за часів Радянського Союзу.

Прочитати новину
30 вересня

Налоговый кодекс в Раде презентуют 7 октября

Проект Налогового кодекса может быть принят в первом чтении 7 октября. Об этом сообщил в комментарии журналистам первый заместитель Министра финансов Украины Вадим Копылов.

Прочитати новину
30 вересня

В Ужгороді відбулося засідання Українсько-Словацької міжурядової комісії з питань транскордонного співробітництва

У четвер, 30 вересня, на Закарпатті стартувало VІІI засідання Українсько-Словацької міжурядової комісії з питань транскордонного співробітництва. Від української сторони головою обрано першого заступника Міністра економіки України Володимира Бандурова, від словацької – головує Державний секретар Міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки Марош Жілінка. Участь у засіданні комісії взяв також керівник Закарпаття Олександр Ледида.Засідання комісії відновили після дворічної перерви.

Прочитати новину
30 вересня

До кінця року на Закарпатті визначать вартість землі 53 сіл та селищ

У четвер, 30 вересня, відбулась колегія головного управління Держкомзему в Закарпатській області. У колегії взяли участь представники усіх районних земельних управлінь, а також керівник краю Олександр Ледида та його заступник Віктор Феєр.

Прочитати новину
30 вересня

УСПП та РСПП створили Координаційну раду російсько-українського міжрегіонального економічного співробітництва

У Єкатеринбурзі підписано договір про створення Українським союзом промисловці і підприємців та Російським союзом промисловців і підприємців Координаційної ради російсько-українського міжрегіонального економічного співробітництва при Повноважному представнику Президента Російської Федерації в Уральському федеральному окрузі.

Прочитати новину
29 вересня

Ледида, Ратушняк та Ленд'єл придумали, як позбутися заборгованості за газ

У середу, 29 вересня, керівник Закарпатської ОДА Олександр Ледида зустрівся з міським очільником Ужгорода Сергієм Ратушняком та мером Мукачева Золтаном Ленд'єлом. Темою розмови посадовців стало вирішення проблеми заборгованості з оплатою за газ.

Прочитати новину
29 вересня

Суд вирішує долю єдиного в Україні золотодобувного підприємства на Закарпатті

Сьогодні, 29 вересня, Львівський апеляційний господарський суд вирішуватиме долю майна єдиного в Україні золоторудника – ТОВ «Закарпатполіметали» (с. Мужієво Берегівського району Закарпаття).

Прочитати новину
28 вересня

В Ужгороде открылось представительство Совместного технического секретариата ПТС "Польша-Беларусь-Украина 2007-2013 годы"

Сегодня в в областном центре Закарпатья городе Ужгороде начало работу первое представительство Совместного технического секретариата (СТС), предусмотренное Программой трансграничного сотрудничества "Польша-Беларусь-Украина 2007-2013 годы".

Прочитати новину
28 вересня

Микола Азаров: Ми скоротили заборгованість з 60 мільярдів до чотирьох

Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що на даний момент обсяг заборгованості з відшкодування податку на додану вартість складає чотири мільярди гривень.

Прочитати новину
28 вересня

На Закарпатті ФДМУ виставила на конкурс з оренди будівлю податківців Тячівського району

Регіональне відділення Фонду Державного майна по Закарпатській області проводить конкурс з оренди

Прочитати новину
«1...790791[792]793794...811»